You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Футболни резултати от последните мачове.
Резултати
Турнир
Дата
Отбори
Резултат
Испания - Ла Лига 2
17.11.2019 22:00
Tenerife - Cadiz
1 : 1
Италия - Серия C
17.11.2019 21:45
Catanzaro - Catania
3 : 0
Европейско първенство
17.11.2019 21:45
Албания - Франция
0 : 2
Европейско първенство
17.11.2019 21:45
Андора - Турция
0 : 2
Европейско първенство
17.11.2019 21:45
Молдова - Исландия
1 : 2
Колумбия - Лига Агиля - Клаусура
17.11.2019 21:30
Santa Fe - Alianza Petrolera
1 : 0
Бразилия - Серия А
17.11.2019 21:00
Гремио - Фламенго
0 : 1
Африканска купа на нациите
17.11.2019 21:00
Габон - Ангола
2 : 1
Бразилия - Серия А
17.11.2019 21:00
Баия - Палмейрас
1 : 1
Перу - Лига 1 - Клаусура
17.11.2019 20:00
Deportivo Municipal - Universidad San Martin
1 : 2
Испания - Ла Лига 2
17.11.2019 19:30
Lugo - Racing Santander
1 : 1
Испания - Ла Лига 2
17.11.2019 19:30
Mirandes - Лас Палмас
2 : 1
Клубни приятелски мачове
17.11.2019 19:30
Урал - Rodina
3 : 1
Европейско първенство
17.11.2019 19:00
България - Чехия
1 : 0
Европейско първенство
17.11.2019 19:00
Косово - Англия
0 : 4
Италия - Серия C
17.11.2019 18:30
Rimini - ArzignanoChiampo
0 : 2
Италия - Серия C
17.11.2019 18:30
Карпи - Fermana
4 : 0
Италия - Серия C
17.11.2019 18:30
Giana Erminio - Robur Siena
1 : 2
Италия - Серия C
17.11.2019 18:30
Viterbese - Cavese
0 : 1
Италия - Серия C
17.11.2019 18:30
Modena - Virtus Verona
1 : 0
Италия - Серия C
17.11.2019 18:30
ASDC Gozzano - Pro Patria
2 : 2
Италия - Серия C
17.11.2019 18:30
Potenza - Vibonese
1 : 0
Италия - Серия C
17.11.2019 18:30
Reggio Audace - Vis Pesaro
2 : 1
Италия - Серия C
17.11.2019 18:30
Gubbio - R.C. Cesena
0 : 2
Италия - Серия C
17.11.2019 18:30
Carrarese - S.S. Arezzo
2 : 2
Перу - Лига 1 - Клаусура
17.11.2019 18:00
Sporting Cristal - Alianza Universidad
2 : 1
Африканска купа на нациите
17.11.2019 18:00
Конго - Гвинеа-Бисау
3 : 0
Африканска купа на нациите
17.11.2019 18:00
Лесото - Нигерия
2 : 4
Африканска купа на нациите
17.11.2019 18:00
Гвинея - Намибия
2 : 0
Африканска купа на нациите
17.11.2019 18:00
Руанда - Камерун
0 : 1
Испания - Ла Лига 2
17.11.2019 17:00
Real Oviedo - Sporting Gijon
0 : 0
Италия - Серия C
17.11.2019 17:00
Teramo - Тернана
1 : 1
Европейско първенство
17.11.2019 16:05
Люксембург - Португалия
0 : 2
Италия - Серия C
17.11.2019 16:00
Rende - AZ Picerno ASD
1 : 0
Италия - Серия C
17.11.2019 16:00
Sudtirol - Sambenedettese
3 : 0
Италия - Серия C
17.11.2019 16:00
Pistoiese - Monza
0 : 1
Италия - Серия C
17.11.2019 16:00
Como - Про Верчели
1 : 3
Европейско първенство
17.11.2019 16:00
Сърбия - Украйна
2 : 2
Италия - Серия C
17.11.2019 16:00
Sicula Leonzio - Virtus Francavilla
1 : 1
Италия - Серия C
17.11.2019 16:00
Casertana - Авелино
2 : 0
Италия - Серия C
17.11.2019 16:00
L.R. Vicenza Virtus - Ravenna
1 : 0
Приятелски мачове
17.11.2019 16:00
Литва - Нова Зеландия
1 : 0
Италия - Серия C
17.11.2019 16:00
Olbia - Новара
1 : 2
Италия - Серия C
17.11.2019 16:00
Paganese - Бари
0 : 1
Италия - Серия C
17.11.2019 16:00
Alma Juventus Fano - Piacenza
2 : 4
Италия - Серия C
17.11.2019 16:00
Renate - Pianese
1 : 1
Германия - Регионална лига Байерн
17.11.2019 15:00
Eintracht Norderstedt - FC Hansa Lueneburg
1 : 0
Африканска купа на нациите
17.11.2019 15:00
Бенин - Сиера Леоне
1 : 0
Клубни приятелски мачове
17.11.2019 15:00
Аланияспор - Adana Demirspor
2 : 1
Африканска купа на нациите
17.11.2019 15:00
Уганда - Малави
2 : 0
Германия - Регионална лига Байерн
17.11.2019 15:00
TSV Havelse - SV Drochtersen/Assel
1 : 2
Германия - Регионална лига Байерн
17.11.2019 15:00
Fortuna Koeln - Borussia Dortmund II
0 : 2
Африканска купа на нациите
17.11.2019 15:00
Чад - Мали
0 : 2
Клубни приятелски мачове
17.11.2019 15:00
Краснодар - ФК Ростов
1 : 0
Африканска купа на нациите
17.11.2019 15:00
Южен Судан - Буркина Фасо
1 : 2
Германия - Регионална лига Байерн
17.11.2019 15:00
Oldenburg - Holstein Kiel II
2 : 1
Африканска купа на нациите
17.11.2019 15:00
Есватини - Сенегал
1 : 4
Испания - Ла Лига 2
17.11.2019 15:00
Alcorcon - Малага
1 : 0
Африканска купа на нациите
17.11.2019 15:00
Южна Африка - Судан
1 : 0
Клубни приятелски мачове
17.11.2019 14:00
Арсенал Тула - Khimik-Arsenal
1 : 1
Англия - Лига 1
17.11.2019 14:00
Tranmere Rovers - Уикъмб
0 : 2
Клубни приятелски мачове
17.11.2019 14:00
Гьозтепе - Altinordu
5 : 2
Испания - Ла Лига 2
17.11.2019 13:00
Ponferradina - Жирона
1 : 1
Австралия - А-лига
17.11.2019 09:30
Sydney FC - Melbourne Victory
2 : 1
Австралия - А-лига
17.11.2019 07:00
Brisbane Roar FC - Melbourne City FC
4 : 3
Перу - Лига 1 - Клаусура
17.11.2019 03:00
Sport Boys - Binacional
2 : 1
Перу - Лига 1 - Клаусура
17.11.2019 00:45
Academia Cantolao - Carlos A. Mannucci
0 : 1
Бразилия - Серия А
17.11.2019 00:00
Флуминенсе - Атлетико Минейро
1 : 1
Перу - Лига 1 - Клаусура
16.11.2019 22:30
Alianza Lima - Sport Huancayo
3 : 1
Испания - Ла Лига 2
16.11.2019 22:00
Real Zaragoza - Albacete
0 : 1
Бразилия - Серия А
16.11.2019 22:00
Сантос - Сао Пауло
1 : 1
Италия - Серия C
16.11.2019 21:45
Pergolettese - AlbinoLeffe
2 : 1
Европейско първенство
16.11.2019 21:45
Израел - Полша
1 : 2
Европейско първенство
16.11.2019 21:45
Германия - Беларус
4 : 0
Италия - Серия C
16.11.2019 21:45
FeralpiSalo - Calcio Padova
1 : 0
Европейско първенство
16.11.2019 21:45
Хърватия - Словакия
3 : 1
Европейско първенство
16.11.2019 21:45
Северна Ирландия - Холандия
0 : 0
Италия - Серия C
16.11.2019 21:45
Monopoli - Bisceglie
2 : 1
Европейско първенство
16.11.2019 21:45
Австрия - Северна Македония
2 : 1
Африканска купа на нациите
16.11.2019 21:00
Кот д'Ивоар - Нигер
1 : 0
Испания - Ла Лига 2
16.11.2019 19:30
Elche - Almeria
1 : 1
Испания - Ла Лига 2
16.11.2019 19:30
Numancia - Райо Валекано
2 : 2
Англия - Национална лига
16.11.2019 19:20
Йовил Таун - Dover
0 : 1
Европейско първенство
16.11.2019 19:00
Азербайджан - Уелс
0 : 2
Европейско първенство
16.11.2019 19:00
Русия - Белгия
1 : 4
Европейско първенство
16.11.2019 19:00
Сан Марино - Казакстан
1 : 3
Европейско първенство
16.11.2019 19:00
Словения - Латвия
1 : 0
Англия - Лига 1
16.11.2019 17:00
Родъръм - Accrington Stanley
1 : 0
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
16.11.2019 17:00
Atherton Collieries - Buxton
1 : 1
Англия - Лига 1
16.11.2019 17:00
Gillingham - Lincoln City
1 : 0
Англия - Национална лига
16.11.2019 17:00
Dagenham & Redbridge - Aldershot Town
6 : 1
Англия - Национална лига - Север
16.11.2019 17:00
Dartford - Maidstone
2 : 2
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
16.11.2019 17:00
Nuneaton Borough FC - Stratford Town
2 : 0
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
16.11.2019 17:00
Brightlingsea Regent - Cray Wanderers
0 : 2
Англия - Национална лига
16.11.2019 17:00
Boreham Wood - Maidenhead United
2 : 1
Англия - Национална лига - Север
16.11.2019 17:00
Chelmsford - Oxford City
2 : 6
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
16.11.2019 17:00
Tamworth - Kings Langley FC
2 : 0
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
16.11.2019 17:00
