Божидар Краев носи пореден успех на своя тим (видео)

Отборът на Божидар Краев - Жил Висенте, постигна победа с 3:2 над Тондела в двубой от 32-рия кръг на португалската Примейра лига.

Българинът прекара 77 минути на терена, в които се отчете с поредно шампионатно попадение. В 64-ата минута Краев получи подаване на границата на наказателното поле, овладя топката и я прати във вратата на гостите от Тондела.

Голът на българския футболист направи резултата класически, но в остатъка от срещата гостите върнаха две попадения.

Прочети: Аталанта с пореден убедителен успех крачи към кота “100” (видео)

Победата се оказа трета поредна за Жил Висенте, с което отборът се изкачи в горната половина на таблицата. Припомням, че преди няколко дни Краев донесе успеха над Витория Гимараеш с гол в продължението на мача.

Загубата прати Тондела на предпоследната позиция, което застрашава елитния им статут.

След четири дни отборът на Божидар Краев се отправя към столицата за двубой срещу закъсалия Белененсеш.

Категория: Футболни новини