kokovt | Прогноза за Нидерландия - САЩ | 03.12.2022

0:0
Резултат: 3:1
В първи осминафинал на Мондиал 2022 се изправят националните отбори на Нидерландия и Съединените американски щати. Футболистите на Луис ван Гаал определено са фаворитите в този сблъсък, завършвайки първи в групата си и записвайки 2 победи и 1 равенство. Американците обаче също изиграха добри мачове в групата си и още нямат загуба на този Мондиал. Определено ни очаква един интересен двубой между два равностойни тима. Очаквам мачът да завърши наравно 0:0 в редовното време, отборите ще играят една идея по-предпазливо, като всичко да бъде решено или след изтичане на допълнителните 30 минути, или след изпълнение на 11-метрови наказателни удари. Предвиждам равенство през 90-те минути.