Hornchurch - Corinthian Casuals
1 : 1
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
16.11.2019 17:00
Truro City - Hartley Wintney
2 : 1
Англия - Лига 1
16.11.2019 17:00
Блекпул - АФК Уимбълдън
2 : 0
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
16.11.2019 17:00
Swindon Supermarine - Hendon
2 : 0
Англия - Лига 2
16.11.2019 17:00
Walsall - Cambridge United
2 : 1
Англия - Национална лига - Север
16.11.2019 17:00
Farsley Celtic AFC - Boston United
2 : 4
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
16.11.2019 17:00
Wingate & Finchley - Worthing
2 : 3
Англия - Лига 2
16.11.2019 17:00
Нортхямптън - Crewe Alexandra
4 : 1
Англия - Национална лига - Север
16.11.2019 17:00
Brackley Town - Darlington
5 : 1
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
16.11.2019 17:00
Scarborough Athletic - Lancaster City
0 : 1
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
16.11.2019 17:00
Dorchester Town - Walton Casuals
2 : 2
Англия - Национална лига
16.11.2019 17:00
Torquay United - Sutton United
1 : 2
Англия - Национална лига - Север
16.11.2019 17:00
Hungerford Town - Eastbourne Borough
0 : 1
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
16.11.2019 17:00
Lowestoft Town - Coalville Town
2 : 1
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
16.11.2019 17:00
Haringey Borough - Bishop's Stortford
2 : 1
Испания - Ла Лига 2
16.11.2019 17:00
Extremadura - Депортиво
2 : 0
Англия - Лига 2
16.11.2019 17:00
Forest Green Rovers - Plymouth Argyle
0 : 1
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
16.11.2019 17:00
Matlock Town - Stalybridge
0 : 1
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
16.11.2019 17:00
Basford United - Whitby
3 : 3
Англия - Национална лига
16.11.2019 17:00
Ebbsfleet United - Hartlepool United
2 : 2
Англия - Национална лига - Север
16.11.2019 17:00
Dulwich Hamlet - Billericay
0 : 1
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
16.11.2019 17:00
Alvechurch - AFC Rushden & Diamonds
1 : 2
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
16.11.2019 17:00
Cheshunt - Carshalton Athletic
0 : 1
Англия - Национална лига
16.11.2019 17:00
Bromley - Harrogate
3 : 3
Англия - Национална лига - Север
16.11.2019 17:00
Chippenham Town - Slough Town
0 : 3
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
16.11.2019 17:00
Redditch United - Hitchin Town
0 : 2
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
16.11.2019 17:00
Bognor Regis Town - Merstham
2 : 1
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
16.11.2019 17:00
Weston Super Mare - Chesham United
1 : 2
Англия - Лига 1
16.11.2019 17:00
Болтън Уондърърс - МК Донс
1 : 0
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
16.11.2019 17:00
Potters Bar Town - Horsham
0 : 2
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
16.11.2019 17:00
Taunton Town - Blackfield & Langley
4 : 1
Англия - Национална лига - Север
16.11.2019 17:00
Kettering Town FC - Blyth Spartans
4 : 4
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
16.11.2019 17:00
Farnborough - Harrow Borough
1 : 1
Англия - Лига 2
16.11.2019 17:00
Port Vale - Карлaйл
2 : 1
Англия - Национална лига - Север
16.11.2019 17:00
Bradford PA - Leamington
0 : 3
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
16.11.2019 17:00
Stafford Rangers - South Shields
1 : 2
Англия - Национална лига - Север
16.11.2019 17:00
Telford - Spennymoor Town FC
2 : 2
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
16.11.2019 17:00
Nantwich Town - Grantham Town
2 : 0
Англия - Национална лига
16.11.2019 17:00
Woking - FC Halifax Town
0 : 0
Англия - Национална лига - Север
16.11.2019 17:00
Tonbridge Angels - St.Albans
2 : 1
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
16.11.2019 17:00
Needham Market - Rushall Olympic
1 : 1
Англия - Лига 2
16.11.2019 17:00
Leyton Orient - Scunthorpe United
0 : 2
Англия - Национална лига
16.11.2019 17:00
Нотс Каунти - Barrow
0 : 3
Англия - Национална лига - Север
16.11.2019 17:00
Hampton & Richmond - Wealdstone
2 : 0
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
16.11.2019 17:00
Barwell FC - Royston Town
3 : 1
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
16.11.2019 17:00
East Thurrock United - Leatherhead
3 : 0
Англия - Лига 2
16.11.2019 17:00
Crawley Town - Morecambe
1 : 1
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
16.11.2019 17:00
Gainsborough - Morpeth Town FC
0 : 1
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
16.11.2019 17:00
Wimborne Town - Gosport Borough
1 : 2
Англия - Лига 1
16.11.2019 17:00
Ковънтри - Рочдейл
2 : 1
Англия - Национална лига
16.11.2019 17:00
Chesterfield - Chorley
2 : 3
Англия - Национална лига - Север
16.11.2019 17:00
Concord Rangers - Dorking Wanderers
3 : 3
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
16.11.2019 17:00
Peterborough Sports - Bromsgrove Sporting
3 : 2
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
16.11.2019 17:00
Bowers & Pitsea - Margate
0 : 1
Англия - Национална лига
16.11.2019 17:00
Barnet - Stockport County
1 : 2
Англия - Национална лига - Север
16.11.2019 17:00
Southport - King's Lynn Town
1 : 2
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
16.11.2019 17:00
Kingstonian - Lewes
3 : 1
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
16.11.2019 17:00
Tiverton - Metropolitan Police FC
2 : 1
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
16.11.2019 17:00
Hayes & Yeading United - Salisbury City
1 : 0
Англия - Лига 2
16.11.2019 17:00
Salford City - Swindon Town
2 : 3
Англия - Национална лига - Север
16.11.2019 17:00
Curzon - York City
1 : 0
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
16.11.2019 17:00
Witton Albion - FC United of Manchester
3 : 3
Англия - Лига 2
16.11.2019 17:00
Macclesfield Town - Мансфийлд
0 : 0
Англия - Национална лига - Север
16.11.2019 17:00
Altrincham - Hereford
5 : 1
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
16.11.2019 17:00
Mickleover Sports - Radcliffe
0 : 1
Англия - Национална лига - Север
16.11.2019 17:00
Welling United - Braintree Town
6 : 2
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
16.11.2019 17:00
Beaconsfield Town - Yate Town
1 : 1
Англия - Национална лига
16.11.2019 17:00
Solihull Moors - AFC Fylde
3 : 1
Англия - Национална лига - Север
16.11.2019 17:00
Havant and Waterlooville - Bath City
2 : 1
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
16.11.2019 17:00
Leiston - Banbury United
1 : 5
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
16.11.2019 17:00
Enfield Town - Folkestone Invicta
1 : 3
Англия - Лига 2
16.11.2019 17:00
Екзитър Сити - Cheltenham Town
0 : 0
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
16.11.2019 17:00
Hyde United - Bamber Bridge
4 : 1
Уелс - Премиър Лига
16.11.2019 16:30
Кардиф Метрополитън Юнивърсити - Кармартън Таун
0 : 3
Уелс - Премиър Лига
16.11.2019 16:30
Неви Кевн Друидс - Бари Таун
1 : 0
Германия - Регионална лига Байерн
16.11.2019 16:00
BSV Rehden - Wolfsburg II
0 : 1
Клубни приятелски мачове
16.11.2019 16:00
Фиорентина - Виртус Ентела
5 : 1
Европейско първенство
