You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Футболни резултати от последните мачове.
Резултати
Турнир
Дата
Отбори
Резултат
Германия - Втора Бундеслига
28.01.2020 19:30
Арминия Билефелд - Бохум
2 : 0
Египет - Премиър лига
28.01.2020 19:30
Уади Дегла - Замалек
1 : 1
Клубни приятелски мачове
28.01.2020 17:15
Hammarby - Мидтиланд
0 : 4
Клубни приятелски мачове
28.01.2020 16:00
Оренбург - Сигма Оломоуц
0 : 2
Клубни приятелски мачове
28.01.2020 16:00
SKN St. Poelten - Мариупол
1 : 1
Клубни приятелски мачове
28.01.2020 16:00
Hartberg - Десна
1 : 1
Клубни приятелски мачове
28.01.2020 15:45
Динамо Москва - Лехия Гданск
0 : 2
Клубни приятелски мачове
28.01.2020 14:00
Норшелан - FC Roskilde
1 : 1
Португалия - Примейра Лига
27.01.2020 23:00
Спортинг Лисабон - Маритимо
1 : 0
Италия - Серия B
27.01.2020 22:00
Перуджа - Ливорно
1 : 0
Англия - ФА къп
27.01.2020 22:00
Борнемут - Арсенал
1 : 2
Италия - Серия C
27.01.2020 21:45
Reggio Audace - Sudtirol
1 : 0
Франция - втора лига
27.01.2020 21:45
Le Havre - Троа
1 : 0
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
27.01.2020 21:45
Basford United - Witton Albion
1 : 0
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
27.01.2020 21:45
Haringey Borough - Carshalton Athletic
2 : 2
Холандия - втора дивизия
27.01.2020 21:00
Jong AZ Alkmaar - Алмере Сити
3 : 3
Холандия - втора дивизия
27.01.2020 21:00
Jong PSV - Екселсиор
2 : 1
Португалия - Примейра Лига
27.01.2020 20:45
Витория Гимараеш - Рио Аве
1 : 2
Германия - Трета Лига
27.01.2020 20:00
Kaiserslautern - Sonnenhof Grossaspach
0 : 0
Турция - СуперЛига
27.01.2020 19:05
Сиваспор - Ризеспор
1 : 1
Египет - Премиър лига
27.01.2020 17:00
Миср Ел Макаса - Ел Гаиш
1 : 1
Италия - Серия C
27.01.2020 15:30
Sicula Leonzio - Catanzaro
1 : 2
Египет - Премиър лига
27.01.2020 14:30
Ел Ходууд - Aswan FC
1 : 2
Клубни приятелски мачове
27.01.2020 14:00
Хобро - Хорсенс
4 : 2
Мексико - Лига МХ - Апертура
27.01.2020 03:00
FC Juarez - Monarcas Morelia
3 : 0
Аржентина - Суперлига
27.01.2020 02:45
Бока Хуниорс - Индепендиенте
0 : 0
Колумбия - Лига Агиля - Клаусура
27.01.2020 02:30
Millonarios - Deportivo Pasto
1 : 2
Чили - Примера Дивисион
27.01.2020 01:30
Union Espanola - Deportes Iquique
3 : 2
Парагвай - Примера Дивисион - Клаусура
27.01.2020 01:15
Guarani - Cerro Porteno
1 : 0
Мексико - Лига МХ - Апертура
27.01.2020 01:00
Necaxa - Atletico de San Luis
1 : 1
Аржентина - Суперлига
27.01.2020 00:50
Расинг Клуб - Атлетико Тукуман
1 : 1
Колумбия - Лига Агиля - Клаусура
27.01.2020 00:20
Atletico Nacional - Deportivo Pereira
2 : 0
Парагвай - Примера Дивисион - Клаусура
26.01.2020 23:00
Sol de America - Luqueno
1 : 0
Чили - Примера Дивисион
26.01.2020 23:00
Huachipato - Universidad de Chile
2 : 1
Аржентина - Суперлига
26.01.2020 22:35
Банфийлд - Патронато
3 : 3
Аржентина - Суперлига
26.01.2020 22:35
Дефенса и Хустисия - Талерес
4 : 1
Колумбия - Лига Агиля - Клаусура
26.01.2020 22:15
Patriotas - Cucuta
1 : 1
Франция - Лига 1
26.01.2020 22:00
Лил - Пари Сен Жермен
0 : 2
Португалия - Примейра Лига
26.01.2020 22:00
Авеш - Боависта
0 : 1
Италия - Серия B
26.01.2020 22:00
Асколи - Фрозиноне
0 : 1
Испания - Ла Лига
26.01.2020 22:00
Реал Валядолид - Реал Мадрид
0 : 1
Италия - Серия A
26.01.2020 21:45
Наполи - Ювентус
2 : 1
Испания - Ла Лига 2
26.01.2020 21:30
Жирона - Real Oviedo
1 : 1
Белгия - Юпилер Лига
26.01.2020 21:00
Антверпен - Зюлте-Варегем
2 : 1
Мексико - Лига МХ - Апертура
26.01.2020 20:00
Pumas - Monterrey
1 : 0
Португалия - Примейра Лига
26.01.2020 19:30
Пасош Ферейра - Бенфика
0 : 2
Испания - Ла Лига
26.01.2020 19:30
Реал Сосиедад - Майорка
3 : 0
Испания - Ла Лига 2
26.01.2020 19:15
Alcorcon - Ponferradina
3 : 1
Испания - Ла Лига 2
26.01.2020 19:15
Райо Валекано - Extremadura
1 : 1
Италия - Серия A
26.01.2020 19:00
Рома - Лацио
1 : 1
Белгия - Юпилер Лига
26.01.2020 19:00
Кортрийк - Клуб Брюж
2 : 2
Англия - ФА къп
26.01.2020 19:00
Шросбъри - Ливърпул
2 : 2
Германия - Първа Бундеслига
26.01.2020 19:00
Байер Леверкузен - Фортуна Дюселдорф
3 : 0
Италия - Серия C
26.01.2020 18:30
Cavese - Teramo
1 : 0
Италия - Серия C
26.01.2020 18:30
Giana Erminio - ASDC Gozzano
1 : 0
Италия - Серия C
26.01.2020 18:30
Alma Juventus Fano - Gubbio
0 : 2
Италия - Серия C
26.01.2020 18:30
Rieti - Casertana
1 : 0
Италия - Серия C
26.01.2020 18:30
Como - Renate
2 : 0
Италия - Серия C
26.01.2020 18:30
Modena - Imolese Calcio
2 : 2
Италия - Серия C
26.01.2020 18:30
Potenza - Bisceglie
1 : 0
Италия - Серия C
26.01.2020 18:30
Rimini - L.R. Vicenza Virtus
1 : 3
Италия - Серия C
26.01.2020 18:30
Авелино - AZ Picerno ASD
1 : 1
Италия - Серия C
26.01.2020 18:30
Pianese - AlbinoLeffe
2 : 2
Италия - Серия C
26.01.2020 18:30
Virtus Verona - FeralpiSalo
1 : 2
Франция - Лига 1
26.01.2020 18:05
Нант - Бордо
0 : 1
Турция - СуперЛига
26.01.2020 18:00
Коняспор - Галатасарай
0 : 3
Холандия - Ередивизие
26.01.2020 17:45
ПСВ Айндховен - Твенте
1 : 1
Швейцария - Супер Лига
26.01.2020 17:00
Тюн - Сион
2 : 1
Чили - Примера Дивисион
26.01.2020 17:00
Santiago Wanderers - Universidad Catolica
0 : 3
Швейцария - Супер Лига
26.01.2020 17:00
Йънг Бойс - Базел
2 : 0
Испания - Ла Лига
26.01.2020 17:00
Хетафе - Реал Бетис
1 : 0
Португалия - Примейра Лига
26.01.2020 17:00
Тондела - Витория Сетубал
0 : 3
Египет - Премиър лига
26.01.2020 17:00
Ал Мокавлон Ал Араб - Танта
2 : 0
Шотландия - Премиършип
26.01.2020 17:00
Хартс - Рейнджърс
2 : 1
Испания - Ла Лига 2
26.01.2020 17:00
Albacete - Депортиво
0 : 1
Португалия - Примейра Лига
