You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Advertisment
Футболни резултати от последните мачове.
Резултати
Турнир
Дата
Отбори
Резултат
Бразилия - Серия D
20.09.2020 22:00
Ji-Parana - Acreano
1 : 0
Бразилия - Серия А
20.09.2020 22:00
Coritiba - Vasco
1 : 0
Бразилия - Серия C
20.09.2020 22:00
Brusque - Tombense
1 : 0
Бразилия - Серия D
20.09.2020 22:00
Itabaiana - ABC
1 : 0
Бразилия - Серия C
20.09.2020 22:00
Boa - Ituano
1 : 0
Бразилия - Серия D
20.09.2020 22:00
Tubarao - Sao Luiz
0 : 0
Франция - Лига 1
20.09.2020 22:00
Marseille - Lille
1 : 0
Бразилия - Серия D
20.09.2020 22:00
Villa Nova MG - Palmas
3 : 0
Бразилия - Серия D
20.09.2020 22:00
Cascavel - Cabofriense
3 : 0
Сърбия - Супер лига
20.09.2020 22:00
FK Crvena zvezda - FK Vozdovac
6 : 0
Бразилия - Серия D
20.09.2020 22:00
Vitoria da Conquista - Coruripe
2 : 0
Бразилия - Серия А
20.09.2020 22:00
Gremio - Palmeiras
1 : 0
Бразилия - Серия C
20.09.2020 22:00
Ypiranga FC - Criciuma
2 : 0
Бразилия - Серия D
20.09.2020 22:00
Afogados da Ingazeira - Floresta EC
1 : 0
Испания - Ла Лига
20.09.2020 22:00
Real Sociedad - Real Madrid
0 : 0
Бразилия - Серия D
20.09.2020 22:00
Sinop - River-PI
0 : 0
Италия - Серия A
20.09.2020 21:45
Juventus - Sampdoria
3 : 0
Белгия - Юпилер Лига
20.09.2020 21:45
Antwerp - Eupen
2 : 0
Бразилия - Серия D
20.09.2020 21:45
AE Altos - Sao Raimundo RR
0 : 0
Бразилия - Серия D
20.09.2020 21:30
Potiguar - Frei Paulistano
0 : 0
Норвегия - Елитсериен
20.09.2020 21:30
Odd - Stabaek
2 : 0
Румъния - Лига 1
20.09.2020 21:30
FCSB - FC Arges
3 : 0
Испания - Ла Лига 2
20.09.2020 21:30
Las Palmas - Fuenlabrada
3 : 0
Мароко - Ботола Къп
20.09.2020 21:15
Renaissance Zemamra - Wydad
1 : 0
Египет - Премиър лига
20.09.2020 21:00
Arab Contractors - Al Ittihad
1 : 0
Англия - Премиър лига
20.09.2020 21:00
Leicester - Burnley
4 : 0
Бразилия - Серия D
20.09.2020 21:00
Brasiliense - Caldense
3 : 0
Бразилия - Серия D
20.09.2020 21:00
Bragantino - Vilhenense
3 : 0
Холандия - втора дивизия
20.09.2020 21:00
Nijmegen - Almere City
0 : 0
Гръцко първенство
20.09.2020 20:30
Volos - Aris
0 : 0
България - Efbet Лига
20.09.2020 20:30
CSKA Sofia - Ludogorets
2 : 0
Португалия - Примейра Лига
20.09.2020 20:30
Moreirense - SC Farense
2 : 0
Клубни приятелски мачове
20.09.2020 20:15
CD Coria (Esp) - Don Benito (Esp)
1 : 0
Хърватия - 1. HNL
20.09.2020 20:05
Varazdin - Osijek
0 : 0
Клубни приятелски мачове
20.09.2020 20:00
Villarrobledo (Esp) - Albacete B (Esp)
1 : 0
Клубни приятелски мачове
20.09.2020 20:00
Granollers (Esp) - Cerdanyola (Esp)
0 : 0
Сърбия - Супер лига
20.09.2020 20:00
Zlatibor Cajetina - Partizan
0 : 0
Мексико - Лига МХ - Апертура
20.09.2020 20:00
Toluca - Santos Laguna
1 : 0
Испания - Ла Лига
20.09.2020 19:30
Granada CF - Alaves
2 : 0
Испания - Ла Лига
20.09.2020 19:30
Betis - Valladolid
2 : 0
Украйна - Премиър лига
20.09.2020 19:30
Rukh Lviv - Kolos Kovalivka
1 : 0
Испания - Ла Лига 2
20.09.2020 19:15
Cartagena - Gijon
0 : 0
Белгия - Юпилер Лига
20.09.2020 19:15
Genk - KV Mechelen
3 : 0
Испания - Ла Лига 2
20.09.2020 19:15
Albacete - Ponferradina
0 : 0
Норвегия - Елитсериен
20.09.2020 19:00
Sandefjord - Stromsgodset
0 : 0
Дания - Суперлига
20.09.2020 19:00
Vejle - Sonderjyske
4 : 0
Мароко - Ботола Къп
20.09.2020 19:00
Raja Beni Mellal - IR Tanger
0 : 0
Турция - СуперЛига
20.09.2020 19:00
Gaziantep - Karagumruk
2 : 0
Италия - Серия A
20.09.2020 19:00
Sassuolo - Cagliari
1 : 0
Норвегия - Елитсериен
20.09.2020 19:00
Brann - Bodo/Glimt
1 : 0
Клубни приятелски мачове
20.09.2020 19:00
Constancia (Esp) - Manacor (Esp)
1 : 0
Чехия - 1. Лига
20.09.2020 19:00
Sparta Prague - Zlin
3 : 0
Турция - СуперЛига
20.09.2020 19:00
Basaksehir - Galatasaray
0 : 0
Норвегия - Елитсериен
20.09.2020 19:00
Viking - Aalesund
5 : 0
Германия - Първа Бундеслига
20.09.2020 19:00
Wolfsburg - Bayer Leverkusen
0 : 0
Русия - Премиър лига
20.09.2020 19:00
Lokomotiv Moscow - Tambov
1 : 0
Норвегия - Елитсериен
20.09.2020 19:00
Start - Kristiansund
1 : 0
Норвегия - Елитсериен
20.09.2020 19:00
Rosenborg - Haugesund
2 : 0
Румъния - Лига 1
20.09.2020 18:45
UTA Arad - Poli Iasi
2 : 0
Клубни приятелски мачове
20.09.2020 18:30
Panathinaikos (Gre) - Levadiakos (Gre)
1 : 0
Полша - Екстракласа
20.09.2020 18:30
Lech Poznan - Warta Poznan
1 : 0
Швеция - Алсвенскан
20.09.2020 18:30
Goteborg - Kalmar
1 : 0
Финландия - Вейкауслига
20.09.2020 18:30
Rovaniemi - KuPS
0 : 0
Швеция - Алсвенскан
20.09.2020 18:30
Norrkoping - Malmo FF
1 : 0
Англия - Премиър лига
20.09.2020 18:30
Chelsea - Liverpool
0 : 0