16.11.2019 16:00
Кипър - Шотландия
1 : 2
Клубни приятелски мачове
16.11.2019 15:40
Удинезе - ФК Спартакс
2 : 1
Клубни приятелски мачове
16.11.2019 15:30
Верона - Tabor
5 : 1
Германия - Регионална лига Байерн
16.11.2019 15:00
Nuernberg II - TSV Buchbach
2 : 1
Германия - Регионална лига Байерн
16.11.2019 15:00
Bergisch Gladbach - TuS Haltern
3 : 1
Германия - Регионална лига Байерн
16.11.2019 15:00
TSG Balingen - TuS RW Koblenz
1 : 0
Германия - Регионална лига Байерн
16.11.2019 15:00
RW Essen - Alemannia Aachen
3 : 0
Германия - Регионална лига Байерн
16.11.2019 15:00
TSV Aubstadt - SV Schalding-Heining
2 : 3
Германия - Регионална лига Байерн
16.11.2019 15:00
SpVgg Bayreuth - FC Memmingen
4 : 0
Германия - Регионална лига Байерн
16.11.2019 15:00
FV Illertissen - Augsburg II
1 : 3
Германия - Регионална лига Байерн
16.11.2019 15:00
Borussia Moenchengladbach II - VfB Homberg
1 : 0
Германия - Регионална лига Байерн
16.11.2019 15:00
Greuther Fuerth II - SV Heimstetten
2 : 0
Германия - Регионална лига Байерн
16.11.2019 15:00
Tuerkguecue Muenchen - VfR Garching
3 : 1
Германия - Регионална лига Байерн
16.11.2019 15:00
Burghausen - FC Schweinfurt
0 : 3
Германия - Регионална лига Байерн
16.11.2019 15:00
Schalke 04 II - SV Roedinghausen
1 : 2
Германия - Регионална лига Байерн
16.11.2019 15:00
Sportfreunde Lotte - Wuppertal
2 : 2
Германия - Регионална лига Байерн
16.11.2019 15:00
VfB Eichstaett - Viktoria Aschaffenburg
1 : 2
Африканска купа на нациите
16.11.2019 15:00
Мадагаскар - Етиопия
1 : 0
Германия - Регионална лига Байерн
16.11.2019 15:00
TSV Rain/Lech - 1860 Rosenheim
3 : 2
Германия - Регионална лига Байерн
16.11.2019 14:30
SC Weiche Flensburg - HSC Hannover
4 : 1
Германия - Регионална лига Байерн
16.11.2019 14:00
Hannover 96 II - SSV Jeddeloh
2 : 1
Клубни приятелски мачове
16.11.2019 14:00
Коняспор - Adanaspor
1 : 1
Испания - Ла Лига 2
16.11.2019 14:00
Fuenlabrada - Уеска
3 : 2
Клубни приятелски мачове
16.11.2019 13:00
Истанбул Башакшехир - Fatih Karagumruk
2 : 1
Клубни приятелски мачове
16.11.2019 12:05
Галатасарай - Umraniyespor
4 : 0
Клубни приятелски мачове
16.11.2019 11:30
ПФК Сочи - Динамо Москва
1 : 1
Австралия - А-лига
16.11.2019 10:30
Western United FC - Newcastle Jets
0 : 1
Австралия - А-лига
16.11.2019 08:05
Central Coast Mariners - Adelaide United
1 : 3
Приятелски мачове
16.11.2019 03:35
Колумбия - Перу
1 : 0
Перу - Лига 1 - Клаусура
15.11.2019 22:30
Ayacucho FC - Pirata FC
2 : 1
Уелс - Премиър Лига
15.11.2019 22:00
Бала - Еърбъс
1 : 0
Европейско първенство
15.11.2019 21:45
Румъния - Швеция
0 : 2
Европейско първенство
15.11.2019 21:45
Босна и Херцеговина - Италия
0 : 3
Европейско първенство
15.11.2019 21:45
Испания - Малта
7 : 0
Европейско първенство
15.11.2019 21:45
Дания - Гибралтар
6 : 0
Уелс - Премиър Лига
15.11.2019 21:45
Кона’с Куей - Нютаун
3 : 1
Европейско първенство
15.11.2019 21:45
Швейцария - Грузия
1 : 0
Уелс - Премиър Лига
15.11.2019 21:45
ТНС - Абъристуит
2 : 0
Африканска купа на нациите
15.11.2019 21:00
Мароко - Мавритания
0 : 0
Африканска купа на нациите
15.11.2019 21:00
Тунис - Либия
4 : 1
Германия - Регионална лига Байерн
15.11.2019 20:30
Werder Bremen II - Heider SV
5 : 0
Приятелски мачове
15.11.2019 20:05
Унгария - Уругвай
1 : 2
Германия - Регионална лига Байерн
15.11.2019 20:00
SC Verl - FC Koeln II
2 : 1
Европейско първенство
15.11.2019 19:00
Армения - Гърция
0 : 1
Приятелски мачове
15.11.2019 19:00
Бразилия - Аржентина
0 : 1
Европейско първенство
15.11.2019 19:00
Финландия - Лихтенщайн
3 : 0
Клубни приятелски мачове
15.11.2019 19:00
SV Horn - Аустрия Виена
2 : 7
Европейско първенство
15.11.2019 19:00
Норвегия - Фариорски Острови
4 : 0
Африканска купа на нациите
15.11.2019 18:00
Танзания - Екваториална Гвинея
2 : 1
Африканска купа на нациите
15.11.2019 18:00
Зимбабве - Ботсвана
0 : 0
Клубни приятелски мачове
15.11.2019 17:35
Монако - Дженоа
2 : 1
Клубни приятелски мачове
15.11.2019 17:00
Майнц 05 - Дармщад
2 : 1
Клубни приятелски мачове
15.11.2019 16:00
Хекен - Halmstads BK
0 : 2
Клубни приятелски мачове
15.11.2019 16:00
Pafos FC - Урал
1 : 2
Клубни приятелски мачове
15.11.2019 14:00
Рапид Виена - BW Linz
2 : 1
Клубни приятелски мачове
15.11.2019 12:00
Атлетик Билбао - Ейбар
4 : 1
Колумбия - Лига Агиля - Клаусура
15.11.2019 03:30
America de Cali - Alianza Petrolera
3 : 1
Колумбия - Лига Агиля - Клаусура
15.11.2019 02:00
Cucuta - Atletico Junior
1 : 3
Приятелски мачове
15.11.2019 02:00
Тринидад и Тобаго - Еквадор
0 : 3
Европейско първенство
14.11.2019 21:45
Португалия - Литва
6 : 0
Приятелски мачове
14.11.2019 21:45
Ирландия - Нова Зеландия
3 : 1
Европейско първенство
14.11.2019 21:45
Сърбия - Люксембург
3 : 2
Европейско първенство
14.11.2019 21:45
Англия - Черна Гора
7 : 0
Европейско първенство
14.11.2019 21:45
Албания - Андора
2 : 2
Европейско първенство
14.11.2019 21:45
Чехия - Косово
2 : 1
Европейско първенство
14.11.2019 21:45
Франция - Молдова
2 : 1
Африканска купа на нациите
14.11.2019 21:00
Гана - Южна Африка
2 : 0
Африканска купа на нациите
14.11.2019 21:00
Мали - Гвинея
2 : 2
Африканска купа на нациите
14.11.2019 21:00
Алжир - Замбия
5 : 0
Клубни приятелски мачове
14.11.2019 21:00
Реал Валядолид - Газ Метан Медиаш
1 : 0
Африканска купа на нациите
14.11.2019 21:00
Демократична Република Конго - Габон
0 : 0
Европейско първенство
14.11.2019 19:00
Турция - Исландия
0 : 0
Приятелски мачове
14.11.2019 19:00
Украйна - Естония
1 : 0
Клубни приятелски мачове
14.11.2019 19:00
Vorwaerts Steyr - SKN St. Poelten
1 : 1
Приятелски мачове
14.11.2019 19:00
България - Парагвай
0 : 1
Приятелски мачове
14.11.2019 18:30
Катар - Сингапур
2 : 0
Клубни приятелски мачове
14.11.2019 18:10
Фрайбург - Санкт- Галлен
0 : 0
Африканска купа на нациите
14.11.2019 18:00
Того - Коморските Острови
0 : 1
Клубни приятелски мачове
14.11.2019 18:00
Mattersburg - FC Juniors OOe
4 : 2
Световно първенство
14.11.2019 18:00
Йордания - Австралия
0 : 1
Африканска купа на нациите
14.11.2019 18:00
Мозамбик - Руанда
2 : 0
Световно първенство
14.11.2019 18:00
Кувейт - Китайско тайпе
9 : 0
Африканска купа на нациите
14.11.2019 18:00
Египет - Кения
1 : 1
Световно първенство
14.11.2019 17:00
Оман - Бангладеш
4 : 1
Световно първенство
14.11.2019 17:00
Йемен - Палестина
1 : 0
Клубни приятелски мачове
14.11.2019 16:00
Амиен - Кортрийк
0 : 1
Световно първенство
14.11.2019 16:00
Ирак - Иран
2 : 1
Клубни приятелски мачове
14.11.2019 16:00
Ciliverghe Mazzano - Бреша
1 : 4
Клубни приятелски мачове
14.11.2019 16:00
Байерн II - Аугсбург
1 : 4
Клубни приятелски мачове
14.11.2019 16:00
Викинг - Старт
1 : 1
Световно първенство
14.11.2019 16:00
Афганистан - Индия
1 : 1
Световно първенство
14.11.2019 16:00
Сирия - Китай
2 : 1
Клубни приятелски мачове
14.11.2019 15:05
Цюрих - Вадуц
3 : 3
Клубни приятелски мачове
14.11.2019 15:05
Кьолн - Цволе
0 : 0
Клубни приятелски мачове
14.11.2019 15:05
Айнтрахт Франкфурт - Зандхаузен
2 : 1
Световно първенство
14.11.2019 15:00
Ливан - Южна Корея
0 : 0
Клубни приятелски мачове
14.11.2019 15:00
Фортуна Ситард - Хелмонд Спорт
1 : 1
Световно първенство
14.11.2019 15:00
Виетнам - О.А.Е.