26.01.2020 17:00
Famalicao - Санта Клара
0 : 1
Швейцария - Супер Лига
26.01.2020 17:00
Санкт- Галлен - Лугано
3 : 1
Англия - ФА къп
26.01.2020 17:00
Транмиър Роувърс - Манчестър Юнайтед
0 : 6
Клубни приятелски мачове
26.01.2020 17:00
Локомотив Москва - Жеонбук ФК
1 : 1
Испания - Ла Лига 2
26.01.2020 17:00
Almeria - Елче
0 : 2
Португалия - Примейра Лига
26.01.2020 17:00
Беленензеш - Портимоненсе
2 : 1
Германия - Първа Бундеслига
26.01.2020 16:30
Вердер Бремен - Хофенхайм
0 : 3
Италия - Серия C
26.01.2020 16:00
S.S. Arezzo - Pergolettese
3 : 0
Клубни приятелски мачове
26.01.2020 16:00
Царско Село - Урал
1 : 0
Италия - Серия C
26.01.2020 16:00
Fermana - Piacenza
1 : 1
Италия - Серия A
26.01.2020 16:00
Парма - Удинезе
2 : 0
Италия - Серия C
26.01.2020 16:00
Robur Siena - Lecco
1 : 1
Италия - Серия C
26.01.2020 16:00
Viterbese - Catania
2 : 0
Италия - Серия C
26.01.2020 16:00
Новара - Pontedera
1 : 1
Италия - Серия B
26.01.2020 16:00
Кротоне - Специя
1 : 2
Италия - Серия C
26.01.2020 16:00
Triestina - R.C. Cesena
4 : 1
Италия - Серия A
26.01.2020 16:00
Сампдория - Сасуоло
0 : 0
Италия - Серия C
26.01.2020 16:00
Про Верчели - Monza
1 : 2
Франция - Лига 1
26.01.2020 16:00
Лион - Тулуза
3 : 0
Германия - Регионална лига Байерн
26.01.2020 16:00
Bonner SC - Fortuna Duesseldorf II
2 : 2
Италия - Серия C
26.01.2020 16:00
Reggina - Бари
1 : 1
Италия - Серия C
26.01.2020 16:00
ArzignanoChiampo - Sambenedettese
1 : 1
Италия - Серия B
26.01.2020 16:00
Венеция - Трапани
1 : 1
Италия - Серия C
26.01.2020 16:00
Virtus Francavilla - Paganese
2 : 0
Италия - Серия A
26.01.2020 16:00
Верона - Лече
3 : 0
Италия - Серия C
26.01.2020 16:00
Alessandria - Olbia
3 : 3
Клубни приятелски мачове
26.01.2020 16:00
Арсенал Тула - Младост Лучани
2 : 2
Италия - Серия C
26.01.2020 16:00
Vis Pesaro - Ravenna
0 : 0
Италия - Серия C
26.01.2020 16:00
Monopoli - Тернана
0 : 0
Холандия - Ередивизие
26.01.2020 15:30
Вилем II - Цволе
0 : 0
Холандия - втора дивизия
26.01.2020 15:30
Го Ахед Игълс - НАК Бреда
1 : 0
Белгия - Юпилер Лига
26.01.2020 15:30
Серкъл Брюж - Андерлехт
1 : 2
Холандия - Ередивизие
26.01.2020 15:30
Грьонинген - Аякс
2 : 1
Испания - Ла Лига
26.01.2020 15:00
Селта - Ейбар
0 : 0
Клубни приятелски мачове
26.01.2020 15:00
IFK Gothenburg - Олборг
2 : 3
Англия - ФА къп
26.01.2020 15:00
Манчестър Сити - Фулъм
4 : 0
Турция - СуперЛига
26.01.2020 15:00
Гьозтепе - Бешикташ
2 : 1
Германия - Трета Лига
26.01.2020 15:00
KFC Uerdingen - Байерн II
0 : 3
Шотландия - Премиършип
26.01.2020 14:30
St. Mirren - Абърдийн
0 : 0
Германия - Регионална лига Байерн
26.01.2020 14:30
BSG Chemie Leipzig - BFC Dynamo
0 : 0
Клубни приятелски мачове
26.01.2020 14:00
Краснодар - Яблонец
2 : 1
Германия - Трета Лига
26.01.2020 14:00
1860 Muenchen - Eintracht Braunschweig
4 : 1
Италия - Серия A
26.01.2020 13:30
Интер - Каляри
1 : 1
Холандия - Ередивизие
26.01.2020 13:15
Витес - Емен
1 : 1
Испания - Ла Лига 2
26.01.2020 13:00
Малага - Мирандес
2 : 2
Испания - Ла Лига
26.01.2020 13:00
Атлетико Мадрид - Леганес
0 : 0
Турция - СуперЛига
26.01.2020 12:30
Денизлиспор - Анталияспор
0 : 3
Австралия - А-лига
26.01.2020 09:00
ФК Уестърн Юнайтед - Adelaide United
3 : 4
Мексико - Лига МХ - Апертура
26.01.2020 05:05
CD Guadalajara - Toluca
2 : 2
Мексико - Лига МХ - Апертура
26.01.2020 05:00
Leon - Пачука
3 : 0
Колумбия - Лига Агиля - Клаусура
26.01.2020 03:15
America de Cali - Alianza Petrolera
3 : 1
Мексико - Лига МХ - Апертура
26.01.2020 03:00
Tigres - Atlas
2 : 1
Аржентина - Суперлига
26.01.2020 02:50
Годой Крус - Ривър Плейт
0 : 1
Чили - Примера Дивисион
26.01.2020 01:30
Audax Italiano - Cobresal
4 : 1
Парагвай - Примера Дивисион - Клаусура
26.01.2020 01:15
Libertad - Olimpia
1 : 1
Колумбия - Лига Агиля - Клаусура
26.01.2020 01:10
Junior FC - La Equidad
2 : 0
Мексико - Лига МХ - Апертура
26.01.2020 01:00
Cruz Azul - Santos
3 : 0
Аржентина - Суперлига
26.01.2020 00:45
Central Cordoba de Santiago - Колон
1 : 0
Аржентина - Суперлига
26.01.2020 00:40
Сан Лоренцо - Естудиантес
1 : 1
Колумбия - Лига Агиля - Клаусура
25.01.2020 23:05
Bucaramanga - Deportivo Cali
0 : 2
Парагвай - Примера Дивисион - Клаусура
25.01.2020 23:00
Guairena - Club River Plate
2 : 0
Аржентина - Суперлига
25.01.2020 22:35
Арсенал Саранди - Нюелс Олд Бойс
1 : 1
Испания - Ла Лига 2
25.01.2020 22:00
Сарагоса - Numancia
1 : 0
Испания - Ла Лига
25.01.2020 22:00
Севиля - Гранада
2 : 0
Италия - Серия A
25.01.2020 21:50
Торино - Аталанта
0 : 7
Италия - Серия C
25.01.2020 21:45
Pistoiese - Carrarese
1 : 1
Холандия - Ередивизие
25.01.2020 21:45
Спарта Ротердам - Фортуна Ситард
1 : 1
Италия - Серия C
25.01.2020 21:45
Карпи - Calcio Padova
1 : 1
Италия - Серия C
25.01.2020 21:45
Rende - Vibonese
1 : 1
Белгия - Юпилер Лига
25.01.2020 21:30
Гент - Генк
4 : 1
Колумбия - Лига Агиля - Клаусура
25.01.2020 21:00
Envigado - Chico FC
1 : 0
Франция - Лига 1
25.01.2020 21:00
Брест - Амиен
2 : 1
Франция - Лига 1
25.01.2020 21:00
Сент Етиен - Ним
2 : 1
Белгия - Юпилер Лига
25.01.2020 21:00
Роял Мускрон - Сейнт Труйден
1 : 3
Франция - Лига 1
25.01.2020 21:00
Монако - Страсбург
1 : 3
Франция - Лига 1
25.01.2020 21:00
Монпелие - Дижон
2 : 1
Франция - Лига 1
25.01.2020 21:00
Реймс - Метц
0 : 1
Белгия - Юпилер Лига
25.01.2020 21:00
Ваасланд Беверен - Юпен
0 : 1
Холандия - Ередивизие
25.01.2020 20:45
Хераклес - Фейенорд
2 : 3
Холандия - Ередивизие
25.01.2020 20:45
Валвайк - ВВВ-Венло
1 : 2
Швейцария - Супер Лига
25.01.2020 20:00
Ксамакс - Сервет
1 : 2
Швейцария - Супер Лига