Клубни приятелски мачове
20.09.2020 18:30
Condal (Esp) - Valdesoto (Esp)
1 : 0
Египет - Премиър лига
20.09.2020 18:30
El-Entag El-Harby - El Gounah
2 : 0
Гръцко първенство
20.09.2020 18:15
Lamia - OFI Crete
1 : 0
Австрия - Типико Бундеслига
20.09.2020 18:00
Austria Vienna - Ried
2 : 0
Португалия - Примейра Лига
20.09.2020 18:00
Santa Clara - Maritimo
2 : 0
Клубни приятелски мачове
20.09.2020 18:00
Naval Reinosa (Esp) - Real Burgos CF (Esp)
1 : 0
Франция - Лига 1
20.09.2020 18:00
Nantes - St Etienne
2 : 0
България - Efbet Лига
20.09.2020 17:45
Etar - Lok. Plovdiv
1 : 0
Холандия - Ередивизие
20.09.2020 17:45
Ajax - Waalwijk
3 : 0
Клубни приятелски мачове
20.09.2020 17:30
Montevarchi Calcio (Ita) - Scandicci (Ita)
2 : 0
Клубни приятелски мачове
20.09.2020 17:30
AEL Larissa (Gre) - Giannina (Gre)
0 : 0
Купа на Белгия
20.09.2020 17:00
URSL Vise - La Louviere
2 : 0
Швейцария - Супер Лига
20.09.2020 17:00
St. Gallen - Sion
1 : 0
Сърбия - Супер лига
20.09.2020 17:00
Novi Pazar - FK Indjija
1 : 0
Бразилия - Серия B
20.09.2020 17:00
Avai - Sampaio Correa
2 : 0
Швейцария - Супер Лига
20.09.2020 17:00
Lausanne - Servette
2 : 0
Шотландия - Премиършип
20.09.2020 17:00
Aberdeen - Motherwell
0 : 0
Белгия - Юпилер Лига
20.09.2020 17:00
St. Liege - Kortrijk
2 : 0
Испания - Ла Лига
20.09.2020 17:00
Huesca - Cadiz CF
0 : 0
Швейцария - Супер Лига
20.09.2020 17:00
Basel - Vaduz
2 : 0
Купа на Белгия
20.09.2020 17:00
Jong Lede - Patro Eisden
2 : 0
Купа на Белгия
20.09.2020 17:00
Warnant - Entite Manageoise
5 : 0
Германия - Регионална лига Байерн
20.09.2020 17:00
Holstein Kiel II - Luneburger Hansa
0 : 0
Беларус - Висша лига
20.09.2020 17:00
Slavia Mozyr - Shakhtyor Soligorsk
1 : 0
Клубни приятелски мачове
20.09.2020 17:00
Pergolettese (Ita) - Pro Sesto (Ita)
0 : 0
Украйна - Премиър лига
20.09.2020 17:00
FK Zorya Luhansk - Shakhtar Donetsk
2 : 0
Бурунди
20.09.2020 17:00
Inter Star - Rukinzo
1 : 0
Дания - Суперлига
20.09.2020 17:00
Randers FC - Aarhus
1 : 0
Купа на Белгия
20.09.2020 17:00
Waltwilder - Rochefort
1 : 0
Сърбия - Супер лига
20.09.2020 17:00
Sp. Subotica - Proleter
1 : 0
Англия - Лига 1
20.09.2020 17:00
Rochdale - Portsmouth
0 : 0
Купа на Белгия
20.09.2020 17:00
Francs Borains - Zelzate
2 : 0
Сърбия - Супер лига
20.09.2020 17:00
Rad Beograd - Javor
1 : 0
Испания - Ла Лига 2
20.09.2020 17:00
Espanyol - Mallorca
0 : 0
Купа на Белгия
20.09.2020 17:00
Boom - Wijgmaal
4 : 0
Германия - Първа Бундеслига
20.09.2020 16:30
RB Leipzig - Mainz
3 : 0
Уелс - Премиър Лига
20.09.2020 16:30
Connahs Q. - Penybont
1 : 0
Уелс - Премиър Лига
20.09.2020 16:30
Bala - Druids
2 : 0
Румъния - Лига 1
20.09.2020 16:30
FC Botosani - Academica Clinceni
0 : 0
Русия - Премиър лига
20.09.2020 16:30
Rubin Kazan - Spartak Moscow
0 : 0
Германия - Регионална лига Байерн
20.09.2020 16:30
Drochtersen/Assel - Heider SV
3 : 0
Чехия - 1. Лига
20.09.2020 16:30
Liberec - Karvina
1 : 0
Уелс - Премиър Лига
20.09.2020 16:30
TNS - Cardiff Metropolitan
2 : 0
Чехия - 1. Лига
20.09.2020 16:30
Brno - Sigma Olomouc
2 : 0
Франция - Лига 1
20.09.2020 16:00
Montpellier - Angers
4 : 0
Бурунди
20.09.2020 16:00
Kayanza - Atletico Olympic
3 : 0
Франция - Лига 1
20.09.2020 16:00
Metz - Reims
2 : 0
Англия - Чемпиъншип
20.09.2020 16:00
Stoke - Bristol City
0 : 0
Бурунди
20.09.2020 16:00
Bumamuru - Royal de Muramvya
1 : 0
Франция - Лига 1
20.09.2020 16:00
Strasbourg - Dijon
1 : 0
Франция - Лига 1
20.09.2020 16:00
Brest - Lorient
3 : 0
Италия - Серия A
20.09.2020 16:00
Genoa - Crotone
4 : 0
Бурунди
20.09.2020 16:00
Musongati - Vital'O
2 : 0
Полша - Екстракласа
20.09.2020 16:00
Zaglebie - Cracovia
1 : 0
Турция - СуперЛига
20.09.2020 16:00
Kasimpasa - Rizespor
2 : 0
Англия - Премиър лига
20.09.2020 16:00
Newcastle - Brighton
0 : 0
Австрия - Типико Бундеслига
20.09.2020 15:30
Admira - St. Polten
0 : 0
Холандия - Ередивизие
20.09.2020 15:30
Willem II - Heracles
4 : 0
Швеция Суперетан
20.09.2020 15:30
Akropolis - Halmstad
1 : 0
Холандия - Ередивизие
20.09.2020 15:30
Feyenoord - Twente
1 : 0
Швеция - Алсвенскан
20.09.2020 15:30
Ostersunds - Djurgarden
1 : 0
Австрия - Типико Бундеслига
20.09.2020 15:30
Hartberg - Wolfsberger AC
0 : 0
Швеция - Алсвенскан
20.09.2020 15:30
AIK - Hammarby
3 : 0
Швеция Суперетан
20.09.2020 15:30
Dalkurd - Brage
1 : 0
Германия - Регионална лига Байерн
20.09.2020 15:00
St. Pauli II - SC Weiche-08
0 : 0
Дания - Суперлига
20.09.2020 15:00
Odense - Nordsjaelland
1 : 0
Германия - Регионална лига Байерн
20.09.2020 15:00
TSV Havelse - Oldenburg
1 : 0
Беларус - Висша лига
