Валентина Ванкова | Прогноза за Камерун - Бразилия | 02.12.2022

0:2
Резултат: 1:0
Камерунците излиза тази вечер срещу отбора на Бразилия с надежди, че могат да ги победят. Те поднесоха една от сензациите във втория кръг на груповата фаза след като губиха на почивката с 3-1, а в крайна сметка завършиха на равно 3-3 с отбора на Сърбия. Нашите съседи обаче изиграха много слаб мач и заслужено загубиха преднината си. Бразилците са с две победи до този момент и са лидери в тази група. Те са си осигурили участие на осминафиналите и е напълно възможно селекционерът им да даде почивка на някой от основните играчи. Надявам се че бразилците няма да подценят тази среща и да не допуснат гол.