25.01.2020 20:00
Цюрих - Люцерн
2 : 3
Испания - Ла Лига
25.01.2020 19:30
Алавес - Виляреал
1 : 2
Англия - ФА къп
25.01.2020 19:30
Хъл Сити - Челси
1 : 2
Германия - Първа Бундеслига
25.01.2020 19:30
Байерн Мюнхен - Шалке 04
5 : 0
Холандия - Ередивизие
25.01.2020 19:30
Хееренвеен - АЗ Алкмаар
1 : 2
Испания - Ла Лига 2
25.01.2020 19:15
Лас Палмас - Тенерифе
0 : 0
Турция - СуперЛига
25.01.2020 19:00
Фенербахче - Истанбул Башакшехир
2 : 0
Италия - Серия B
25.01.2020 19:00
Салернитана - Козенца
2 : 1
Италия - Серия A
25.01.2020 19:00
Фиорентина - Дженоа
0 : 0
Франция - Лига 1
25.01.2020 18:30
Марсилия - Анже
0 : 0
Клубни приятелски мачове
25.01.2020 18:05
GAIS - Varbergs BoIS FC
0 : 2
Клубни приятелски мачове
25.01.2020 17:05
GIF Sundsvall - Йостерсунд
1 : 3
Англия - Лига 2
25.01.2020 17:00
Стивънидж - Плимут
1 : 2
Англия - ФА къп
25.01.2020 17:00
Пoртсмут - Барнзли
4 : 2
Испания - Ла Лига
25.01.2020 17:00
Валенсия - Барселона
2 : 0
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
25.01.2020 17:00
Metropolitan Police FC - Blackfield & Langley
2 : 0
Англия - Лига 2
25.01.2020 17:00
Екзитър Сити - Колчестър
0 : 0
Англия - ФА къп
25.01.2020 17:00
Саутхямптън - Тотнъм
1 : 1
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
25.01.2020 17:00
Bowers & Pitsea - Hornchurch
0 : 1
Англия - Национална лига - Север
25.01.2020 17:00
Уелдстоун - Бат Сити
7 : 0
Англия - Национална лига - Север
25.01.2020 17:00
Чипенъм - Хавънт & У
0 : 0
Шотландия - Премиършип
25.01.2020 17:00
Селтик - Рос Каунти
3 : 0
Англия - Лига 1
25.01.2020 17:00
Питърбъро - Родъръм
2 : 1
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
25.01.2020 17:00
Horsham - Bishop's Stortford
3 : 3
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
25.01.2020 17:00
Hitchin Town - Alvechurch
3 : 1
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
25.01.2020 17:00
Hyde United - Grantham Town
3 : 0
Англия - Национална лига - Север
25.01.2020 17:00
Фарзли - Телфорд
1 : 1
Англия - Национална лига
25.01.2020 17:00
Сътън Юнайтед - Солихъл Муурс
0 : 0
Англия - Национална лига
25.01.2020 17:00
Честърфийлд - АФК Файлд
1 : 1
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
25.01.2020 17:00
Farnborough - Beaconsfield Town
2 : 0
Англия - ФА къп
25.01.2020 17:00
Бърнли - Норич Сити
1 : 2
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
25.01.2020 17:00
Weston Super Mare - Hayes & Yeading United
1 : 5
Англия - Лига 2
25.01.2020 17:00
Моркамб - Кембридж Юнайтед
1 : 1
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
25.01.2020 17:00
Margate - Haringey Borough
4 : 2
Англия - Национална лига - Север
25.01.2020 17:00
Хемъл Хемстед - Уелинг
0 : 2
Испания - Ла Лига 2
25.01.2020 17:00
Уеска - Lugo
2 : 1
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
25.01.2020 17:00
St. Ives Town FC - Biggleswade Town
0 : 3
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
25.01.2020 17:00
Ashton United - Lancaster City
1 : 0
Англия - Национална лига - Север
25.01.2020 17:00
Йорк Сити - Кетъринг
1 : 0
Англия - Лига 1
25.01.2020 17:00
Бристъл Роувърс - Флийтууд
0 : 0
Англия - Национална лига
25.01.2020 17:00
Харогейт - Рексъм
0 : 2
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
25.01.2020 17:00
Peterborough Sports - Tamworth
4 : 2
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
25.01.2020 17:00
Warrington Town - Whitby
2 : 1
Англия - Национална лига - Север
25.01.2020 17:00
Бостън - Kidderminster Harriers
2 : 0
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
25.01.2020 17:00
Harrow Borough - Hartley Wintney
1 : 4
Англия - Лига 2
25.01.2020 17:00
Суиндън Таун - Порт Вейл
3 : 0
Англия - Лига 2
25.01.2020 17:00
Лейтън Ориент - Нюпорт Каунти
2 : 1
Англия - ФА къп
25.01.2020 17:00
Милуол - Шефилд Юнайтед
0 : 2
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
25.01.2020 17:00
Worthing - Cheshunt
2 : 0
Англия - Национална лига - Север
25.01.2020 17:00
Уеймът - Доркинг
2 : 1
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
25.01.2020 17:00
Kingstonian - Carshalton Athletic
3 : 1
Англия - Национална лига - Север
25.01.2020 17:00
Дартфорд - Дълуич Хамлет
1 : 0
Шотландия - Премиършип
25.01.2020 17:00
Хамилтън - Livingston
2 : 4
Англия - Лига 1
25.01.2020 17:00
Рочдейл - Джилингам
2 : 2
Клубни приятелски мачове
25.01.2020 17:00
Мьондален - Волеренга
2 : 1
Англия - Национална лига
25.01.2020 17:00
Торки - Ебсфлийт
0 : 0
Англия - Чемпиъншип
25.01.2020 17:00
Стоук Сити - Суонзи Сити
2 : 0
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
25.01.2020 17:00
Hednesford - Сторбридж
1 : 2
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
25.01.2020 17:00
Buxton - FC United of Manchester
2 : 2
Англия - Национална лига - Север
25.01.2020 17:00
Глостър - Саутпорт
0 : 1
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
25.01.2020 17:00
Gosport Borough - Merthyr Town
2 : 2
Англия - Национална лига
25.01.2020 17:00
Чорли - Халифакс Таун
0 : 1
Англия - Лига 2
25.01.2020 17:00
Салфорд Сити - Олдъм
1 : 1
Англия - ФА къп
25.01.2020 17:00
Ковънтри - Бирмингам Сити
0 : 0
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
25.01.2020 17:00
Wimborne Town - Hendon
0 : 2
Англия - Национална лига - Север
25.01.2020 17:00
Хънгърфорд - Челмсфорд
1 : 0
Англия - Лига 2
25.01.2020 17:00
Карлaйл - Уолсол
2 : 1
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
25.01.2020 17:00
Potters Bar Town - Bognor Regis Town
0 : 1
Англия - Лига 1
25.01.2020 17:00
Бъртън Албиън - Акрингтън Стенли