20.09.2020 15:00
Slutsk - BATE
1 : 0
Германия - Трета Лига
20.09.2020 15:00
Magdeburg - Hallescher
0 : 0
Дания - Суперлига
20.09.2020 15:00
FC Copenhagen - Brondby
1 : 0
Белгия - Юпилер Лига
20.09.2020 14:30
Waregem - Club Brugge KV
0 : 0
Германия - Втора Бундеслига
20.09.2020 14:30
Holstein Kiel - Paderborn
1 : 0
Германия - Втора Бундеслига
20.09.2020 14:30
Heidenheim - Braunschweig
2 : 0
Бурунди
20.09.2020 14:30
Bujumbura C. - Muzinga
1 : 0
Германия - Втора Бундеслига
20.09.2020 14:30
Greuther Furth - VfL Osnabruck
1 : 0
Русия - Премиър лига
20.09.2020 14:00
Arsenal Tula - Sochi
3 : 0
Германия - Трета Лига
20.09.2020 14:00
Ingolstadt - Uerdingen
2 : 0
Шотландия - Премиършип
20.09.2020 14:00
Hibernian - Rangers
2 : 0
Русия - Премиър лига
20.09.2020 14:00
Ufa - CSKA Moscow
0 : 0
Таджикистан
20.09.2020 14:00
Khujand - Kuktosh
1 : 0
Таджикистан
20.09.2020 14:00
Khatlon - Istiqlol Dushanbe
1 : 0
Франция - Лига 1
20.09.2020 14:00
Nice - Paris SG
0 : 0
Англия - Премиър лига
20.09.2020 14:00
Southampton - Tottenham
2 : 0
Украйна - Премиър лига
20.09.2020 14:00
Olimpik Donetsk - Minaj
3 : 0
Турция - СуперЛига
20.09.2020 13:30
Erzurum BB - Sivasspor
1 : 0
Италия - Серия A
20.09.2020 13:30
Parma - Napoli
0 : 0
Холандия - Ередивизие
20.09.2020 13:15
Den Haag - Groningen
0 : 0
Испания - Ла Лига 2
20.09.2020 13:00
Lugo - Leganes
2 : 0
Финландия - Вейкауслига
20.09.2020 13:00
Honka - HJK
0 : 0
Клубни приятелски мачове
20.09.2020 13:00
Martinenc (Esp) - UE Rubi (Esp)
2 : 0
Беларус - Висша лига
20.09.2020 13:00
Isloch - Din. Minsk
2 : 0
Клубни приятелски мачове
20.09.2020 12:30
Juventud Torremolinos (Esp) - Cordoba (Esp)
0 : 0
Мексико - Лига МХ - Апертура
20.09.2020 05:00
Club America - Guadalajara Chivas
1 : 0
Никарагуа
20.09.2020 05:00
Managua FC - Esteli
3 : 0
Никарагуа
20.09.2020 05:00
Juventus Managua - CD Junior
1 : 0
Колумбия - Лига Агиля - Клаусура
20.09.2020 04:10
Millonarios - Once Caldas
1 : 0
Мексико - Лига МХ - Апертура
20.09.2020 03:00
U.A.N.L.- Tigres - Queretaro
3 : 0
Бразилия - Серия А
20.09.2020 03:00
Atletico GO - Atletico-MG
3 : 0
Бразилия - Серия B
20.09.2020 03:00
Cuiaba Esporte - Oeste
3 : 0
Бразилия - Серия B
20.09.2020 03:00
CSA - Cruzeiro
3 : 0
Бразилия - Серия D
20.09.2020 02:30
Alagoinhas - Gama
0 : 0
Парагвай - Примера Дивисион - Клаусура
20.09.2020 02:30
Olimpia Asuncion - Sp. Luqueno
7 : 0
Колумбия - Лига Агиля - Клаусура
20.09.2020 02:05
Petrolera - Ind. Medellin
1 : 0
Перу - Лига 1 - Клаусура
20.09.2020 02:00
Sporting Cristal - Alianza Huanuco
2 : 0
Никарагуа
20.09.2020 02:00
Ocotal - Diriangen
1 : 0
Бразилия - Серия А
20.09.2020 01:00
Bragantino - Ceara
4 : 0
Бразилия - Серия B
20.09.2020 01:00
Ponte Preta - Operario
1 : 0
Мексико - Лига МХ - Апертура
20.09.2020 01:00
Atlas - Pachuca
0 : 0
Бразилия - Серия D
20.09.2020 01:00
Rio Branco - Independente
2 : 0
Бразилия - Серия А
20.09.2020 01:00
Fortaleza - Internacional
1 : 0
Бразилия - Серия C
20.09.2020 01:00
Manaus - Santa Cruz
0 : 0
Бразилия - Серия D
20.09.2020 00:00
Goianesia - Vitoria ES
2 : 0
Бразилия - Серия D
20.09.2020 00:00
Sao Caetano - SER Caxias
0 : 0
Колумбия - Лига Агиля - Клаусура
20.09.2020 00:00
Pereira - Santa Fe
1 : 0
Парагвай - Примера Дивисион - Клаусура
20.09.2020 00:00
San Lorenzo - Diaz
2 : 0
Перу - Лига 1 - Клаусура
19.09.2020 23:30
Cusco - Cienciano
2 : 0
Бразилия - Серия D
19.09.2020 23:00
Uniao Rondonopolis - Aguia Negra
0 : 0
Бразилия - Серия C
19.09.2020 23:00
Treze PB - Jacuipense
0 : 0
Бразилия - Серия D
19.09.2020 23:00
Joinville - Novorizontino
1 : 0
Португалия - Примейра Лига
19.09.2020 23:00
FC Porto - Braga
3 : 0
Бразилия - Серия D
19.09.2020 23:00
Aparecidense - Operario VG
1 : 0
Бразилия - Серия B
19.09.2020 22:30
America MG - Figueirense
0 : 0
Бразилия - Серия D
19.09.2020 22:00
Tupynambas - Bahia De Feira
2 : 0
Англия - Премиър лига
19.09.2020 22:00
Arsenal - West Ham
2 : 0
Колумбия - Лига Агиля - Клаусура
19.09.2020 22:00
Patriotas - Envigado
0 : 0
Испания - Ла Лига 2
19.09.2020 22:00
Rayo Vallecano - Sabadell
2 : 0
Испания - Ла Лига
19.09.2020 22:00
Celta Vigo - Valencia
2 : 0
Холандия - Ередивизие
19.09.2020 22:00
Sittard - Heerenveen
1 : 0
Бразилия - Серия D
19.09.2020 22:00
America RN - Campinense
0 : 0
Бразилия - Серия C
19.09.2020 22:00
Sao Bento - Volta Redonda
1 : 0
Франция - Лига 1
19.09.2020 22:00
Rennes - Monaco
2 : 0
Италия - Серия A
19.09.2020 21:45
Verona - AS Roma
0 : 0
Румъния - Лига 1
19.09.2020 21:45
U Craiova - FC Voluntari
2 : 0
Белгия - Юпилер Лига
19.09.2020 21:45
Waasland-Beveren - Anderlecht
