Отборът на Лацио се подсили с бившия централен бранител на Милан – Матео Мусакио.

30-годишният аржентинец пристига на “Олимпико” като свободен агент, след като разтрогна договора си с “росонерите”.

По-рано днес защитникът премина медицински прегледи, а преди час Лацио оповести трансфера на официалния си сайт.

Договорът на Мусакио е до края на сезона, но в него е заложена клауза за удължаване до лятото на 2023 г.

Бранителят пристигна в Милан през лятото на 2017 г. от Виляреал. За отбора от “Сан Сиро” Мусакио записа 75 официални срещи, в които се отчете с две попадения.

Днес Лацио отпадна от турнира за Купата на Италия след драматична загуба от Аталанта с 3:2.

Бергамаските останаха с човек по-малко в 53-тата минута при резултат 2:2, но въпреки това спечелиха още в редовното време. Дори Сапата пропусна дузпа в 67-ата минута.

Категория: Футболни новини
Тагове: Серия А, Лацио