1 : 1
Испания - Ла Лига 2
25.01.2020 17:00
Sporting Gijon - Fuenlabrada
1 : 0
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
25.01.2020 17:00
Kings Langley FC - Stratford Town
1 : 0
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
25.01.2020 17:00
Enfield Town - Cray Wanderers
2 : 3
Англия - Национална лига - Север
25.01.2020 17:00
Билърики - Тонбридж
3 : 3
Англия - Национална лига - Север
25.01.2020 17:00
Бракли Таун - Гайзли
0 : 0
Англия - Национална лига
25.01.2020 17:00
Хартлипул - Стокпорт
2 : 0
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
25.01.2020 17:00
Nuneaton Borough FC - AFC Rushden & Diamonds
0 : 1
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
25.01.2020 17:00
Stafford Rangers - Scarborough Athletic
1 : 0
Англия - Национална лига
25.01.2020 17:00
Боръм Ууд - Бароу
1 : 1
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
25.01.2020 17:00
Chesham United - Taunton Town
1 : 1
Англия - Лига 2
25.01.2020 17:00
Макълсфийлд - Форест Грийн
2 : 1
Англия - ФА къп
25.01.2020 17:00
Рединг - Кардиф Сити
1 : 1
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
25.01.2020 17:00
Суиндън Супермарин - Truro City
1 : 3
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
25.01.2020 17:00
Leatherhead - Merstham
0 : 0
Англия - Национална лига - Север
25.01.2020 17:00
Ийстбърн Бъро - Конкорд
2 : 2
Шотландия - Премиършип
25.01.2020 17:00
Мъдъруел - Хибърниън
0 : 0
Англия - Национална лига
25.01.2020 17:00
Уокинг - Йовил Таун
1 : 0
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
25.01.2020 17:00
Bromsgrove Sporting - Coalville Town
0 : 3
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
25.01.2020 17:00
Basford United - Morpeth Town FC
1 : 0
Англия - Национална лига - Север
25.01.2020 17:00
Херефорд - Кързън Аштън
1 : 1
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
25.01.2020 17:00
Royston Town - Banbury United
1 : 0
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
25.01.2020 17:00
Bamber Bridge - Radcliffe
2 : 1
Англия - Национална лига - Север
25.01.2020 17:00
Олтринкъм - Брадфорд ПА
2 : 0
Англия - Национална лига
25.01.2020 17:00
Дагенъм & Ред - Нотс Каунти
2 : 0
Англия - Лига 2
25.01.2020 17:00
Скънторп - Крю Александра
2 : 2
Англия - ФА къп
25.01.2020 17:00
Нюкасъл - Оксфорд Юнайтед
0 : 0
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
25.01.2020 17:00
Yate Town - Poole Town FC
1 : 1
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
25.01.2020 17:00
Wingate & Finchley - Brightlingsea Regent
0 : 0
Англия - Национална лига - Север
25.01.2020 17:00
Мейдстоун - Оксфорд Сити
1 : 0
Англия - Лига 2
25.01.2020 17:00
Кроули Таун - Гримсби
3 : 2
Англия - Лига 1
25.01.2020 17:00
Ипсуич Таун - Линкълн Сити
1 : 0
Чили - Примера Дивисион
25.01.2020 17:00
Antofagasta - Coquimbo Unido
2 : 1
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
25.01.2020 17:00
Folkestone Invicta - Corinthian Casuals
3 : 1
Англия - Национална лига - Север
25.01.2020 17:00
Брейнтрий - Слау
0 : 1
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
25.01.2020 17:00
Leiston - Rushall Olympic
2 : 2
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
25.01.2020 17:00
South Shields - Witton Albion
1 : 2
Англия - Национална лига - Север
25.01.2020 17:00
Честър - Дарлингтън
3 : 0
Англия - Национална лига
25.01.2020 17:00
Мейдънхед - Истли
2 : 0
Англия - Национална лига
25.01.2020 17:00
Бромли - Барнет
1 : 2
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
25.01.2020 17:00
Dorchester Town - Солсбъри
0 : 5
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
25.01.2020 17:00
Tiverton - Walton Casuals
2 : 2
Англия - Лига 2
25.01.2020 17:00
Мансфийлд - Брадфорд Сити
3 : 0
Англия - ФА къп
25.01.2020 17:00
Уест Хям - Уест Бромич Албиън
0 : 1
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
25.01.2020 17:00
Lewes - East Thurrock United
0 : 3
Англия - Национална лига - Север
25.01.2020 17:00
Хемптън & Ричмънд - Ст. Албънс
2 : 1
Шотландия - Премиършип
25.01.2020 17:00
Сейнт Джонстън - Килмарнък
2 : 1
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
25.01.2020 17:00
Atherton Collieries - Gainsborough
1 : 3
Англия - Национална лига - Север
25.01.2020 17:00
Спенимур - Лемингтън
2 : 0
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
25.01.2020 17:00
Barwell FC - Lowestoft Town
0 : 3
Англия - Национална лига
25.01.2020 17:00
Доувър - Алдършот
2 : 0
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
25.01.2020 17:00
Redditch United - Needham Market
0 : 3
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
25.01.2020 17:00
Stalybridge - Nantwich Town
0 : 2
Англия - Национална лига - Север
25.01.2020 17:00
Блит - Кингс Лин
0 : 3
Германия - Първа Бундеслига
25.01.2020 16:30
Унион Берлин - Аугсбург
2 : 0
Германия - Първа Бундеслига
25.01.2020 16:30
Волфсбург - Херта
1 : 2
Германия - Първа Бундеслига
25.01.2020 16:30
Айнтрахт Франкфурт - РБ Лайпциг
2 : 0
Германия - Първа Бундеслига
25.01.2020 16:30
Фрайбург - Падерборн
0 : 2
Германия - Първа Бундеслига
25.01.2020 16:30
Борусия Мьонхенгладбах - Майнц 05
3 : 1
Клубни приятелски мачове
25.01.2020 16:30
Арсенал Тула - Корона Киелце
1 : 1
Италия - Серия A
25.01.2020 16:00
СПАЛ 2013 - Болоня
1 : 3
Италия - Серия C
25.01.2020 16:00
Pro Patria - Juventus U23
3 : 2
Клубни приятелски мачове
25.01.2020 16:00
Сарпсборг 08 - Норкьопинг
1 : 2
Италия - Серия B
25.01.2020 16:00
Пиза - Юве Стабия
1 : 1
Франция - втора лига
25.01.2020 16:00
Lens - Clermont Foot
1 : 1