1 : 0
Клубни приятелски мачове
14.11.2019 15:00
Емен - Оснабрюк
0 : 2
Световно първенство
14.11.2019 14:45
Малайзия - Тайланд
2 : 1
Световно първенство
14.11.2019 14:00
Хонг Конг - Бахрейн
0 : 0
Световно първенство
14.11.2019 14:00
Узбекистан - Саудитска Арабия
2 : 3
Приятелски мачове
14.11.2019 13:30
Камбоджа - Монголия
1 : 1
Световно първенство
14.11.2019 13:18
Киргистан - Япония
0 : 2
Световно първенство
14.11.2019 13:05
Туркменистан - Северна Корея
3 : 1
Световно първенство
14.11.2019 13:00
Малдиви - Филипините
1 : 2
Клубни приятелски мачове
14.11.2019 13:00
Хамбургер - Олборг
1 : 0
Световно първенство
14.11.2019 12:30
Мианмар - Таджикистан
4 : 3
Клубни приятелски мачове
14.11.2019 12:05
Осасуна - Реал Сосиедад
1 : 0
Колумбия - Лига Агиля - Клаусура
14.11.2019 03:30
Deportivo Cali - Santa Fe
1 : 0
Бразилия - Серия А
14.11.2019 02:30
Фламенго - Васко да Гама
4 : 4
Колумбия - Лига Агиля - Клаусура
14.11.2019 02:00
Tolima - Atletico Nacional
1 : 0
Африканска купа на нациите
13.11.2019 21:00
Ангола - Гамбия
1 : 3
Африканска купа на нациите
13.11.2019 21:00
Судан - Свети Тома и Приципале
4 : 0
Африканска купа на нациите
13.11.2019 21:00
Сенегал - Конго
2 : 0
Африканска купа на нациите
13.11.2019 21:00
Буркина Фасо - Уганда
0 : 0
Клубни приятелски мачове
13.11.2019 20:00
Cartagena - Барселона
0 : 2
Клубни приятелски мачове
13.11.2019 18:55
Унион Берлин - Холщайн Кил
3 : 0
Африканска купа на нациите
13.11.2019 18:00
Камерун - Кабо Верде
0 : 0
Африканска купа на нациите
13.11.2019 18:00
Гвинеа-Бисау - Есватини
3 : 0
Африканска купа на нациите
13.11.2019 18:00
Нигерия - Бенин
2 : 1
Африканска купа на нациите
13.11.2019 18:00
Намибия - Чад
2 : 1
Африканска купа на нациите
13.11.2019 18:00
Сиера Леоне - Лесото
1 : 1
Африканска купа на нациите
13.11.2019 15:00
Малави - Южен Судан
1 : 0
Африканска купа на нациите
13.11.2019 15:00
Централна Африканска Република - Бурунди
2 : 0
Клубни приятелски мачове
13.11.2019 14:00
Алмере Сити - Грьонинген
2 : 2
Клубни приятелски мачове
13.11.2019 12:00
Зюлте-Варегем - Серкъл Брюж
3 : 2
Парагвай - Примера Дивисион - Клаусура
13.11.2019 01:00
Deportivo Capiata - Sol de America
0 : 4
Парагвай - Примера Дивисион - Клаусура
12.11.2019 23:00
Luqueno - Club River Plate
1 : 2
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
12.11.2019 21:45
Wingate & Finchley - Cray Wanderers
0 : 1
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
12.11.2019 21:45
Tamworth - Alvechurch
2 : 0
Англия - Национална лига - Север
12.11.2019 21:45
Hereford - Alfreton Town
1 : 2
Англия - Национална лига - Север
12.11.2019 21:45
Welling United - Dulwich Hamlet
0 : 0
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
12.11.2019 21:45
Leatherhead - Corinthian Casuals
2 : 1
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
12.11.2019 21:45
Leiston - Hednesford
0 : 3
Англия - ФА къп
12.11.2019 21:45
Йовил Таун - Hartlepool United
1 : 4
Англия - Национална лига - Север
12.11.2019 21:45
Spennymoor Town FC - Boston United
2 : 1
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
12.11.2019 21:45
Bowers & Pitsea - Bishop's Stortford
2 : 0
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
12.11.2019 21:45
Margate - Bognor Regis Town
1 : 6
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
12.11.2019 21:45
Lowestoft Town - Kings Langley FC
2 : 1
Англия - Национална лига - Север
12.11.2019 21:45
King's Lynn Town - Leamington
5 : 2
Бразилия - Серия А
12.11.2019 01:00
Ботафого - Аваи
2 : 0
Парагвай - Примера Дивисион - Клаусура
12.11.2019 01:00
Deportivo Santani - Olimpia
0 : 1
Парагвай - Примера Дивисион - Клаусура
11.11.2019 23:00
Libertad - General Diaz
3 : 1
Англия - ФА къп
11.11.2019 22:40
Harrogate - Portsmouth
1 : 2
Италия - Серия C
11.11.2019 21:45
Авелино - Potenza
0 : 2
Германия - Втора Бундеслига
11.11.2019 21:30
Карлсруе - Ерцгебирге Ауе
1 : 1
Италия - Серия C
11.11.2019 21:00
Ravenna - FeralpiSalo
1 : 2
Германия - Трета Лига
11.11.2019 20:00
Preussen Muenster - Eintracht Braunschweig
1 : 1
България - Efbet Лига
11.11.2019 17:30
Царско Село - Дунав Русе
1 : 2
Мексико - Лига МХ - Апертура
11.11.2019 02:45
Santos - Cruz Azul
3 : 1
Колумбия - Лига Агиля - Клаусура
11.11.2019 02:30
Alianza Petrolera - Deportivo Cali
3 : 2
Аржентина - Суперлига
11.11.2019 01:00
Велес Сарсфийлд - Бока Хуниорс
0 : 0
Перу - Лига 1 - Клаусура
11.11.2019 00:30
Carlos A. Mannucci - Universidad Cesar Vallejo
2 : 2
Парагвай - Примера Дивисион - Клаусура
11.11.2019 00:30
Cerro Porteno - Nacional
5 : 0
Бразилия - Серия А
11.11.2019 00:00
Fortaleza - Ceara
1 : 0
Бразилия - Серия А
11.11.2019 00:00
Шапекоензе - Гремио
0 : 1
Приятелски мачове
11.11.2019 00:00
Тринидад и Тобаго - Ангуила
15 : 0
Колумбия - Лига Агиля - Клаусура
11.11.2019 00:00
Atletico Junior - Tolima
1 : 3
Бразилия - Серия А
11.11.2019 00:00
CS Alagoano - Васко да Гама
0 : 3
Бразилия - Серия А
10.11.2019 23:00
Фламенго - Баия
3 : 1
Приятелски мачове
10.11.2019 23:00
Никарагуа - Куба
0 : 1
Португалия - Примейра Лига
10.11.2019 23:00
Боависта - Порто
0 : 1
Аржентина - Суперлига
10.11.2019 22:45
Расинг Клуб - Уракан
1 : 0
Парагвай - Примера Дивисион - Клаусура
10.11.2019 22:30
Sportivo San Lorenzo - Guarani
0 : 0
Перу - Лига 1 - Клаусура
10.11.2019 22:15
Binacional - Alianza Lima
0 : 0
Португалия - Примейра Лига
10.11.2019 22:00
Витория Гимараеш - Брага
0 : 2
Перу - Лига 1 - Клаусура
10.11.2019 22:00
Alianza Universidad - Sport Boys
2 : 0
Испания - Ла Лига
10.11.2019 22:00
Реал Бетис - Севиля
1 : 2
Италия - Серия B
10.11.2019 22:00
Фрозиноне - Киево
2 : 0
Испания - Ла Лига 2
10.11.2019 22:00
Райо Валекано - Cadiz
1 : 1
Франция - Лига 1
10.11.2019 22:00
Марсилия - Лион
2 : 1
Италия - Серия A
10.11.2019 21:45
Ювентус - Милан
1 : 0
Бразилия - Серия А
10.11.2019 21:00
Интернасионал - Флуминенсе
2 : 1
Норвегия - Елитсериен
10.11.2019 21:00
Розенборг - Бодьо/Глимт
3 : 2
Бразилия - Серия А
10.11.2019 21:00
Крузейро - Атлетико Минейро
0 : 0
Холандия - Ередивизие
10.11.2019 21:00
АЗ Алкмаар - Емен
3 : 0
Белгия - Юпилер Лига
10.11.2019 21:00
Стандарт Лиеж - Мехелен
1 : 2
Бразилия - Серия А
10.11.2019 21:00
Сао Пауло - Атлетико Паранаенсе
0 : 1
Аржентина - Суперлига
10.11.2019 20:30
Нюелс Олд Бойс - Дефенса и Хустисия
2 : 0
Португалия - Примейра Лига
10.11.2019 20:30
Спортинг Лисабон - Беленензеш
2 : 0
Перу - Лига 1 - Клаусура
10.11.2019 20:00
Union Comercio - Sport Huancayo
1 : 2
Мексико - Лига МХ - Апертура
10.11.2019 20:00
Pumas - FC Juarez
1 : 1
Испания - Ла Лига
10.11.2019 19:30
Хетафе - Осасуна
0 : 0
Испания - Ла Лига 2
10.11.2019 19:00
Малага - Fuenlabrada
0 : 0
Норвегия - Елитсериен
