Мая Шишкова | Прогноза за Хърватия - Бразилия | 09.12.2022

1:3
Резултат: 1:1
На 09.12.2023 год.от 17.00 часа на стадиона в Ал Райан ще се изправят отборите на Хърватия и Бразилия в четвъртфинален сблъсък на световното първенство в катар. Хърватите са финалисти от последното световно първенство, мач който загубиха от франция. Тази година те се класираха на второ място в групата си след като записаха две равенства и победа. На осминафиналите срещнаха отбора на япония, двата отбора не можаха да се победят в редовното време и след продължения и изпълнение на дузпи отборът на хърватия се класира за четвъртфиналите. На световното първенство през 2018 година бразилците отпаднаха на четвъртфиналите от състава на белгия. На това първенство те се класираха на първо място в групата си след като записаха две победи и равенство а на осминафиналите успяха да победят отбора на южна корея с 4-1.
Този сайт използва бисквитки, включително и бисквитки на трети страни, за да функционира коректно. Разбрах