Фили отмъкна победата след трилър срещу Кливланд!

Истински трилър до самия край беше двубоя между Филаделфия и Кливланд из изминалата вечер. Забивка на Джоел Ембийд  13,2 секунди преди края реши двубоя в полза на Севънти Сиксърс. Кливланд бяха догонващи в резултата през по-голямата част от срещата, но в началото на четвъртата част обърнаха резултата и поведоха на домакините, но присъствието под коша на Джоел Ембийд се оказа прекалено голямо. Той завърши с 27 точки и 16 борби, а отбора му победи с 1 точка – 97:98.

В останалите срещи от 12.11 също не липсваха интересни моменти. Ето и резултатите:

Оклахома Сити Тъндърс (4-7) – Индиана Пейсърс (7-4) – Гръмотевиците са с четвърта поредна загуба.

Четете още: Фили с първа загуба за сезона

Детройт Пистънс (4-8) – Маями Хийтс (7-3) 0 108:117 – Джими Бътлър се завърна в игра преди няколко срещи, но вече води съотборниците си по показатели. В тази среща записа 20 точки и 13 асистенции.

Ню Йорк Никс (2-9) – Чикаго Булс (4-7) – 102 – 120 – Коби Уайт постави нов рекорд за отбора на Булс – 7 тройки за една четвърт.

Атланта Хоукс (4-6) – Денвър Нъгетс (7-3)  - 125:121 – Трей Йънг реализира 42 точки

ЛА Лейкърс (8-2) – Финикс Сънс (6-4) – 123:115

Бруклин Нетс (4-6) – Юта Джаз (8-3) – 114:119

Портланд Трейл Блейзърс (4-7) – Сакраменто Кингс (4-6) – 99:107 – Богдан Богданович записа 25 точки и 10 асистенции.

Категория: Баскетболни новини