10.11.2019 19:00
Мьондален - Ранхайм
3 : 1
Норвегия - Елитсериен
10.11.2019 19:00
Кристиансунд БК - Сарпсборг 08
4 : 0
Германия - Първа Бундеслига
10.11.2019 19:00
Фрайбург - Айнтрахт Франкфурт
1 : 0
Италия - Серия A
10.11.2019 19:00
Парма - Рома
2 : 0
Испания - Ла Лига 2
10.11.2019 19:00
Racing Santander - Ponferradina
2 : 2
Белгия - Юпилер Лига
10.11.2019 19:00
Генк - Гент
0 : 2
Норвегия - Елитсериен
10.11.2019 19:00
Трьомсо - Волеренга
0 : 0
Норвегия - Елитсериен
10.11.2019 19:00
Лилестрьом - Стабек
1 : 3
Норвегия - Елитсериен
10.11.2019 19:00
Молде - Стрьомгодсет
4 : 0
Дания - Суперлига
10.11.2019 19:00
Мидтиланд - ФК Копенхаген
4 : 1
Италия - Серия C
10.11.2019 18:30
Catania - Sicula Leonzio
2 : 1
Италия - Серия C
10.11.2019 18:30
Modena - Alma Juventus Fano
2 : 1
Италия - Серия C
10.11.2019 18:30
Robur Siena - ASDC Gozzano
1 : 1
Италия - Серия C
10.11.2019 18:30
Новара - Como
2 : 1
Италия - Серия C
10.11.2019 18:30
Тернана - Paganese
2 : 0
Италия - Серия C
10.11.2019 18:30
Calcio Padova - Sudtirol
0 : 1
Италия - Серия C
10.11.2019 18:30
Vis Pesaro - Imolese Calcio
1 : 1
Италия - Серия C
10.11.2019 18:30
Pro Patria - Alessandria
0 : 0
Италия - Серия C
10.11.2019 18:30
Bisceglie - Бари
0 : 3
Хърватия - 1. HNL
10.11.2019 18:30
Риека - Динамо Загреб
0 : 5
Италия - Серия C
10.11.2019 18:30
ArzignanoChiampo - Карпи
0 : 1
Италия - Серия C
10.11.2019 18:30
Про Верчели - Giana Erminio
1 : 1
Англия - Премиър лига
10.11.2019 18:30
Ливърпул - Манчестър Сити
3 : 1
Аржентина - Суперлига
10.11.2019 18:15
Aldosivi - Химнасия Ла Плата
0 : 3
Франция - Лига 1
10.11.2019 18:05
Монпелие - Тулуза
3 : 0
Турция - СуперЛига
10.11.2019 18:00
Бешикташ - Денизлиспор
1 : 0
Австрия - Типико Бундеслига
10.11.2019 18:00
Волфсбергер - Залцбург
0 : 3
Русия - Премиър лига
10.11.2019 18:00
Локомотив Москва - Краснодар
1 : 1
Франция - Лига 1
10.11.2019 18:00
Нант - Сент Етиен
2 : 3
Чехия - 1. Лига
10.11.2019 18:00
Славия Прага - Теплице
3 : 0
Турция - СуперЛига
10.11.2019 18:00
Истанбул Башакшехир - Анкарагюджю
2 : 1
Перу - Лига 1 - Клаусура
10.11.2019 18:00
Universidad San Martin - Academia Cantolao
3 : 1
Холандия - Ередивизие
10.11.2019 17:45
Фейенорд - Валвайк
3 : 2
България - Efbet Лига
10.11.2019 17:45
Витоша Бистрица - Лудогорец Разград
0 : 1
Португалия - Примейра Лига
10.11.2019 17:00
Пасош Ферейра - Тондела
1 : 0
Швейцария - Супер Лига
10.11.2019 17:00
Лугано - Базел
0 : 3
Шотландия - Премиършип
10.11.2019 17:00
Livingston - Рейнджърс
0 : 2
Португалия - Примейра Лига
10.11.2019 17:00
Маритимо - Портимоненсе
1 : 1
Дания - Суперлига
10.11.2019 17:00
Брьондби - Есберг
2 : 1
Испания - Ла Лига
10.11.2019 17:00
Атлетико Мадрид - Еспаньол
3 : 1
Швейцария - Супер Лига
10.11.2019 17:00
Йънг Бойс - Санкт- Галлен
4 : 3
Испания - Ла Лига 2
10.11.2019 17:00
Almeria - Real Zaragoza
1 : 1
Швейцария - Супер Лига
10.11.2019 17:00
Цюрих - Сион
4 : 2
Шотландия - Премиършип
10.11.2019 17:00
Селтик - Мъдъруел
2 : 0
Германия - Първа Бундеслига
10.11.2019 16:30
Волфсбург - Байер Леверкузен
0 : 2
Беларус - Висша лига
10.11.2019 16:30
ФК Витебск - БАТЕ Борисов
1 : 2
Англия - ФА къп
10.11.2019 16:15
Hayes & Yeading United - Oxford United
0 : 2
Италия - Серия C
10.11.2019 16:00
Fermana - Virtus Verona
0 : 2
Италия - Серия C
10.11.2019 16:00
Pianese - Pergolettese
2 : 0
Аржентина - Суперлига
10.11.2019 16:00
Ривър Плейт - Росарио Сентрал
0 : 1
Италия - Серия C
10.11.2019 16:00
S.S. Arezzo - Olbia
2 : 1
Италия - Серия A
10.11.2019 16:00
Лацио - Лече
4 : 2
Англия - Премиър лига
10.11.2019 16:00
Манчестър Юнайтед - Брайтън
3 : 1
Италия - Серия B
10.11.2019 16:00
Трапани - Козенца
2 : 2
Италия - Серия C
10.11.2019 16:00
AZ Picerno ASD - Teramo
3 : 1
Италия - Серия C
10.11.2019 16:00
Piacenza - Gubbio
1 : 0
Хърватия - 1. HNL
10.11.2019 16:00
Хайдук Сплит - Осиек
3 : 2
Италия - Серия C
10.11.2019 16:00
Triestina - L.R. Vicenza Virtus
0 : 3
Италия - Серия C
10.11.2019 16:00
Juventus U23 - Pistoiese
0 : 2
Италия - Серия A
10.11.2019 16:00
Сампдория - Аталанта
0 : 0
Англия - Премиър лига
10.11.2019 16:00
Уулвърхямптън - Астън Вила
2 : 1
Италия - Серия C
10.11.2019 16:00
Reggina - Casertana
2 : 0
Италия - Серия C
10.11.2019 16:00
Cavese - Catanzaro
2 : 2
Италия - Серия C
10.11.2019 16:00
Sambenedettese - Rimini
2 : 0
Италия - Серия C
10.11.2019 16:00
Lecco - Renate
0 : 2
Франция - Лига 1
10.11.2019 16:00
Рен - Амиен
3 : 1
Италия - Серия A
10.11.2019 16:00
Удинезе - СПАЛ 2013
0 : 0
Италия - Серия C
10.11.2019 16:00
AlbinoLeffe - Pontedera
1 : 0
Италия - Серия C
10.11.2019 16:00
Virtus Francavilla - Rende
1 : 1
Италия - Серия B
10.11.2019 16:00
Кремонезе - Салернитана
1 : 0
Италия - Серия C
10.11.2019 16:00
Monopoli - Viterbese
1 : 0
Белгия - Юпилер Лига
10.11.2019 15:30
Антверпен - Клуб Брюж
2 : 1
Чехия - 1. Лига
10.11.2019 15:30
Виктория Пилзен - Слован Либерец
4 : 1
Русия - Премиър лига
10.11.2019 15:30
ПФК Сочи - ЦСКА Москва
2 : 3
Чехия - 1. Лига
10.11.2019 15:30
Динамо Чешки Будьовице - Словацко
2 : 0
Турция - СуперЛига
10.11.2019 15:30
Трабзонспор - Аланияспор
1 : 0
Австрия - Типико Бундеслига
10.11.2019 15:30
ЛАСК Линц - Admira Moedling
1 : 0
Холандия - Ередивизие
10.11.2019 15:30
Вилем II - ПСВ Айндховен
2 : 1
Австрия - Типико Бундеслига
10.11.2019 15:30
Аустрия Виена - Mattersburg
2 : 1
Холандия - Ередивизие
10.11.2019 15:30
Твенте - Цволе
2 : 1
България - Efbet Лига
10.11.2019 15:15
Ботев Пловдив - Левски София
1 : 0
Германия - Регионална лига Байерн
10.11.2019 15:00
Altonaer FC 93 - Eintracht Norderstedt
0 : 3
Дания - Суперлига
10.11.2019 15:00
Лингби - Одензе
4 : 3
Германия - Регионална лига Байерн
10.11.2019 15:00
Wuppertal - RW Essen
1 : 2
Испания - Ла Лига
10.11.2019 15:00
Атлетик Билбао - Леванте
2 : 1
Германия - Регионална лига Байерн
10.11.2019 15:00
Freiburg II - Aalen
2 : 1
Германия - Регионална лига Байерн
10.11.2019 15:00
FC Hansa Lueneburg - Werder Bremen II
1 : 0
Германия - Регионална лига Байерн
10.11.2019 15:00
Holstein Kiel II - BSV Rehden
1 : 5
Германия - Регионална лига Байерн
10.11.2019 15:00
Saarbruecken - Homburg
2 : 1
Германия - Трета Лига
10.11.2019 15:00
Кемницер - Wuerzburger Kickers
0 : 0
Германия - Регионална лига Байерн
10.11.2019 15:00
HSC Hannover - TSV Havelse
1 : 2
Дания - Суперлига
10.11.2019 15:00
АГФ - Сьонерюск
4 : 2
Германия - Регионална лига Байерн
10.11.2019 15:00
Borussia Dortmund II - Borussia Moenchengladbach II
1 : 1
Англия - ФА къп
10.11.2019 14:45
Wrexham - Рочдейл
0 : 0
Англия - ФА къп
10.11.2019 14:45
Gateshead FC - Oldham Athletic
1 : 2
Англия - ФА къп
10.11.2019 14:45
Leyton Orient - Maldon & Tiptree
1 : 2
Англия - ФА къп