Клубни приятелски мачове
25.01.2020 16:00
Криля Советов Самара - Бохемианс 1905
4 : 3
Италия - Серия B
25.01.2020 16:00
Порденоне Калчо - Пескара
0 : 2
Клубни приятелски мачове
25.01.2020 16:00
Altach - Saarbruecken
0 : 1
Турция - СуперЛига
25.01.2020 16:00
Касъмпаша - Аланияспор
1 : 2
Италия - Серия B
25.01.2020 16:00
Виртус Ентела - Кремонезе
1 : 1
Италия - Серия B
25.01.2020 16:00
Читадела - Беневенто
1 : 2
Клубни приятелски мачове
25.01.2020 15:30
Sirius - Gamla Upsala
4 : 0
Германия - Трета Лига
25.01.2020 15:00
Meppen - Waldhof Mannheim
0 : 1
Клубни приятелски мачове
25.01.2020 15:00
АИК - Vaesteraas SK
1 : 1
Германия - Регионална лига Байерн
25.01.2020 15:00
Oberhausen - Borussia Moenchengladbach II
3 : 0
Германия - Трета Лига
25.01.2020 15:00
Wuerzburger Kickers - Unterhaching
1 : 2
Германия - Трета Лига
25.01.2020 15:00
Magdeburg - FSV Zwickau
1 : 2
Германия - Регионална лига Байерн
25.01.2020 15:00
Lippstadt - Schalke 04 II
2 : 0
Приятелски мачове
25.01.2020 15:00
Еритрея - Судан
0 : 1
Клубни приятелски мачове
25.01.2020 15:00
Helsingborg - Лингби
2 : 3
Германия - Регионална лига Байерн
25.01.2020 15:00
SV Roedinghausen - Bergisch Gladbach
2 : 1
Германия - Трета Лига
25.01.2020 15:00
Карл-Цейс Йена - Preussen Muenster
1 : 2
Клубни приятелски мачове
25.01.2020 15:00
Рапид Виена - Floridsdorfer AC
2 : 2
Германия - Регионална лига Байерн
25.01.2020 15:00
TuS Haltern - Alemannia Aachen
2 : 1
Германия - Трета Лига
25.01.2020 15:00
Кемницер - Viktoria Koeln 1904
2 : 2
Клубни приятелски мачове
25.01.2020 15:00
Уфа - Шльонск Вроцлав
0 : 1
Клубни приятелски мачове
25.01.2020 15:00
РБ Залцбург - Зенит
6 : 3
Германия - Регионална лига Байерн
25.01.2020 15:00
VfB Homberg - Sportfreunde Lotte
0 : 3
Германия - Трета Лига
25.01.2020 15:00
Дуисбург - Инголщат
1 : 1
Германия - Регионална лига Байерн
25.01.2020 15:00
Borussia Dortmund II - Wuppertal
3 : 1
Англия - ФА къп
25.01.2020 14:45
Брентфорд - Лестър Сити
0 : 1
Клубни приятелски мачове
25.01.2020 14:00
Хекен - Norrby
3 : 0
Испания - Ла Лига
25.01.2020 14:00
Еспаньол - Атлетик Билбао
1 : 1
Клубни приятелски мачове
25.01.2020 14:00
Брьондби - Hvidovre
3 : 0
Клубни приятелски мачове
25.01.2020 13:00
ФК Копенхаген - Halmstads BK
2 : 0
Турция - СуперЛига
25.01.2020 13:00
Кайзериспор - Анкарагюджю
1 : 1
Клубни приятелски мачове
25.01.2020 13:00
ЛАСК Линц - ЦСКА Москва
1 : 2
Приятелски мачове
25.01.2020 12:00
Палестина - Бурунди
3 : 1
Клубни приятелски мачове
25.01.2020 11:00
Рубин - Слован Братислава
2 : 1
Австралия - А-лига
25.01.2020 10:30
Melbourne City FC - Perth Glory
0 : 0
Австралия - А-лига
25.01.2020 08:00
Central Coast Mariners - Brisbane Roar FC
0 : 1
Мексико - Лига МХ - Апертура
25.01.2020 05:10
Tijuana - CF America
0 : 0
Мексико - Лига МХ - Апертура
25.01.2020 05:05
Puebla - Queretaro FC
0 : 1
Колумбия - Лига Агиля - Клаусура
25.01.2020 03:05
Once Caldas - Santa Fe
0 : 0
Аржентина - Суперлига
25.01.2020 02:45
Росарио Сентрал - Уракан
2 : 1
Аржентина - Суперлига
25.01.2020 02:45
Унион Санта Фе - Архентинос Хуниорс
1 : 0
Чили - Примера Дивисион
25.01.2020 02:00
O'Higgins - Union La Calera
1 : 2
Парагвай - Примера Дивисион - Клаусура
25.01.2020 01:15
Sportivo San Lorenzo - 12 de Octubre
1 : 0
Колумбия - Лига Агиля - Клаусура
25.01.2020 01:00
Rionegro Aguilas - CD Jaguares
2 : 0
Аржентина - Суперлига
25.01.2020 00:45
Химнасия Ла Плата - Велес Сарсфийлд
0 : 0
Чили - Примера Дивисион
24.01.2020 23:30
Everton CD - Universidad de Concepcion
2 : 1
Парагвай - Примера Дивисион - Клаусура
24.01.2020 23:00
General Diaz - Nacional
0 : 2
Аржентина - Суперлига
24.01.2020 22:35
Алдосиви - Ланус
2 : 0
Англия - ФА къп
24.01.2020 22:00
КПР - Шефилд Уензди
1 : 2
Испания - Ла Лига
24.01.2020 22:00
Осасуна - Леванте
2 : 0
Англия - ФА къп
24.01.2020 22:00
Нортхямптън - Дарби Каунти
0 : 0
Италия - Серия B
24.01.2020 22:00
Емполи - Киево
1 : 1
Испания - Ла Лига 2
24.01.2020 22:00
Cadiz - Racing Santander
1 : 0
Франция - Лига 1
24.01.2020 21:45
Ница - Рен
1 : 1
Италия - Серия A
24.01.2020 21:45
Бреша - Милан
0 : 1
Англия - Лига 1
24.01.2020 21:45
Съндърланд - Донкастър
0 : 0
Германия - Първа Бундеслига
24.01.2020 21:30
Борусия Дортмунд - Кьолн
5 : 1
Белгия - Юпилер Лига
24.01.2020 21:30
Стандарт Лиеж - Оостенде
2 : 1
Франция - втора лига
24.01.2020 21:00
Valenciennes - Le Mans
1 : 0
Холандия - втора дивизия
24.01.2020 21:00
Телстар - Топ Осс
1 : 0
Франция - втора лига
24.01.2020 21:00
Paris FC - Rodez
0 : 0
Франция - втора лига
24.01.2020 21:00
Chateauroux - Niort
1 : 1
Холандия - втора дивизия
24.01.2020 21:00
Де Граафшап - Маастрихт
3 : 2
Холандия - Ередивизие
24.01.2020 21:00
Утрехт - АДО Ден Хааг
4 : 0
Холандия - втора дивизия
24.01.2020 21:00
Хелмонд Спорт - Ден Бош
0 : 0
Франция - втора лига
24.01.2020 21:00
Каен - AC Ajaccio
0 : 1
Франция - втора лига
24.01.2020 21:00
Lorient - Nancy
2 : 1
Холандия - втора дивизия
24.01.2020 21:00
НЕК Неймеген - Jong Ajax
3 : 3
Франция - втора лига
24.01.2020 21:00
Auxerre - Sochaux
2 : 1
Холандия - втора дивизия
24.01.2020 21:00
Камбуур - Jong FC Utrecht
3 : 1
Франция - втора лига
24.01.2020 21:00
Orleans - Гингам
2 : 0
Холандия - втора дивизия
24.01.2020 21:00
Рода - ФК Волендам
2 : 3
Франция - втора лига
24.01.2020 21:00
Grenoble - Chambly
0 : 0
Холандия - втора дивизия
24.01.2020 21:00
Дордерхт - Айндховен ФК
1 : 0
Клубни приятелски мачове
24.01.2020 20:05
Сандефьорд - FK Eik Toensberg
4 : 0
Германия - Регионална лига Байерн
24.01.2020 20:00
FC Koeln II - RW Essen
0 : 1