2 : 0
Ирландия - Висша дивизия
19.09.2020 21:30
Shelbourne - Finn Harps
1 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 21:30
La Roda (Esp) - Elche CF Ilicitano B (Esp)
2 : 0
Норвегия - Елитсериен
19.09.2020 21:30
Sarpsborg 08 - Mjondalen
2 : 0
Бразилия - Серия D
19.09.2020 21:30
SE Juventude - Santos AP
4 : 0
Бразилия - Серия D
19.09.2020 21:30
Nacional PR - Ferroviaria
1 : 0
Купа на Белгия
19.09.2020 21:30
Aalst - Jeunesse Tamines
1 : 0
Перу - Лига 1 - Клаусура
19.09.2020 21:15
Sport Huancayo - Alianza Lima
1 : 0
Мароко - Ботола Къп
19.09.2020 21:15
Olympique Khouribga - Berkane
0 : 0
Купа на Белгия
19.09.2020 21:00
Lokeren-Temse - Wielsbeke
3 : 0
Купа на Белгия
19.09.2020 21:00
Schaerbeek-Evere - Knokke
0 : 0
България - Efbet Лига
19.09.2020 21:00
Levski Sofia - CSKA 1948 Sofia
3 : 0
Бразилия - Серия D
19.09.2020 21:00
Portuguesa RJ - Toledo
3 : 0
Купа на Белгия
19.09.2020 21:00
Renaissance Mons - Olsa Brakel
1 : 0
Египет - Премиър лига
19.09.2020 21:00
Al Ahly - Misr Elmaqasah
0 : 0
Полша - Екстракласа
19.09.2020 21:00
Legia - Gornik Z.
1 : 0
Бразилия - Серия D
19.09.2020 21:00
Pelotas - Marcilio Dias
1 : 0
Купа на Белгия
19.09.2020 21:00
Heist - Lochristi
4 : 0
Бразилия - Серия D
19.09.2020 21:00
Jacyoba - Central SC
2 : 0
Купа на Белгия
19.09.2020 21:00
Jette - Braine
2 : 0
Купа на Белгия
19.09.2020 21:00
Entente Durbuy - Hades
0 : 0
Бразилия - Серия D
19.09.2020 21:00
Real Noroeste - Goiania
2 : 0
Холандия - Ередивизие
19.09.2020 21:00
PSV - FC Emmen
2 : 0
Купа на Белгия
19.09.2020 20:30
Zwevezele - City Pirates
1 : 0
Купа на Белгия
19.09.2020 20:30
Hoogstraten - Dessel
1 : 0
Гръцко първенство
19.09.2020 20:30
Panetolikos - AEK Athens FC
0 : 0
Купа на Белгия
19.09.2020 20:30
Ganshoren - Dender
0 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 20:30
Alzira (Esp) - Vilamarxant (Esp)
2 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 20:30
Prat (Esp) - L Hospitalet (Esp)
2 : 0
Купа на Белгия
19.09.2020 20:30
Vorselaar - RFC Liege
0 : 0
Хърватия - 1. HNL
19.09.2020 20:05
D. Zagreb - Slaven Belupo
3 : 0
Франция - втора лига
19.09.2020 20:00
Dunkerque - Valenciennes
1 : 0
Франция - втора лига
19.09.2020 20:00
Sochaux - Rodez
2 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 20:00
Barcelona (Esp) - Elche (Esp)
1 : 0
Франция - втора лига
19.09.2020 20:00
Pau FC - Guingamp
0 : 0
Франция - втора лига
19.09.2020 20:00
Chateauroux - Amiens
0 : 0
Чехия - 1. Лига
19.09.2020 20:00
Bohemians 1905 - Plzen
1 : 0
Франция - втора лига
19.09.2020 20:00
Paris FC - Nancy
0 : 0
Швейцария - Супер Лига
19.09.2020 20:00
Young Boys - Zurich
2 : 0
Франция - втора лига
19.09.2020 20:00
Caen - Chambly
0 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 20:00
Zaragoza (Esp) - Girona (Esp)
1 : 0
Франция - втора лига
19.09.2020 20:00
Le Havre - Niort
0 : 0
Швейцария - Супер Лига
19.09.2020 20:00
Lugano - Luzern
2 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 20:00
Santa Amalia (Esp) - Cacereno (Esp)
0 : 0
Франция - втора лига
19.09.2020 20:00
Grenoble - AC Ajaccio
2 : 0
Холандия - Ередивизие
19.09.2020 19:45
Vitesse - Sparta Rotterdam
2 : 0
Уелс - Премиър Лига
19.09.2020 19:45
Haverfordwest - Newtown
2 : 0
Германия - Първа Бундеслига
19.09.2020 19:30
Dortmund - B. Monchengladbach
3 : 0
Белгия - Юпилер Лига
19.09.2020 19:30
Mouscron - Gent
0 : 0
Англия - Премиър лига
19.09.2020 19:30
Manchester Utd - Crystal Palace
1 : 0
Украйна - Премиър лига
19.09.2020 19:30
Dyn. Kyiv - Lviv
3 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 19:30
Guijuelo (Esp) - Extremadura UD (Esp)
2 : 0
Испания - Ла Лига
19.09.2020 19:30
Getafe - Osasuna
1 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 19:30
Selaya (Esp) - Cayon (Esp)
0 : 0
Испания - Ла Лига 2
19.09.2020 19:15
Alcorcon - Tenerife
2 : 0
Испания - Ла Лига 2
19.09.2020 19:15
Castellon - Malaga
0 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 19:00
Inter (Ita) - Pisa (Ita)
7 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 19:00
Burgos CF (Esp) - Ath Bilbao B (Esp)
2 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 19:00
Lealtad (Esp) - Racing Santander (Esp)
1 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 19:00
CD Colunga (Esp) - Real Aviles (Esp)
1 : 0
Турция - СуперЛига
19.09.2020 19:00
Besiktas - Antalyaspor
1 : 0
Италия - Серия A
19.09.2020 19:00
Fiorentina - Torino
1 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 19:00
La Virgen (Esp) - Leonesa (Esp)
1 : 0
Турция - СуперЛига
19.09.2020 19:00
