ALIEN_80 | Прогноза за Фулъм - Тотнъм | 23.01.2023

1:2
Резултат: 0:1
Фулъм пропусна златен шанс да победи Нюкасъл като гост, след като гол от дузпа в 69-та минута на Александър Митрович бе отменен заради две докосования. Впоследствие влезлият като резерва Александър Исак вкара във вратата на „Котиджърс“ и сложи край на серията им от пет последователни победи във всички турнири. Тотнъм пропиля аванс от два гола срещу Манчестър Сити в четвъртък и загуби в крайна сметка с 4:2 след много силно второ полувреме на шампионите. Реално погледнато „Шпорите“ откриха резултата след колективни грешки в защитата на Сити. Ситуацията изисква от Тотнъм далеч по-добро представяне срещу Фулъм, ако искат да запазят шанс за класиране в топ 4. Преди началото на кръга, Нюкасъл води с пет точки, при това с изигран мач по-малко. В защита Фулъм допуска неточности и очаквам, че Тотнъм ще има достатъчно възможности да триумфира.