Германия - Трета Лига
24.01.2020 20:00
Hansa Rostock - Hallescher FC
1 : 0
Клубни приятелски мачове
24.01.2020 20:00
IFK Malmoe FK - Малмьо ФФ
0 : 7
Турция - СуперЛига
24.01.2020 19:00
Генчлербирлиги - Газиантеп ФК
1 : 0
Клубни приятелски мачове
24.01.2020 18:00
Старт - Soerlandslaget
5 : 3
Клубни приятелски мачове
24.01.2020 18:00
Grorud - Бодьо/Глимт
0 : 1
Клубни приятелски мачове
24.01.2020 18:00
ЦСКА Москва - Дъндолк
2 : 0
Клубни приятелски мачове
24.01.2020 17:00
Погон Шчечин - Щурм Грац
2 : 1
Клубни приятелски мачове
24.01.2020 17:00
Oerebro - Joenkoepings Soedra
0 : 2
Клубни приятелски мачове
24.01.2020 16:00
Admira Moedling - SV Horn
2 : 1
Клубни приятелски мачове
24.01.2020 14:35
Норшелан - АГФ
4 : 5
Клубни приятелски мачове
24.01.2020 14:30
Щутгарт - Динамо Дрезден
3 : 1
Клубни приятелски мачове
24.01.2020 14:00
Viborg - Сьонерюск
1 : 1
Клубни приятелски мачове
24.01.2020 14:00
Силкеборг - Мидтиланд
3 : 2
Клубни приятелски мачове
24.01.2020 12:00
Fredericia - Есберг
2 : 2
Австралия - А-лига
24.01.2020 10:30
Melbourne Victory - Sydney FC
0 : 3
Австралия - А-лига
24.01.2020 08:15
Wellington Phoenix - Newcastle Jets
2 : 1
Колумбия - Лига Агиля - Клаусура
24.01.2020 02:45
Tolima - Independiente Medellin
2 : 2
Купа на Испания
23.01.2020 22:00
Бадахос - Ейбар
3 : 1
Англия - Премиър лига
23.01.2020 22:00
Уулвърхямптън - Ливърпул
1 : 2
Купа на Холандия
23.01.2020 21:45
НАК Бреда - ПСВ Айндховен
2 : 0
Италия - Серия C
23.01.2020 21:45
Piacenza - ArzignanoChiampo
0 : 0
Купа на Белгия
23.01.2020 21:45
Антверпен - Кортрийк
1 : 1
Купа на Испания
23.01.2020 20:00
Ебро - Леганес
0 : 1
Купа на Турция
23.01.2020 19:30
Галатасарай - Ризеспор
2 : 1
Италия - Серия C
23.01.2020 19:00
Gubbio - Triestina
2 : 0
Клубни приятелски мачове
23.01.2020 17:00
Осиек - Локомотив Москва
2 : 0
Клубни приятелски мачове
23.01.2020 16:00
Арсенал Тула - Сепси
1 : 0
Купа на Турция
23.01.2020 16:00
Денизлиспор - Трабзонспор
2 : 0
Купа на Турция
23.01.2020 13:00
Йени Малтияспор - Сиваспор
2 : 1
Приятелски мачове
23.01.2020 13:00
Бурунди - Бангладеш
3 : 0
Англия - Премиър лига
22.01.2020 22:15
Манчестър Юнайтед - Бърнли
0 : 2
Купа на Испания
22.01.2020 22:00
Logrones - Валенсия
0 : 1
Купа на Испания
22.01.2020 22:00
Жирона - Виляреал
0 : 3
Купа на Испания
22.01.2020 22:00
Тенерифе - Реал Валядолид
2 : 1
Купа на Испания
22.01.2020 22:00
Унионистас де Саламанка - Реал Мадрид
1 : 3
Купа на лигата на Франция
22.01.2020 22:00
Реймс - Пари Сен Жермен
0 : 3
Купа на Испания
22.01.2020 22:00
Реал Сосиедад - Еспаньол
2 : 0
Купа на Холандия
22.01.2020 21:45
Аякс - Spakenburg
7 : 0
Италия - Серия C
22.01.2020 21:45
Calcio Padova - Virtus Verona
3 : 2
Англия - Чемпиъншип
22.01.2020 21:45
Чарлтън - Фулъм
0 : 0
Италия - Серия C
22.01.2020 21:45
Sambenedettese - Alma Juventus Fano
1 : 1
Шотландия - Премиършип
22.01.2020 21:45
Livingston - Сейнт Джонстън
1 : 0
Италия - Серия C
22.01.2020 21:45
Reggina - Virtus Francavilla
1 : 2
Шотландия - Премиършип
22.01.2020 21:45
Абърдийн - Мъдъруел
0 : 1
Италия - Серия C
22.01.2020 21:45
L.R. Vicenza Virtus - Modena
1 : 0
Шотландия - Премиършип
22.01.2020 21:45
Рейнджърс - St. Mirren
1 : 0
Италия - Серия C
22.01.2020 21:45
Бари - Sicula Leonzio
1 : 0
Шотландия - Премиършип
22.01.2020 21:45
Хибърниън - Хамилтън
2 : 1
Купа на Белгия
22.01.2020 21:45
Клуб Брюж - Зюлте-Варегем
1 : 1
Италия - Серия C
22.01.2020 21:45
Monza - Pro Patria
2 : 0
Англия - Чемпиъншип
22.01.2020 21:45
Нотингам Форест - Рединг
1 : 1
Купа на Италия
22.01.2020 21:45
Ювентус - Рома
3 : 1
Шотландия - Премиършип
22.01.2020 21:45
Рос Каунти - Хартс
0 : 0
Италия - Серия C
22.01.2020 21:45
FeralpiSalo - Reggio Audace
1 : 1
Италия - Серия C
22.01.2020 21:45
Тернана - Rieti
3 : 0
Италия - Серия C
22.01.2020 21:45
Carrarese - Pontedera
2 : 1
Шотландия - Премиършип
22.01.2020 21:45
Килмарнък - Селтик
1 : 3
Англия - Премиър лига
22.01.2020 21:30
Лестър Сити - Уест Хям
4 : 1
Англия - Премиър лига
22.01.2020 21:30
Тотнъм - Норич Сити
2 : 1
Клубни приятелски мачове
22.01.2020 20:00
Ксамакс - La Chaux-de-Fonds
10 : 0
Купа на Испания
22.01.2020 20:00
Ибиза - Барселона
1 : 2
Италия - Серия C
22.01.2020 19:30
Bisceglie - Rende
1 : 0
Италия - Серия C
22.01.2020 19:30
R.C. Cesena - Карпи
0 : 1
Италия - Серия C
22.01.2020 19:30
Vibonese - Monopoli
0 : 1
Италия - Серия C
22.01.2020 19:30
Ravenna - Fermana
1 : 0
Италия - Серия C
22.01.2020 19:30
Lecco - S.S. Arezzo
2 : 2
Купа на Холандия
22.01.2020 19:30
Хераклес - Витес
0 : 2
Италия - Серия C
22.01.2020 19:30
Imolese Calcio - Rimini
1 : 0
Купа на Турция
22.01.2020 19:30
Бешикташ - Ерзурум ББ
2 : 3
Италия - Серия C
22.01.2020 19:30
Pergolettese - Como
0 : 0
Италия - Серия C
22.01.2020 19:00
Olbia - Robur Siena
1 : 2
Италия - Серия C
22.01.2020 19:00
Teramo - Catanzaro
1 : 0
Клубни приятелски мачове
22.01.2020 17:00
Краснодар - Динамо Букурещ
2 : 1
Италия - Серия C
22.01.2020 17:00
AlbinoLeffe - Pistoiese
0 : 1
Италия - Серия C
22.01.2020 17:00
Sudtirol - Vis Pesaro
2 : 0
Италия - Серия C
22.01.2020 16:30
Casertana - Potenza
0 : 0
Италия - Серия C
22.01.2020 16:00
Paganese - Viterbese
0 : 0
Италия - Серия C
22.01.2020 16:00
Juventus U23 - Новара
2 : 2
Клубни приятелски мачове
22.01.2020 16:00
Одензе - Helsingborg
3 : 1
Италия - Серия C
22.01.2020 16:00
Catania - Авелино
3 : 1
Италия - Серия C
22.01.2020 16:00
ASDC Gozzano - Alessandria
0 : 1
Клубни приятелски мачове
22.01.2020 16:00
Арсенал Тула - Кешла
2 : 1
Купа на Турция
22.01.2020 16:00
Гьозтепе - Анталияспор