Alanyaspor - Kayserispor
2 : 0
Норвегия - Елитсериен
19.09.2020 19:00
Valerenga - Molde
2 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 19:00
Jupiter (Esp) - Sant Andreu (Esp)
2 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 19:00
Peralada (Esp) - Llagostera (Esp)
2 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 19:00
Lazio (Ita) - Benevento (Ita)
0 : 0
Румъния - Лига 1
19.09.2020 19:00
Sepsi Sf. Gheorghe - Viitorul Constanta
1 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 19:00
Lorca FC (Esp) - Minerva (Esp)
1 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 19:00
CE Europa (Esp) - CE Manresa (Esp)
1 : 0
Перу - Лига 1 - Клаусура
19.09.2020 19:00
Dep. Municipal - Carlos Mannucci
0 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 19:00
Baleares (Esp) - UCAM Murcia (Esp)
0 : 0
България - Efbet Лига
19.09.2020 18:45
Beroe - Cherno More
4 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 18:30
Numancia (Esp) - SD Logrones (Esp)
0 : 0
Египет - Премиър лига
19.09.2020 18:30
Tanta - Masr
0 : 0
Полша - Екстракласа
19.09.2020 18:30
Pogon Szczecin - Slask Wroclaw
1 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 18:30
Empoli (Ita) - Vis Pesaro (Ita)
2 : 0
Швеция Суперетан
19.09.2020 18:30
Trelleborgs - Orgryte
1 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 18:30
Spezia (Ita) - Pistoiese (Ita)
5 : 0
Швеция Суперетан
19.09.2020 18:30
Jonkopings - Osters
4 : 0
Беларус - Висша лига
19.09.2020 18:00
Gorodeja - Zhodino
1 : 0
Франция - Лига 1
19.09.2020 18:00
Lens - Bordeaux
2 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 18:00
Le Puy (Fra) - Jura Sud (Fra)
1 : 0
Португалия - Примейра Лига
19.09.2020 18:00
Nacional - Boavista
3 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 18:00
Atl. Madrid (Esp) - Almeria (Esp)
4 : 0
Австрия - Типико Бундеслига
19.09.2020 18:00
Tirol - LASK
1 : 0
Австрия - Типико Бундеслига
19.09.2020 18:00
Sturm Graz - Rapid Vienna
1 : 0
Германия - Регионална лига Байерн
19.09.2020 18:00
Phonix Lubeck - Norderstedt
0 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 18:00
Ascoli (Ita) - Matelica (Ita)
4 : 0
Хърватия - 1. HNL
19.09.2020 18:00
Gorica - Istra 1961
2 : 0
Австрия - Типико Бундеслига
19.09.2020 18:00
Salzburg - Altach
4 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 18:00
Modena (Ita) - Venezia (Ita)
1 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 17:45
Smyrnis (Gre) - O. Volos (Gre)
1 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 17:30
Panachaiki (Gre) - Karaiskakis (Gre)
2 : 0
Чехия - 1. Лига
19.09.2020 17:30
Ostrava - FK Pardubice
3 : 0
Холандия - Ередивизие
19.09.2020 17:30
AZ Alkmaar - Zwolle
1 : 0
Чехия - 1. Лига
19.09.2020 17:30
Opava - Ceske Budejovice
0 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 17:30
Padova (Ita) - Reggiana (Ita)
2 : 0
Холандия - втора дивизия
19.09.2020 17:30
Oss - Cambuur
2 : 0
Белгия - Юпилер Лига
19.09.2020 17:15
Oostende - Leuven
3 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 17:00
Moyola (Nir) - Ballyclare (Nir)
1 : 0
Шотландия - Премиършип
19.09.2020 17:00
Celtic - Livingston
3 : 0
Англия - Чемпиъншип
19.09.2020 17:00
Reading - Barnsley
2 : 0
Англия - Лига 2
19.09.2020 17:00
Leyton Orient - Mansfield
2 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 17:00
Eastleigh (Eng) - Eastbourne Boro (Eng)
3 : 0
Англия - Лига 1
19.09.2020 17:00
Charlton - Doncaster
1 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 17:00
Crusaders (Nir) - Queens Univ. (Nir)
2 : 0
Англия - Чемпиъншип
19.09.2020 17:00
Blackburn - Wycombe
5 : 0
Англия - Лига 2
19.09.2020 17:00
Colchester - Bolton
2 : 0
Англия - Лига 1
19.09.2020 17:00
Shrewsbury - Northampton
1 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 17:00
FC Halifax (Eng) - Boston Utd (Eng)
2 : 0
Англия - Лига 2
19.09.2020 17:00
Harrogate - Walsall
2 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 17:00
Wealdstone (Eng) - Dulwich Hamlet (Eng)
1 : 0
Англия - Лига 1
19.09.2020 17:00
Burton - Accrington
2 : 0
Сърбия - Супер лига
19.09.2020 17:00
Radnicki Nis - Cukaricki
0 : 0
Англия - Лига 2
19.09.2020 17:00
Tranmere - Cheltenham
0 : 0
Украйна - Премиър лига
19.09.2020 17:00
Inhulets - Desna
1 : 0
Англия - Лига 1
19.09.2020 17:00
Peterborough - Fleetwood
2 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 17:00
Marske (Eng) - City Of Liverpool (Eng)
4 : 0
Англия - Чемпиъншип
19.09.2020 17:00
Norwich - Preston
2 : 0
Англия - Лига 2
19.09.2020 17:00
Grimsby - Salford
0 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 17:00
