Неймар отново попадна под светлините на прожекторите (ВИДЕО)

ПСЖ записа победа за Суперкупата на Франция с 4:0 срещу Нант. Тимът от столицата владееше инициативата през цялото време и създаде по-чистите положения в мача.

Първото попадение в двубоя бе дело на Меси, а в края на първата част Неймар удвои аванса на парижани. След почивката Рамос отбеляза за 3:0, а в 82-рата минута Неймар оформи крайния резултат от дузпа.

Освен с двата гола, представянето на Неймар ще бъде запомнено със сцените при награждаването на тима.

Бразилецът иззе функциите на шефовете на френския футбол и реши самостоятелно да награди своите съотборници. Той ги поздрави един по един и им раздаде златните медали.

Въпреки спекулациите относно евентуална продажба, Неймар показа добро настроение и вдигна първи трофей за сезона с ПСЖ.

Категория: Футболни новини
Тагове: Неймар, ПСЖ