asenlv | Прогноза за Саудитска Арабия - Мексико | 30.11.2022

0:1
Резултат: 1:2
С единият от двата двубоя, които ще се изиграят по едно и също време от група Ц на световните финали съперници са Саудитска Арабия и Мексико, приключва и тази група. Този двубой ще се изиграе на Националният стадион на Катар в град Лусаил, който е и с най- голям капацитет- 80000 зрители. За арабите това е 6-о участие на световно и само веднъж преодоляват групата си през 1994 година. Сега имат невероятният шанс това минимум да се повтори след като в първите два двубоя спечелиха 3 точки. Тимът направи една от най- големите сензации , не само на това световно , а и в историята на първенствата след като победиха Аржентина и то след като Меси даде преднина на гранда, но през второто полувреме шокираха света с два гола и задържаха преднината си. Във вторият двубой също се представиха добре, но този път шанса не бе с тях, като пропуснаха дори и дузпа и в крайна сметка загубиха с 0:2 срещу европейският Полша. " Ацтеките " са с доста по голям опит , но доста интересното ми при тях е че през последните си 7 участия неизменно преминават групата си, но и отпадат още на 1/8 финалите. Дали и сега това ще се повтори. Тимът започна участието си с донякъде очаквано равенство срещу Полша. Във вторият си двубой показаха добра игра срещу Аржентина, но в крайна сметка загубиха с 0:2 , след два допуснати гола през второто полувреме. Така кръг преди края имат едва една точка и само три точки , може да ги остави в битката за второто място, но там ще разчитат и на другият мач от групата. Все пак Мексико е по добрият тим от двата и очаквам да вземат победата.
Този сайт използва бисквитки, включително и бисквитки на трети страни, за да функционира коректно. Разбрах