Ebbsfleet (Eng) - Dover (Eng)
2 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 17:00
Torquay (Eng) - Chippenham (Eng)
0 : 0
Англия - Лига 1
19.09.2020 17:00
Bristol Rovers - Ipswich
0 : 0
Шотландия - Премиършип
19.09.2020 17:00
St Johnstone - Ross County
0 : 0
Сърбия - Супер лига
19.09.2020 17:00
Metalac - Mladost
1 : 0
Англия - Чемпиъншип
19.09.2020 17:00
Swansea - Birmingham
0 : 0
Англия - Лига 2
19.09.2020 17:00
Stevenage - Oldham
3 : 0
Англия - Лига 1
19.09.2020 17:00
Oxford Utd - Sunderland
0 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 17:00
Portadown (Nir) - Ards (Nir)
1 : 0
Финландия - Вейкауслига
19.09.2020 17:00
Inter Turku - SJK
0 : 0
Англия - Чемпиъншип
19.09.2020 17:00
Middlesbrough - Bournemouth
1 : 0
Англия - Лига 2
19.09.2020 17:00
Forest Green - Bradford City
2 : 0
Англия - Лига 1
19.09.2020 17:00
Blackpool - Swindon
2 : 0
Шотландия - Премиършип
19.09.2020 17:00
Kilmarnock - Hamilton
2 : 0
Испания - Ла Лига 2
19.09.2020 17:00
Mirandes - R. Oviedo
1 : 0
Англия - Чемпиъншип
19.09.2020 17:00
Sheffield Wed - Watford
0 : 0
Англия - Лига 2
19.09.2020 17:00
Newport - Barrow
2 : 0
Испания - Ла Лига
19.09.2020 17:00
Villarreal - Eibar
2 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 17:00
St. Albans (Eng) - Sutton (Eng)
0 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 17:00
L.R. Vicenza (Ita) - Legnago Salus (Ita)
4 : 0
Англия - Премиър лига
19.09.2020 17:00
Leeds - Fulham
4 : 0
Англия - Лига 1
19.09.2020 17:00
MK Dons - Lincoln
1 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 17:00
Larne (Nir) - Annagh (Nir)
1 : 0
Финландия - Вейкауслига
19.09.2020 17:00
HIFK - Mariehamn
2 : 0
Англия - Чемпиъншип
19.09.2020 17:00
Luton - Derby
2 : 0
Англия - Лига 2
19.09.2020 17:00
Exeter - Port Vale
0 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 17:00
Peterhead (Sco) - Fraserburgh (Sco)
0 : 0
Англия - Чемпиъншип
19.09.2020 17:00
Rotherham - Millwall
0 : 0
Англия - Лига 2
19.09.2020 17:00
Morecambe - Cambridge Utd
0 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 17:00
Slough (Eng) - Weymouth (Eng)
2 : 0
Англия - Лига 1
19.09.2020 17:00
AFC Wimbledon - Plymouth
4 : 0
Шотландия - Премиършип
19.09.2020 17:00
Dundee Utd - St. Mirren
2 : 0
Сърбия - Супер лига
19.09.2020 17:00
Backa - Napredak
0 : 0
Англия - Лига 1
19.09.2020 17:00
Hull - Crewe
1 : 0
Финландия - Вейкауслига
19.09.2020 17:00
Ilves - Haka
1 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 17:00
Solihull Moors (Eng) - Hereford (Eng)
0 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 17:00
AFC Telford (Eng) - Notts Co (Eng)
1 : 0
Англия - Лига 1
19.09.2020 17:00
Wigan - Gillingham
2 : 0
Англия - Чемпиъншип
19.09.2020 17:00
Brentford - Huddersfield
3 : 0
Англия - Лига 2
19.09.2020 17:00
Crawley - Scunthorpe
1 : 0
Дания - Суперлига
19.09.2020 16:30
Midtjylland - Lyngby
1 : 0
Германия - Първа Бундеслига
19.09.2020 16:30
Werder Bremen - Hertha Berlin
1 : 0
Русия - Премиър лига
19.09.2020 16:30
Ural - Zenit
1 : 0
Германия - Първа Бундеслига
19.09.2020 16:30
Union Berlin - Augsburg
1 : 0
Германия - Първа Бундеслига
19.09.2020 16:30
Stuttgart - Freiburg
2 : 0
Уелс - Премиър Лига
19.09.2020 16:30
Barry - Caernarfon
3 : 0
Германия - Първа Бундеслига
19.09.2020 16:30
FC Koln - Hoffenheim
2 : 0
Бурунди
19.09.2020 16:30
Dynamik - Les Elephants
0 : 0
Германия - Първа Бундеслига
19.09.2020 16:30
Eintracht Frankfurt - Arminia Bielefeld
1 : 0
Германия - Регионална лига Байерн
19.09.2020 16:00
Jeddeloh - Oberneuland
0 : 0
Беларус - Висша лига
19.09.2020 16:00
Dynamo Brest - Energetik-BGU
2 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 16:00
Kettering (Eng) - King’s Lynn (Eng)
1 : 0
Франция - втора лига
19.09.2020 16:00
Clermont - Toulouse
1 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 16:00
Albion Rovers (Sco) - Caledonian Braves (Sco)
1 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 16:00
Montrose (Sco) - Dundee FC (Sco)
2 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 16:00
Glentoran (Nir) - H&W Welders (Nir)
7 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 16:00
Kelty Hearts (Sco) - Airdrieonians (Sco)
1 : 0
Полша - Екстракласа
19.09.2020 16:00
Lechia Gdansk - Stal Mielec
4 : 0
Турция - СуперЛига
19.09.2020 16:00
Denizlispor - Trabzonspor
0 : 0
Бурунди
19.09.2020 16:00
Flambeau du Centre - Aigle Noir
0 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 16:00
Udinese (Ita) - Spal (Ita)
0 : 0
Бурунди
19.09.2020 16:00
Le Messager Ngozi - Olympic S.