10.11.2019 14:45
Barnet - Флийтууд
0 : 2
Англия - ФА къп
10.11.2019 14:45
Macclesfield Town - Kingstonian
0 : 4
Англия - ФА къп
10.11.2019 14:45
Chippenham Town - Нортхямптън
0 : 3
Англия - ФА къп
10.11.2019 14:45
York City - Altrincham
0 : 1
Англия - ФА къп
10.11.2019 14:45
Bristol Rovers - Bromley
1 : 1
Германия - Втора Бундеслига
10.11.2019 14:30
Хайденхайм - Хановер 96
4 : 0
Германия - Първа Бундеслига
10.11.2019 14:30
Борусия Мьонхенгладбах - Вердер Бремен
3 : 1
Германия - Втора Бундеслига
10.11.2019 14:30
Дармщад - Регенсбург
2 : 2
Беларус - Висша лига
10.11.2019 14:30
Isloch - Dinamo Brest
1 : 1
Германия - Регионална лига Байерн
10.11.2019 14:30
FSV Wacker Nordhausen - Berliner AK 07
2 : 0
Германия - Регионална лига Байерн
10.11.2019 14:30
SV Lichtenberg 47 - RW Erfurt
4 : 0
Германия - Втора Бундеслига
10.11.2019 14:30
Нюрнберг - Арминия Билефелд
1 : 5
Германия - Трета Лига
10.11.2019 14:00
Байерн II - Magdeburg
2 : 1
Англия - Чемпиъншип
10.11.2019 14:00
Кардиф Сити - Бристол Сити
0 : 1
Англия - ФА къп
10.11.2019 14:00
Dover - Southend United
1 : 0
Италия - Серия A
10.11.2019 13:30
Каляри - Фиорентина
5 : 2
Холандия - Ередивизие
10.11.2019 13:15
Аякс - Утрехт
4 : 0
Турция - СуперЛига
10.11.2019 13:00
Гьозтепе - Йени Малтияспор
1 : 1
Испания - Ла Лига 2
10.11.2019 13:00
Депортиво - Elche
1 : 3
Дания - Суперлига
10.11.2019 13:00
Хобро - Норшелан
2 : 2
Русия - Премиър лига
10.11.2019 13:00
Арсенал Тула - Зенит
0 : 1
Испания - Ла Лига
10.11.2019 13:00
Майорка - Виляреал
3 : 1
България - Efbet Лига
10.11.2019 12:45
Берое - Арда Кърджали
0 : 1
Беларус - Висша лига
10.11.2019 12:30
Energetik-BGU - Torpedo Zhodino
2 : 1
Русия - Премиър лига
10.11.2019 10:30
Оренбург - Уфа
0 : 0
Австралия - А-лига
10.11.2019 09:00
Adelaide United - Brisbane Roar FC
1 : 0
Австралия - А-лига
10.11.2019 07:00
Melbourne Victory - Wellington Phoenix
1 : 1
Мексико - Лига МХ - Апертура
10.11.2019 05:05
CD Guadalajara - Queretaro FC
3 : 2
Мексико - Лига МХ - Апертура
10.11.2019 05:00
Leon - Toluca
4 : 0
Мексико - Лига МХ - Апертура
10.11.2019 03:05
Tigres - Пачука
0 : 0
Перу - Лига 1 - Клаусура
10.11.2019 03:00
Universitario de Deportes - Ayacucho FC
3 : 2
Колумбия - Лига Агиля - Клаусура
10.11.2019 02:30
Atletico Nacional - Cucuta
3 : 1
Аржентина - Суперлига
10.11.2019 02:10
Central Cordoba de Santiago - Патронато
3 : 2
Аржентина - Суперлига
10.11.2019 01:00
Годой Крус - Индепендиенте
1 : 2
Мексико - Лига МХ - Апертура
10.11.2019 01:00
Atletico de San Luis - Necaxa
0 : 2
Колумбия - Лига Агиля - Клаусура
10.11.2019 00:00
Santa Fe - America de Cali
2 : 1
Бразилия - Серия А
10.11.2019 00:00
Палмейрас - Коринтианс
1 : 1
Аржентина - Суперлига
09.11.2019 22:45
Сан Лоренцо - Архентинос Хуниорс
3 : 0
Перу - Лига 1 - Клаусура
09.11.2019 22:30
FBC Melgar - Sporting Cristal
2 : 3
Португалия - Примейра Лига
09.11.2019 22:30
Famalicao - Морейрензе
3 : 3
Бразилия - Серия А
09.11.2019 22:00
Goias - Сантос
0 : 3
Испания - Ла Лига
09.11.2019 22:00
Барселона - Селта
4 : 1
Холандия - Ередивизие
09.11.2019 21:45
Хераклес - ВВВ-Венло
6 : 1
Италия - Серия C
09.11.2019 21:45
Monza - Carrarese
2 : 2
Италия - Серия C
09.11.2019 21:45
R.C. Cesena - Reggio Audace
0 : 0
Италия - Серия A
09.11.2019 21:45
Наполи - Дженоа
0 : 0
Белгия - Юпилер Лига
09.11.2019 21:30
Оостенде - Роял Мускрон
2 : 2
Испания - Ла Лига 2
09.11.2019 21:00
Лас Палмас - Alcorcon
1 : 1
Белгия - Юпилер Лига
09.11.2019 21:00
Кортрийк - Ваасланд Беверен
1 : 3
Франция - Лига 1
09.11.2019 21:00
Реймс - Анже
0 : 0
Белгия - Юпилер Лига
09.11.2019 21:00
Серкъл Брюж - Сейнт Труйден
2 : 1
Франция - Лига 1
09.11.2019 21:00
Страсбург - Ним
4 : 1
Франция - Лига 1
09.11.2019 21:00
Монако - Дижон
1 : 0
Франция - Лига 1
09.11.2019 21:00
Лил - Метц
0 : 0
Холандия - Ередивизие
09.11.2019 20:45
Фортуна Ситард - АДО Ден Хааг
1 : 0
Аржентина - Суперлига
09.11.2019 20:30
Ланус - Банфийлд
0 : 1
Португалия - Примейра Лига
09.11.2019 20:00
Санта Клара - Бенфика
1 : 2
Швейцария - Супер Лига
09.11.2019 20:00
Люцерн - Сервет
1 : 2
Перу - Лига 1 - Клаусура
09.11.2019 20:00
Pirata FC - Deportivo Municipal
0 : 3
Швейцария - Супер Лига
09.11.2019 20:00
Ксамакс - Тюн
2 : 3
Германия - Първа Бундеслига
09.11.2019 19:30
Байерн Мюнхен - Борусия Дортмунд
4 : 0
Испания - Ла Лига
09.11.2019 19:30
Ейбар - Реал Мадрид
0 : 4
Холандия - Ередивизие
09.11.2019 19:30
Хееренвеен - Спарта Ротердам
2 : 1
Англия - Премиър лига
09.11.2019 19:30
Лестър Сити - Арсенал
2 : 0
Италия - Серия C
09.11.2019 19:30
Vibonese - Rieti
5 : 1
Италия - Серия A
09.11.2019 19:00
Интер - Верона
2 : 1
Испания - Ла Лига 2
09.11.2019 19:00
Albacete - Lugo
0 : 1
Норвегия - Елитсериен
09.11.2019 19:00
ФК Хаугесунд - Викинг
1 : 0
Италия - Серия B
09.11.2019 19:00
Емполи - Пескара
1 : 2
Испания - Ла Лига 2
09.11.2019 19:00
Sporting Gijon - Numancia
0 : 1
Белгия - Юпилер Лига
09.11.2019 19:00
Спортинг Шарлероа - Юпен
1 : 0
Турция - СуперЛига
09.11.2019 19:00
Газиантеп ФК - Галатасарай
0 : 2
Хърватия - 1. HNL
09.11.2019 18:30
ФК Вараждин - Славен
0 : 0
Франция - Лига 1
09.11.2019 18:30
Брест - Пари Сен Жермен
1 : 2
Русия - Премиър лига
09.11.2019 18:05
Спартак Москва - Криля Советов Самара
2 : 0
Австрия - Типико Бундеслига
09.11.2019 18:00
Altach - Рапид Виена
0 : 3
Австрия - Типико Бундеслига
09.11.2019 18:00
Щурм Грац - Hartberg
3 : 1
Чехия - 1. Лига
09.11.2019 18:00
Яблонец - Спарта Прага
2 : 2
Австрия - Типико Бундеслига
09.11.2019 18:00
SKN St. Poelten - WSG Swarovski Tirol
5 : 1
България - Efbet Лига
09.11.2019 17:30
ПФК ЦСКА-София - Славия София
1 : 0
Португалия - Примейра Лига
09.11.2019 17:30
Рио Аве - Витория Сетубал
1 : 0
Англия - Чемпиъншип
09.11.2019 17:05
Шефилд Уензди - Суонзи Сити
2 : 2
Англия - Чемпиъншип
09.11.2019 17:05
Престън Норт Енд - Хъдърсфийлд
3 : 1
Англия - Чемпиъншип
09.11.2019 17:05
Хъл Сити - Уест Бромич Албиън
0 : 1
Англия - Чемпиъншип
09.11.2019 17:05
Уигън Атлетик - Брентфорд
0 : 3
Англия - Чемпиъншип
09.11.2019 17:05
КПР - Мидълзбро
2 : 2
Англия - Чемпиъншип
09.11.2019 17:05
Барнзли - Стоук Сити
2 : 4
Англия - ФА къп
09.11.2019 17:05
Ипсуич Таун - Lincoln City
1 : 1
Англия - Чемпиъншип
09.11.2019 17:05
Милуол - Charlton Athletic
2 : 1
Англия - Национална лига - Север
09.11.2019 17:00
Hemel Hempstead - Braintree Town
0 : 3
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
09.11.2019 17:00
Warrington Town - Stafford Rangers
2 : 1
Англия - ФА къп
09.11.2019 17:00
Стивънидж - Питърбъро
1 : 1
Испания - Ла Лига
09.11.2019 17:00
Валенсия - Гранада
2 : 0
Англия - ФА къп
09.11.2019 17:00
Болтън Уондърърс - Plymouth Argyle
0 : 1
Шотландия - Премиършип