2 : 2
Италия - Серия C
22.01.2020 16:00
Renate - Giana Erminio
2 : 1
Италия - Серия C
22.01.2020 16:00
Pianese - Про Верчели
0 : 0
Италия - Серия C
22.01.2020 15:30
AZ Picerno ASD - Cavese
3 : 1
Клубни приятелски мачове
22.01.2020 15:00
Аустрия Виена - FC Petrzalka 1898
5 : 1
Клубни приятелски мачове
22.01.2020 15:00
ПФК Сочи - SKN St. Poelten
0 : 0
Клубни приятелски мачове
22.01.2020 15:00
WSG Swarovski Tirol - Ried
1 : 2
Клубни приятелски мачове
22.01.2020 14:00
Рандерс - Вендисел
4 : 3
Купа на Турция
22.01.2020 13:00
Касъмпаша - Аланияспор
3 : 2
Приятелски мачове
22.01.2020 13:00
Палестина - Сейшелите
1 : 0
Англия - Премиър лига
21.01.2020 22:15
Челси - Арсенал
2 : 2
Купа на Испания
21.01.2020 22:00
Севиля - Леванте
3 : 1
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
21.01.2020 21:45
Alvechurch - Сторбридж
0 : 3
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
21.01.2020 21:45
Yate Town - Chesham United
4 : 1
Англия - Национална лига - Север
21.01.2020 21:45
Dulwich Hamlet - Havant and Waterlooville
1 : 3
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
21.01.2020 21:45
Coalville Town - Rushall Olympic
2 : 0
Англия - Лига 2
21.01.2020 21:45
Лейтън Ориент - Нортхямптън
1 : 1
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
21.01.2020 21:45
Bromsgrove Sporting - Redditch United
7 : 1
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
21.01.2020 21:45
Radcliffe - Ashton United
1 : 1
Англия - Национална лига - Север
21.01.2020 21:45
Boston United - Brackley Town
1 : 0
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
21.01.2020 21:45
Bowers & Pitsea - Corinthian Casuals
0 : 2
Купа на Италия
21.01.2020 21:45
Наполи - Лацио
1 : 0
Англия - Чемпиъншип
21.01.2020 21:45
Барнзли - Престън Норт Енд
0 : 3
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
21.01.2020 21:45
AFC Rushden & Diamonds - Hednesford
1 : 1
Англия - Лига 2
21.01.2020 21:45
Макълсфийлд - Крю Александра
1 : 1
Англия - Лига 1
21.01.2020 21:45
Питърбъро - Уикъмб
4 : 0
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
21.01.2020 21:45
Суиндън Супермарин - Dorchester Town
1 : 0
Англия - Чемпиъншип
21.01.2020 21:45
Мидълзбро - Бирмингам Сити
1 : 1
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
21.01.2020 21:45
Hayes & Yeading United - Poole Town FC
1 : 2
Англия - Национална лига - Север
21.01.2020 21:45
Leamington - Gateshead FC
0 : 0
Англия - Южна Лига - Централна Дивизия
21.01.2020 21:45
Peterborough Sports - Hitchin Town
0 : 4
Англия - Лига 2
21.01.2020 21:45
Колчестър - Брадфорд Сити
0 : 0
Англия - Национална лига - Север
21.01.2020 21:45
Guiseley - Дарлингтън
1 : 2
Англия - Премиър лига
21.01.2020 21:30
Шефилд Юнайтед - Манчестър Сити
0 : 1
Англия - Премиър лига
21.01.2020 21:30
Астън Вила - Уотфорд
2 : 1
Англия - Премиър лига
21.01.2020 21:30
Кристъл Палас - Саутхямптън
0 : 2
Англия - Премиър лига
21.01.2020 21:30
Борнемут - Брайтън
3 : 1
Англия - Премиър лига
21.01.2020 21:30
Евертън - Нюкасъл
2 : 2
Купа на Испания
21.01.2020 20:00
Сарагоса - Майорка
3 : 1
Купа на Турция
21.01.2020 19:30
Фенербахче - Кайзериспор
2 : 0
Египет - Премиър лига
21.01.2020 19:30
Пирамидс ФК - Миср Ел Макаса
3 : 1
Купа на Холандия
21.01.2020 19:30
Топ Осс - АЗ Алкмаар
0 : 2
Клубни приятелски мачове
21.01.2020 18:30
Mattersburg - FCM Traiskirchen
9 : 0
Клубни приятелски мачове
21.01.2020 18:00
Хорсенс - Aarhus Fremad
3 : 1
Клубни приятелски мачове
21.01.2020 17:05
Лингби - Hvidovre
3 : 1
Клубни приятелски мачове
21.01.2020 16:00
Оренбург - Славия София
2 : 3
Клубни приятелски мачове
21.01.2020 16:00
Базел - Грасхопър
1 : 2
Клубни приятелски мачове
21.01.2020 16:00
Криля Советов Самара - ФК Спартакс
4 : 1
Клубни приятелски мачове
21.01.2020 16:00
Al-Uwaynah - Зенит
0 : 10
Клубни приятелски мачове
21.01.2020 15:00
Виторул Констанца - Щурм Грац
0 : 0
Клубни приятелски мачове
21.01.2020 15:00
Admira Moedling - Grazer AK
1 : 1
Египет - Премиър лига
21.01.2020 14:30
Танта - Ел Гоунах
1 : 0
Клубни приятелски мачове
21.01.2020 14:00
Рубин - Лехия Гданск
1 : 0
Клубни приятелски мачове
21.01.2020 14:00
АГФ - Олборг
0 : 2
Купа на Турция
21.01.2020 13:00
Kirklarelispor - Истанбул Башакшехир
0 : 0
Англия - Чемпиъншип
20.01.2020 22:00
Уест Бромич Албиън - Стоук Сити
0 : 1
Италия - Серия B
20.01.2020 22:00
Козенца - Кротоне
0 : 1
Купа на Франция
20.01.2020 21:55
Сен Приве - Монако
1 : 3
Италия - Серия C
20.01.2020 21:45
Piacenza - Triestina
1 : 2
Италия - Серия A
20.01.2020 21:45
Аталанта - СПАЛ 2013
1 : 2
Холандия - втора дивизия
20.01.2020 21:00
Jong FC Utrecht - Рода
2 : 1
Холандия - втора дивизия
20.01.2020 21:00
Jong Ajax - Дордерхт
2 : 0
Турция - СуперЛига
20.01.2020 19:00
Ризеспор - Генчлербирлиги
2 : 0
Клубни приятелски мачове
20.01.2020 17:30
ФКСБ - Локомотив Москва
3 : 3
Египет - Премиър лига
20.01.2020 17:00
Ел Гаиш - Ал-Итихад Ал Шакандари
0 : 3
Клубни приятелски мачове
20.01.2020 16:00
Динамо Москва - Заглембие Любин
5 : 1
Клубни приятелски мачове
20.01.2020 16:00
Ахмат - Ботошани
1 : 3
Египет - Премиър лига
20.01.2020 14:30
Aswan FC - Уади Дегла
1 : 3
Приятелски мачове
20.01.2020 13:00
Сейшелите - Мавриций
2 : 2
Клубни приятелски мачове
20.01.2020 12:20
Севиля - Зандхаузен
1 : 3
Мексико - Лига МХ - Апертура
20.01.2020 02:45
Santos - Leon
3 : 2
Приятелски мачове
20.01.2020 02:10
Ел Салвадор - Исландия
0 : 1
Парагвай - Примера Дивисион - Клаусура
20.01.2020 01:15
Olimpia - General Diaz
2 : 1
Аржентина - Суперлига
20.01.2020 00:10
Индепендиенте - Ривър Плейт