0 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 15:30
Kidderminster (Eng) - Wrexham (Wal)
0 : 0
Германия - Трета Лига
19.09.2020 15:00
Hansa Rostock - Duisburg
3 : 0
Германия - Трета Лига
19.09.2020 15:00
Zwickau - Unterhaching
2 : 0
Англия - Лига 2
19.09.2020 15:00
Carlisle - Southend
2 : 0
Германия - Трета Лига
19.09.2020 15:00
Wehen - Verl
0 : 0
Германия - Трета Лига
19.09.2020 15:00
Meppen - Munich 1860
1 : 0
Германия - Трета Лига
19.09.2020 15:00
Lubeck - Saarbrucken
1 : 0
Германия - Трета Лига
19.09.2020 15:00
Bayern II - Turkgucu Munchen
2 : 0
Англия - Чемпиъншип
19.09.2020 14:30
Nottingham - Cardiff
0 : 0
Англия - Премиър лига
19.09.2020 14:30
Everton - West Brom
5 : 0
Таджикистан
19.09.2020 14:00
Istaravshan - Regar-TadAZ
4 : 0
Германия - Втора Бундеслига
19.09.2020 14:00
Sandhausen - Darmstadt
3 : 0
Украйна - Премиър лига
19.09.2020 14:00
Oleksandriya - Vorskla Poltava
0 : 0
Таджикистан
19.09.2020 14:00
Faizkand - Dushanbe 83
1 : 0
Германия - Втора Бундеслига
19.09.2020 14:00
Hannover - Karlsruher
2 : 0
Беларус - Висша лига
19.09.2020 14:00
Vitebsk - Belshina
1 : 0
Германия - Регионална лига Байерн
19.09.2020 14:00
Hannover II - Hildesheim
0 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 14:00
Alfreton (Eng) - Chesterfield (Eng)
2 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 14:00
Huddersfield U21 (Eng) - Altrincham (Eng)
0 : 0
Германия - Регионална лига Байерн
19.09.2020 14:00
Hamburger SV II - Teutonia Ottensen
2 : 0
Таджикистан
19.09.2020 14:00
Lokomotiv Pamir - CSKA Pomir Dushanbe
3 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 14:00
East Kilbride (Sco) - Stranraer (Sco)
3 : 0
Германия - Втора Бундеслига
19.09.2020 14:00
Wurzburger Kickers - Aue
0 : 0
Турция - СуперЛига
19.09.2020 13:30
Genclerbirligi - Konyaspor
0 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 13:00
Caudal Deportivo (Esp) - R. Oviedo B (Esp)
2 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 13:00
UE Rubi (Esp) - Terrassa (Esp)
0 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 13:00
Villarrubia (Esp) - Linares (Esp)
2 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 12:30
Arandina (Esp) - Real Burgos CF (Esp)
1 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 12:00
Recreativo Huelva (Esp) - Betis B (Esp)
2 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 12:00
SD Navarro CF (Esp) - Marino de Luanco (Esp)
0 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 11:30
Murcia (Esp) - Hercules (Esp)
2 : 0
Клубни приятелски мачове
19.09.2020 11:00
Lorca Deportiva (Esp) - Mar Menor (Esp)
0 : 0
Мексико - Лига МХ - Апертура
19.09.2020 05:30
Mazatlan FC - Cruz Azul
2 : 0
Бразилия - Серия B
19.09.2020 03:30
Nautico - Chapecoense-SC
1 : 0
Мексико - Лига МХ - Апертура
19.09.2020 03:30
Necaxa - Puebla
0 : 0
Парагвай - Примера Дивисион - Клаусура
19.09.2020 02:00
12 de Octubre - Sol de America
3 : 0
Перу - Лига 1 - Клаусура
19.09.2020 02:00
U. de Deportes - Ayacucho
1 : 0
Колумбия - Лига Агиля - Клаусура
19.09.2020 02:00
La Equidad - Chico
4 : 0
Бразилия - Серия B
19.09.2020 01:15
Confianca - Guarani
1 : 0
Перу - Лига 1 - Клаусура
18.09.2020 23:30
FBC Melgar - U. San Martin
1 : 0
Португалия - Примейра Лига
18.09.2020 23:15
Vitoria Guimaraes - Belenenses
0 : 0
Холандия - втора дивизия
18.09.2020 22:00
Roda - Dordrecht
4 : 0
Франция - Лига 1
18.09.2020 22:00
Lyon - Nimes
0 : 0
Холандия - втора дивизия
18.09.2020 22:00
G.A. Eagles - Jong Ajax
0 : 0
Ирландия - Дивизия 1
18.09.2020 21:45
Shamrock 2 - Cabinteely
0 : 0
Ирландия - Висша дивизия
18.09.2020 21:45
Sligo Rovers - Bohemians
0 : 0
Англия - Чемпиъншип
18.09.2020 21:45
Coventry - QPR
3 : 0
Ирландия - Дивизия 1
18.09.2020 21:45
UC Dublin - Drogheda
1 : 0
Белгия - Юпилер Лига
18.09.2020 21:45
Charleroi - Beerschot VA
3 : 0
Ирландия - Дивизия 1
18.09.2020 21:45
Galway - Wexford
1 : 0
Ирландия - Дивизия 1
18.09.2020 21:45
Bray - Longford
3 : 0
Уелс - Премиър Лига
18.09.2020 21:45
Aberystwyth - Flint
3 : 0
Ирландия - Дивизия 1
18.09.2020 21:45
Athlone - Cobh Ramblers
2 : 0
Германия - Първа Бундеслига
18.09.2020 21:30
Bayern Munich - Schalke
8 : 0
Купа на Белгия
18.09.2020 21:30
Lyra-Lierse Berlaar - RAAL La Louviere
0 : 0
Полша - Екстракласа
18.09.2020 21:30
Wisla - Wisla Plock
0 : 0
Купа на Белгия
18.09.2020 21:30
Londerzeel - Thes Sport
0 : 0
Румъния - Лига 1
18.09.2020 21:00
Astra - CFR Cluj
0 : 0
Холандия - Ередивизие
18.09.2020 21:00
Venlo - Utrecht
1 : 0
Португалия - Примейра Лига
18.09.2020 21:00
Famalicao - Benfica
1 : 0
Клубни приятелски мачове
18.09.2020 21:00
Eldense (Esp) - Yeclano (Esp)
2 : 0
Египет - Премиър лига
18.09.2020 21:00
Aswan SC - Zamalek
1 : 0
Чехия - 1. Лига
18.09.2020 21:00
Slavia Prague - Teplice
5 : 0
Клубни приятелски мачове
18.09.2020 21:00
Tropezon (Esp) - Selaya (Esp)