09.11.2019 17:00
Килмарнък - Хамилтън
2 : 2
Англия - ФА къп
09.11.2019 17:00
Oxford City - Solihull Moors
1 : 5
Англия - Национална лига - Север
09.11.2019 17:00
Spennymoor Town FC - Southport
1 : 0
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
09.11.2019 17:00
Chesham United - Farnborough
2 : 0
Англия - ФА къп
09.11.2019 17:00
Accrington Stanley - Crewe Alexandra
0 : 2
Испания - Ла Лига 2
09.11.2019 17:00
Mirandes - Extremadura
2 : 0
Англия - Национална лига - Север
09.11.2019 17:00
Curzon - Telford
2 : 1
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
09.11.2019 17:00
Lewes - Wingate & Finchley
1 : 2
Англия - ФА къп
09.11.2019 17:00
Tranmere Rovers - Уикъмб
2 : 2
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
09.11.2019 17:00
Radcliffe - Scarborough Athletic
3 : 1
Англия - ФА къп
09.11.2019 17:00
Шросбъри - Брадфорд Сити
1 : 1
Англия - ФА къп
09.11.2019 17:00
Walsall - Darlington
2 : 2
Дания - Суперлига
09.11.2019 17:00
Хорсенс - Силкеборг
2 : 1
Англия - Премиър лига
09.11.2019 17:00
Саутхямптън - Евертън
1 : 2
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
09.11.2019 17:00
Cray Wanderers - Cheshunt
6 : 1
Англия - ФА къп
09.11.2019 17:00
Forest Green Rovers - Billericay
4 : 0
Шотландия - Премиършип
09.11.2019 17:00
Рос Каунти - Абърдийн
1 : 3
Германия - Регионална лига Байерн
09.11.2019 17:00
SSV Jeddeloh - Luebeck
3 : 3
Англия - Национална лига - Север
09.11.2019 17:00
Weymouth - Hampton & Richmond
2 : 1
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
09.11.2019 17:00
Mickleover Sports - Witton Albion
1 : 4
Англия - ФА къп
09.11.2019 17:00
Stourbridge - Eastleigh
2 : 2
Англия - ФА къп
09.11.2019 17:00
Maidstone - Torquay United
1 : 0
Англия - ФА къп
09.11.2019 17:00
Crawley Town - Scunthorpe United
4 : 1
Англия - Национална лига - Север
09.11.2019 17:00
Bath City - Concord Rangers
3 : 1
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
09.11.2019 17:00
Harrow Borough - Swindon Supermarine
2 : 3
Англия - ФА къп
09.11.2019 17:00
Блекпул - Morecambe
4 : 1
Англия - Национална лига - Север
09.11.2019 17:00
Farsley Celtic AFC - Gloucester City
1 : 1
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
09.11.2019 17:00
Banbury United - St. Ives Town FC
1 : 0
Англия - ФА къп
09.11.2019 17:00
Carshalton Athletic - Boston United
1 : 4
Англия - Национална лига
09.11.2019 17:00
Stockport County - Dagenham & Redbridge
1 : 0
Англия - ФА къп
09.11.2019 17:00
Grimsby Town - Нюпорт Каунти
1 : 1
Англия - Национална лига - Север
09.11.2019 17:00
Bradford PA - King's Lynn Town
2 : 3
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
09.11.2019 17:00
Lancaster City - Hyde United
2 : 2
Англия - Премиър лига
09.11.2019 17:00
Тотнъм - Шефилд Юнайтед
1 : 1
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
09.11.2019 17:00
Stratford Town - Coalville Town
1 : 4
Англия - ФА къп
09.11.2019 17:00
Nantwich Town - AFC Fylde
0 : 1
Англия - Чемпиъншип
09.11.2019 17:00
Лийдс Юнайтед - Блекбърн Роувърс
2 : 1
Англия - ФА къп
09.11.2019 17:00
Cambridge United - Екзитър Сити
1 : 1
Шотландия - Премиършип
09.11.2019 17:00
Сейнт Джонстън - Хибърниън
1 : 4
Англия - Премиър лига
09.11.2019 17:00
Бърнли - Уест Хям
3 : 0
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
09.11.2019 17:00
Bamber Bridge - Stalybridge
2 : 3
Англия - ФА къп
09.11.2019 17:00
Ebbsfleet United - Нотс Каунти
2 : 3
Англия - Национална лига - Север
09.11.2019 17:00
Chelmsford - Dorking Wanderers
2 : 2
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
09.11.2019 17:00
Hendon - Beaconsfield Town
2 : 1
Англия - ФА къп
09.11.2019 17:00
МК Донс - Port Vale
0 : 1
Англия - ФА къп
09.11.2019 17:00
Colchester United - Ковънтри
0 : 2
Шотландия - Премиършип
09.11.2019 17:00
Хартс - St. Mirren
5 : 2
Англия - Национална лига - Север
09.11.2019 17:00
Guiseley - Kettering Town FC
1 : 2
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
09.11.2019 17:00
Rushall Olympic - Alvechurch
2 : 0
Англия - ФА къп
09.11.2019 17:00
Cheltenham Town - Swindon Town
1 : 1
Испания - Ла Лига 2
09.11.2019 17:00
Уеска - Real Oviedo
3 : 1
Англия - Национална лига - Север
09.11.2019 17:00
Chester FC - Alfreton Town
3 : 0
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
09.11.2019 17:00
Bishop's Stortford - Corinthian Casuals
1 : 3
Англия - ФА къп
09.11.2019 17:00
Мансфийлд - Chorley
1 : 0
Англия - Чемпиъншип
09.11.2019 17:00
Рединг - Лутън
3 : 0
Англия - ФА къп
09.11.2019 17:00
АФК Уимбълдън - Донкастър
1 : 1
Англия - ФА къп
09.11.2019 17:00
Salford City - Бъртън Албиън
1 : 1
Англия - Чемпиъншип
09.11.2019 17:00
Бирмингам Сити - Фулъм
0 : 1
Беларус - Висша лига
09.11.2019 17:00
Gomel - FC Minsk
1 : 0
Англия - Премиър лига
09.11.2019 17:00
Нюкасъл - Борнемут
2 : 1
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
09.11.2019 17:00
Horsham - Bowers & Pitsea
4 : 0
Англия - ФА къп
09.11.2019 17:00
Maidenhead United - Родъръм
1 : 3
Уелс - Премиър Лига
09.11.2019 16:30
Еърбъс - Пенибонт
1 : 2
Германия - Първа Бундеслига
09.11.2019 16:30
Майнц 05 - Унион Берлин
2 : 3
Турция - СуперЛига
09.11.2019 16:30
Сиваспор - Коняспор
2 : 0
Уелс - Премиър Лига
09.11.2019 16:30
Бари Таун - Кона’с Куей
0 : 4
Германия - Първа Бундеслига
09.11.2019 16:30
Шалке 04 - Фортуна Дюселдорф
3 : 3
Турция - СуперЛига
09.11.2019 16:30
Ризеспор - Анталияспор
1 : 0
Германия - Първа Бундеслига
09.11.2019 16:30
Падерборн - Аугсбург
0 : 1
Германия - Първа Бундеслига
09.11.2019 16:30
Херта - Ред Бул Лайпциг
2 : 4
Италия - Серия B
09.11.2019 16:00
Венеция - Ливорно
1 : 0
Италия - Серия B
09.11.2019 16:00
Юве Стабия - Беневенто
1 : 1
Италия - Серия B
09.11.2019 16:00
Виртус Ентела - Порденоне Калчо
1 : 1
Италия - Серия B
09.11.2019 16:00
Перуджа - Читадела
0 : 2
Италия - Серия B
09.11.2019 16:00
Пиза - Специя
3 : 2
Хърватия - 1. HNL
09.11.2019 16:00
Локомотив - Интер Запрешич
3 : 1
Италия - Серия A
09.11.2019 16:00
Бреша - Торино
0 : 4
Чехия - 1. Лига
09.11.2019 15:30
Фастав Злин - Сигма Оломоуц
1 : 0
Чехия - 1. Лига
09.11.2019 15:30
Прибрам - Опава
0 : 0
Русия - Премиър лига
09.11.2019 15:30
ФК Ростов - ФК Тамбов
1 : 2
Германия - Регионална лига Байерн
09.11.2019 15:00
SV Heimstetten - TSV Aubstadt
3 : 1
Приятелски мачове
09.11.2019 15:00
Намибия - Замбия
0 : 2
Германия - Регионална лига Байерн
09.11.2019 15:00
Heider SV - Hamburger SV II
2 : 1
Германия - Трета Лига
09.11.2019 15:00
Hansa Rostock - Дуисбург
1 : 2
Германия - Регионална лига Байерн
09.11.2019 15:00
VfB Homberg - SC Verl
1 : 0
Германия - Трета Лига
09.11.2019 15:00
Sonnenhof Grossaspach - Waldhof Mannheim
0 : 3
Германия - Регионална лига Байерн