1 : 2
Мексико - Лига МХ - Апертура
20.01.2020 00:00
Queretaro FC - Tijuana
3 : 0
Парагвай - Примера Дивисион - Клаусура
19.01.2020 23:00
12 de Octubre - Libertad
0 : 3
Португалия - Примейра Лига
19.01.2020 22:00
Рио Аве - Боависта
2 : 0
Италия - Серия B
19.01.2020 22:00
Беневенто - Пиза
1 : 1
Испания - Ла Лига
19.01.2020 22:00
Барселона - Гранада
1 : 0
Купа на Франция
19.01.2020 21:55
Lorient - Пари Сен Жермен
0 : 1
Италия - Серия A
19.01.2020 21:45
Ювентус - Парма
2 : 1
Испания - Ла Лига 2
19.01.2020 21:30
Extremadura - Almeria
1 : 2
Испания - Ла Лига 2
19.01.2020 21:30
Тенерифе - Жирона
1 : 0
Белгия - Юпилер Лига
19.01.2020 21:00
Зюлте-Варегем - Генк
0 : 3
Мексико - Лига МХ - Апертура
19.01.2020 20:00
Toluca - Necaxa
2 : 3
Египет - Премиър лига
19.01.2020 19:30
Ал Мокавлон Ал Араб - Ал Ахли
0 : 2
Португалия - Примейра Лига
19.01.2020 19:30
Famalicao - Маритимо
1 : 1
Испания - Ла Лига
19.01.2020 19:30
Атлетик Билбао - Селта
1 : 1
Испания - Ла Лига 2
19.01.2020 19:15
Racing Santander - Лас Палмас
1 : 1
Испания - Ла Лига 2
19.01.2020 19:15
Real Oviedo - Уеска
1 : 1
Белгия - Юпилер Лига
19.01.2020 19:00
Андерлехт - Клуб Брюж
1 : 2
Германия - Първа Бундеслига
19.01.2020 19:00
Падерборн - Байер Леверкузен
1 : 4
Италия - Серия A
19.01.2020 19:00
Дженоа - Рома
1 : 3
Италия - Серия C
19.01.2020 18:30
Teramo - Авелино
1 : 0
Англия - Премиър лига
19.01.2020 18:30
Ливърпул - Манчестър Юнайтед
2 : 0
Италия - Серия C
19.01.2020 18:30
Ravenna - Alma Juventus Fano
1 : 1
Италия - Серия C
19.01.2020 18:30
L.R. Vicenza Virtus - Карпи
1 : 0
Италия - Серия C
19.01.2020 18:30
Carrarese - Robur Siena
3 : 1
Италия - Серия C
19.01.2020 18:30
Catanzaro - Monopoli
1 : 2
Италия - Серия C
19.01.2020 18:30
Lecco - Новара
3 : 2
Купа на Франция
19.01.2020 18:15
Монпелие - Каен
5 : 0
Купа на Франция
19.01.2020 18:15
Athletico Marseille - Рен
0 : 2
Купа на Франция
19.01.2020 18:15
Дижон - Ним
5 : 0
Купа на Франция
19.01.2020 18:15
Rouen - Анже
1 : 4
Турция - СуперЛига
19.01.2020 18:00
Бешикташ - Сиваспор
1 : 2
Холандия - Ередивизие
19.01.2020 17:45
АДО Ден Хааг - Валвайк
2 : 0
Испания - Ла Лига 2
19.01.2020 17:00
Депортиво - Cadiz
1 : 0
Португалия - Примейра Лига
19.01.2020 17:00
Пасош Ферейра - Gil Vicente
0 : 0
Испания - Ла Лига
19.01.2020 17:00
Виляреал - Еспаньол
1 : 2
Германия - Първа Бундеслига
19.01.2020 16:30
Херта - Байерн Мюнхен
0 : 4
Италия - Серия C
19.01.2020 16:00
Casertana - Virtus Francavilla
1 : 1
Италия - Серия C
19.01.2020 16:00
Monza - Como
1 : 1
Италия - Серия A
19.01.2020 16:00
Болоня - Верона
1 : 1
Италия - Серия C
19.01.2020 16:00
Sudtirol - Rimini
4 : 1
Италия - Серия C
19.01.2020 16:00
Bisceglie - Reggina
1 : 2
Клубни приятелски мачове
19.01.2020 16:00
Раков Честохова - Урал
1 : 3
Италия - Серия C
19.01.2020 16:00
Тернана - Rende
3 : 1
Италия - Серия C
19.01.2020 16:00
Olbia - Pontedera
1 : 1
Италия - Серия A
19.01.2020 16:00
Бреша - Каляри
2 : 2
Италия - Серия C
19.01.2020 16:00
Pergolettese - Pro Patria
0 : 3
Италия - Серия C
19.01.2020 16:00
Catania - Potenza
1 : 1
Италия - Серия B
19.01.2020 16:00
Пескара - Салернитана
1 : 2
Италия - Серия C
19.01.2020 16:00
Gubbio - ArzignanoChiampo
0 : 1
Италия - Серия A
19.01.2020 16:00
Лече - Интер
1 : 1
Италия - Серия C
19.01.2020 16:00
Paganese - Sicula Leonzio
0 : 0
Италия - Серия C
19.01.2020 16:00
Juventus U23 - S.S. Arezzo
1 : 0
Италия - Серия C
19.01.2020 16:00
Vibonese - Cavese
0 : 1
Англия - Премиър лига
19.01.2020 16:00
Бърнли - Лестър Сити
2 : 1
Италия - Серия B
19.01.2020 16:00
Специя - Читадела
1 : 1
Клубни приятелски мачове
19.01.2020 16:00
Базел - Хамбургер
0 : 2
Италия - Серия C
19.01.2020 16:00
Calcio Padova - Modena
0 : 1
Италия - Серия C
19.01.2020 16:00
Бари - Rieti
5 : 2
Холандия - Ередивизие
19.01.2020 15:30
Аякс - Спарта Ротердам
2 : 1
Холандия - Ередивизие
19.01.2020 15:30
Емен - Хераклес
1 : 0
Холандия - втора дивизия
19.01.2020 15:30
Ден Бош - Го Ахед Игълс
2 : 3
Белгия - Юпилер Лига
19.01.2020 15:30
Серкъл Брюж - Антверпен
1 : 2
Турция - СуперЛига
19.01.2020 15:00
Трабзонспор - Касъмпаша
6 : 0
Клубни приятелски мачове
19.01.2020 15:00
ПФК Сочи - Чиндия Търговище
0 : 0
Турция - СуперЛига
19.01.2020 15:00
Галатасарай - Денизлиспор
2 : 1
Испания - Ла Лига
19.01.2020 15:00
Реал Бетис - Реал Сосиедад
3 : 0
Клубни приятелски мачове
19.01.2020 15:00
Унион Берлин - Санкт- Галлен
1 : 2
Англия - Чемпиъншип
19.01.2020 14:00
Нотингам Форест - Лутън
3 : 1
Италия - Серия A
19.01.2020 13:35
Милан - Удинезе
3 : 2
Холандия - Ередивизие
19.01.2020 13:15
ВВВ-Венло - ПСВ Айндховен
1 : 1
Испания - Ла Лига
19.01.2020 13:00
Майорка - Валенсия
4 : 1
Испания - Ла Лига 2
19.01.2020 13:00
Елче - Alcorcon
1 : 1
Приятелски мачове
19.01.2020 13:00
Шри Ланка - Бангладеш
0 : 3
Турция - СуперЛига
19.01.2020 12:30
Анталияспор - Гьозтепе
0 : 3
Австралия - А-лига
19.01.2020 09:30
Western Sydney Wanderers FC - Perth Glory
0 : 1
Австралия - А-лига
19.01.2020 07:00
ФК Уестърн Юнайтед - Central Coast Mariners
3 : 0
Мексико - Лига МХ - Апертура
19.01.2020 05:05
CF America - Tigres
1 : 0
Мексико - Лига МХ - Апертура
19.01.2020 03:05
Пачука - CD Guadalajara
0 : 0
Парагвай - Примера Дивисион - Клаусура
19.01.2020 01:15
Cerro Porteno - Luqueno
2 : 1
Мексико - Лига МХ - Апертура
19.01.2020 01:00
Monterrey - Monarcas Morelia
2 : 2
Парагвай - Примера Дивисион - Клаусура
18.01.2020 23:00
Nacional - Guairena
3 : 0
Този сайт използва бисквитки, включително и бисквитки на трети страни, за да функционира коректно. Разбрах