09.11.2019 15:00
Ulm - Bahlinger SC
5 : 0
Германия - Регионална лига Байерн
09.11.2019 15:00
1860 Rosenheim - Augsburg II
0 : 4
Германия - Регионална лига Байерн
09.11.2019 15:00
SV Schalding-Heining - VfB Eichstaett
0 : 0
Германия - Регионална лига Байерн
09.11.2019 15:00
TuS Haltern - Fortuna Koeln
0 : 1
Германия - Трета Лига
09.11.2019 15:00
Unterhaching - Meppen
0 : 0
Германия - Регионална лига Байерн
09.11.2019 15:00
SV Roedinghausen - Bonner SC
2 : 1
Англия - ФА къп
09.11.2019 15:00
Съндърланд - Gillingham
1 : 1
Германия - Трета Лига
09.11.2019 15:00
KFC Uerdingen - Kaiserslautern
0 : 3
Германия - Регионална лига Байерн
09.11.2019 15:00
FC Giessen - Kickers Offenbach
1 : 1
Германия - Регионална лига Байерн
09.11.2019 15:00
TSV Rain/Lech - Burghausen
4 : 2
Беларус - Висша лига
09.11.2019 15:00
Шахтьор Солигорск - Slavia Mozyr
5 : 1
Германия - Регионална лига Байерн
09.11.2019 15:00
Viktoria Aschaffenburg - Tuerkguecue Muenchen
0 : 1
Германия - Регионална лига Байерн
09.11.2019 15:00
FC Memmingen - Nuernberg II
1 : 1
България - Efbet Лига
09.11.2019 15:00
Етър - Черно Море Варна
1 : 0
Германия - Регионална лига Байерн
09.11.2019 15:00
Alemannia Aachen - Bergisch Gladbach
3 : 0
Германия - Трета Лига
09.11.2019 15:00
Hallescher FC - 1860 Muenchen
0 : 1
Германия - Регионална лига Байерн
09.11.2019 15:00
FC Koeln II - Schalke 04 II
3 : 0
Германия - Трета Лига
09.11.2019 15:00
Инголщат - FSV Zwickau
4 : 2
Германия - Регионална лига Байерн
09.11.2019 15:00
Bayern Alzenau - Elversberg
1 : 2
Германия - Регионална лига Байерн
09.11.2019 15:00
FC Schweinfurt - Greuther Fuerth II
1 : 0
Германия - Регионална лига Байерн
09.11.2019 15:00
VfR Garching - SpVgg Bayreuth
1 : 1
Приятелски мачове
09.11.2019 14:45
Малайзия - Таджикистан
1 : 0
Германия - Регионална лига Байерн
09.11.2019 14:30
VSG Altglienicke - Hertha Berlin II
3 : 0
Англия - Премиър лига
09.11.2019 14:30
Челси - Кристъл Палас
2 : 0
Англия - Чемпиъншип
09.11.2019 14:30
Нотингам Форест - Дарби Каунти
1 : 0
Германия - Регионална лига Байерн
09.11.2019 14:30
FSV Union Fuerstenwalde - Energie Cottbus
3 : 3
Германия - Регионална лига Байерн
09.11.2019 14:30
BSG Chemie Leipzig - ZFC Meuselwitz
0 : 2
Германия - Регионална лига Байерн
09.11.2019 14:30
Bischofswerdaer FV - VfB Auerbach
2 : 1
Германия - Втора Бундеслига
09.11.2019 14:00
Холщайн Кил - Хамбургер
1 : 1
Германия - Регионална лига Байерн
09.11.2019 14:00
Wolfsburg II - SC Weiche Flensburg
3 : 0
Германия - Втора Бундеслига
09.11.2019 14:00
Зандхаузен - Гройтер Фюрт
3 : 2
Приятелски мачове
09.11.2019 14:00
Узбекистан - Киргистан
3 : 1
Германия - Втора Бундеслига
09.11.2019 14:00
Оснабрюк - Щутгарт
1 : 0
Испания - Ла Лига
09.11.2019 14:00
Алавес - Реал Валядолид
3 : 0
Турция - СуперЛига
09.11.2019 14:00
Генчлербирлиги - Кайзериспор
2 : 1
Русия - Премиър лига
09.11.2019 13:05
Рубин - Динамо Москва
0 : 1
Беларус - Висша лига
09.11.2019 13:00
FK Slutsk - FK Gorodeya
0 : 0
Австралия - А-лига
09.11.2019 10:30
Western United FC - Western Sydney Wanderers FC
2 : 1
Австралия - А-лига
09.11.2019 08:00
Newcastle Jets - Perth Glory
1 : 1
Мексико - Лига МХ - Апертура
09.11.2019 05:10
Tijuana - Monterrey
0 : 4
Мексико - Лига МХ - Апертура
09.11.2019 05:05
Veracruz - CF America
0 : 5
Мексико - Лига МХ - Апертура
09.11.2019 03:00
Monarcas Morelia - Puebla
3 : 2
Аржентина - Суперлига
09.11.2019 02:10
Унион Санта Фе - Атлетико Тукуман
0 : 1
Аржентина - Суперлига
09.11.2019 00:00
Естудиантес - Талерес
1 : 0
Португалия - Примейра Лига
08.11.2019 22:35
Авеш - Gil Vicente
1 : 2
Англия - Премиър лига
08.11.2019 22:00
Норич Сити - Уотфорд
0 : 2
Испания - Ла Лига
08.11.2019 22:00
Реал Сосиедад - Леганес
1 : 1
Испания - Ла Лига 2
08.11.2019 22:00
Жирона - Tenerife
1 : 0
Уелс - Премиър Лига
08.11.2019 22:00
Абъристуит - Бала
0 : 5
Италия - Серия B
08.11.2019 22:00
Кротоне - Асколи
3 : 1
Перу - Лига 1 - Клаусура
08.11.2019 22:00
Real Garcilaso - CD UT Cajamarca
0 : 0
Англия - ФА къп
08.11.2019 21:55
Dulwich Hamlet - Карлaйл
1 : 4
Уелс - Премиър Лига
08.11.2019 21:45
Нютаун - Карнарвън
3 : 1
Италия - Серия A
08.11.2019 21:45
Сасуоло - Болоня
3 : 1
Франция - Лига 1
08.11.2019 21:45
Ница - Бордо
1 : 1
Белгия - Юпилер Лига
08.11.2019 21:30
Зюлте-Варегем - Андерлехт
1 : 2
Германия - Първа Бундеслига
08.11.2019 21:30
Кьолн - Хофенхайм
1 : 2
Холандия - Ередивизие
08.11.2019 21:00
Витес - Грьонинген
1 : 2
Германия - Регионална лига Байерн
08.11.2019 20:30
SV Drochtersen/Assel - Hannover 96 II
2 : 1
Норвегия - Елитсериен
08.11.2019 20:00
Бранн - Оддс Балклуб
1 : 0
Германия - Трета Лига
08.11.2019 20:00
Viktoria Koeln 1904 - Карл-Цейс Йена
2 : 2
Германия - Регионална лига Байерн
08.11.2019 20:00
FC Viktoria 1889 Berlin - BFC Dynamo
0 : 0
Германия - Регионална лига Байерн
08.11.2019 20:00
FCA Walldorf - TSV Steinbach
2 : 4
Германия - Регионална лига Байерн
08.11.2019 20:00
Germania Halberstadt - Lokomotive Leipzig
0 : 2
Германия - Регионална лига Байерн
08.11.2019 20:00
FSV Frankfurt - Hoffenheim II
0 : 0
Германия - Регионална лига Байерн
08.11.2019 20:00
TSV Buchbach - FV Illertissen
2 : 0
Германия - Регионална лига Байерн
08.11.2019 20:00
Babelsberg - Optik Rathenow
3 : 2
Германия - Регионална лига Байерн
08.11.2019 20:00
Mainz 05 II - Pirmasens
4 : 4
Дания - Суперлига
08.11.2019 20:00
Рандерс - Олборг
3 : 3
Германия - Регионална лига Байерн
08.11.2019 19:30
St.Pauli II - Oldenburg
3 : 0
Германия - Втора Бундеслига
08.11.2019 19:30
Ст. Паули - Бохум
1 : 1
Турция - СуперЛига
08.11.2019 19:30
Фенербахче - Касъмпаша
3 : 2
Германия - Втора Бундеслига
08.11.2019 19:30
Динамо Дрезден - Вехен
1 : 0
Хърватия - 1. HNL
08.11.2019 19:00
Истра 1961 - ХНК Горица
2 : 2
Чехия - 1. Лига
08.11.2019 19:00
Баник Острава - Карвина
3 : 0
Чехия - 1. Лига
08.11.2019 19:00
Млада Болеслав - Бохемианс 1905
2 : 1
Русия - Премиър лига
08.11.2019 18:30
Ахмат - Урал
0 : 0
Клубни приятелски мачове
08.11.2019 18:00
Хекен - Ljungskile
1 : 1
България - Efbet Лига
08.11.2019 17:30
Локомотив Пловдив - Ботев Враца
2 : 0
Беларус - Висша лига
08.11.2019 17:00
Dinamo Minsk - Dnyapro Mogilev
3 : 0
Австралия - А-лига
08.11.2019 10:30
Melbourne City FC - Central Coast Mariners
3 : 1
Приятелски мачове
08.11.2019 03:00
Никарагуа - Куба
0 : 0
Бразилия - Серия А
08.11.2019 02:00
Гремио - CS Alagoano
2 : 1
Бразилия - Серия А
08.11.2019 01:00
Ботафого - Фламенго
0 : 1
Бразилия - Серия А
08.11.2019 00:35
Сао Пауло - Флуминенсе
0 : 2
Бразилия - Серия А
08.11.2019 00:30
Ceara - Интернасионал
2 : 0
Този сайт използва бисквитки, включително и бисквитки на трети страни, за да функционира коректно. Разбрах