4 : 0
България - Efbet Лига
18.09.2020 21:00
Montana - Botev Plovdiv
3 : 0
Перу - Лига 1 - Клаусура
18.09.2020 21:00
Binacional - Llacuabamba
2 : 0
Клубни приятелски мачове
18.09.2020 20:45
Covadonga (Esp) - Llanera (Esp)
1 : 0
Гръцко първенство
18.09.2020 20:30
Olympiacos Piraeus - Asteras Tripolis
3 : 0
Турция - СуперЛига
18.09.2020 20:00
Yeni Malatyaspor - Goztepe
1 : 0
Русия - Премиър лига
18.09.2020 20:00
Krasnodar - Khimki
7 : 0
Германия - Регионална лига Байерн
18.09.2020 20:00
Wolfsburg II - Hannoverscher SC
3 : 0
Холандия - втора дивизия
18.09.2020 19:45
Jong PSV - Eindhoven FC
1 : 0
Ирландия - Висша дивизия
18.09.2020 19:45
Derry City - St. Patricks
0 : 0
Холандия - втора дивизия
18.09.2020 19:45
Helmond - FC Volendam
0 : 0
Германия - Регионална лига Байерн
18.09.2020 19:30
BSV Rehden - Werder Bremen II
0 : 0
Клубни приятелски мачове
18.09.2020 19:30
Rota (Esp) - Sanluqueno (Esp)
0 : 0
Германия - Втора Бундеслига
18.09.2020 19:30
Regensburg - Nurnberg
1 : 0
Германия - Втора Бундеслига
18.09.2020 19:30
Hamburger SV - Dusseldorf
2 : 0
Полша - Екстракласа
18.09.2020 19:00
Podbeskidzie - Rakow
1 : 0
Сърбия - Супер лига
18.09.2020 19:00
Vojvodina - Radnik
2 : 0
Перу - Лига 1 - Клаусура
18.09.2020 19:00
Carlos Stein - Grau
1 : 0
Египет - Премиър лига
18.09.2020 19:00
Haras El Hodood - Enppi
3 : 0
Гръцко първенство
18.09.2020 19:00
PAOK - Atromitos
1 : 0
Хърватия - 1. HNL
18.09.2020 19:00
Sibenik - Lok. Zagreb
3 : 0
Украйна - Премиър лига
18.09.2020 19:00
Dnipro-1 - Mariupol
1 : 0
Германия - Трета Лига
18.09.2020 18:45
Kaiserslautern - SG Dynamo Dresden
0 : 0
България - Efbet Лига
18.09.2020 18:45
Tsarsko Selo - Botev Vratsa
1 : 0
Клубни приятелски мачове
18.09.2020 18:30
Sevilla (Esp) - Ath Bilbao (Esp)
2 : 0
Беларус - Висша лига
18.09.2020 18:30
Neman - FC Minsk
2 : 0
Румъния - Лига 1
18.09.2020 18:00
Chindia Targoviste - FC Hermannstadt
1 : 0
Клубни приятелски мачове
18.09.2020 18:00
Monza (Ita) - Alessandria (Ita)
1 : 0
Клубни приятелски мачове
18.09.2020 18:00
Cittadella (Ita) - Mantova (Ita)
3 : 0
Клубни приятелски мачове
18.09.2020 17:00
L.R. Vicenza (Ita) - Sudtirol (Ita)
1 : 0
Беларус - Висша лига
18.09.2020 16:30
Smolevichi - Rukh Brest
0 : 0
Лига Европа
18.09.2020 10:00
Riga FC (Lat) - Tre Fiori (San)
1 : 0
Бразилия - Серия C
18.09.2020 02:00
Londrina - EC Sao Jose
1 : 0
Перу - Лига 1 - Клаусура
17.09.2020 23:30
Cesar Vallejo - Sport Boys
2 : 0
Лига Европа
17.09.2020 22:05
Honved (Hun) - Malmo FF (Swe)
0 : 0
Франция - Лига 1
17.09.2020 22:00
Marseille - St Etienne
0 : 0
Лига Европа
17.09.2020 21:45
Servette (Sui) - Reims (Fra)
0 : 0
Лига Европа
17.09.2020 21:45
Osijek (Cro) - Basel (Sui)
1 : 0
Лига Европа
17.09.2020 21:45
Linfield (Nir) - Floriana (Mlt)
0 : 0
Англия - Купа на Лигата
17.09.2020 21:45
Brighton - Portsmouth
4 : 0
Лига Европа
17.09.2020 21:30
Viking (Nor) - Aberdeen (Sco)
0 : 0
Лига Европа
17.09.2020 21:15
Mura (Slo) - Aarhus (Den)
3 : 0
Лига Европа
17.09.2020 21:00
Borac Banja Luka (Bih) - Rio Ave (Por)
0 : 0
Клубни приятелски мачове
17.09.2020 21:00
Cabecense (Esp) - Xerez D.F.C. (Esp)
0 : 0
Лига Европа
17.09.2020 21:00
Sileks (Mkd) - Drita (Kos)
0 : 0
Лига Европа
17.09.2020 21:00
Shamrock Rovers (Irl) - AC Milan (Ita)
0 : 0
Лига Европа
17.09.2020 21:00
Aris (Gre) - Kolos Kovalivka (Ukr)
1 : 0
Лига Европа
17.09.2020 21:00
Piast Gliwice (Pol) - Hartberg (Aut)
3 : 0
Англия - Купа на Лигата
17.09.2020 21:00
Wolves - Stoke
0 : 0
Клубни приятелски мачове
17.09.2020 21:00
L Hospitalet (Esp) - Santboia (Esp)
3 : 0
Лига Европа
17.09.2020 21:00
Kukesi (Alb) - Wolfsburg (Ger)
0 : 0
Перу - Лига 1 - Клаусура
17.09.2020 21:00
Cajamarca - AD Cantolao
3 : 0
Лига Европа
17.09.2020 21:00
St. Liege (Bel) - Bala (Wal)
2 : 0
Клубни приятелски мачове
17.09.2020 21:00
San Fernando (Esp) - Cordoba (Esp)
0 : 0
Лига Европа
17.09.2020 20:30
Inter Escaldes (And) - Dundalk (Irl)
0 : 0
Швеция - Алсвенскан
17.09.2020 20:00
Falkenbergs - Varbergs
2 : 0
Лига Европа
17.09.2020 20:00
Lokomotiv Tbilisi (Geo) - Dynamo Moscow (Rus)
2 : 0
Лига Европа
17.09.2020 20:00
Maccabi Haifa (Isr) - K. Almaty (Kaz)
2 : 0
Лига Европа
17.09.2020 20:00
Laci (Alb) - H. Beer Sheva (Isr)
1 : 0
Лига Европа
17.09.2020 20:00
Hibernians (Mlt) - MOL Fehervar (Hun)
0 : 0
Лига Европа
17.09.2020 20:00
Djurgarden (Swe) - Europa FC (Gib)
2 : 0
Швеция Суперетан
17.09.2020 20:00
Ljungskile - Norrby
1 : 0
Лига Европа
17.09.2020 20:00
Connahs Q. (Wal) - Dinamo Tbilisi (Geo)
0 : 0
Лига Европа
17.09.2020 20:00
CSKA Sofia (Bul) - BATE (Blr)
2 : 0
Швеция Суперетан
17.09.2020 20:00
Vasteras SK - AFC Eskilstuna
0 : 0
Швеция - Алсвенскан
17.09.2020 20:00
Elfsborg - Mjallby
2 : 0
Лига Европа
17.09.2020 20:00
OFI Crete (Gre) - Apollon (Cyp)
0 : 0
Лига Европа
17.09.2020 19:30
Flora (Est) - KR Reykjavik (Ice)
2 : 0
Лига Европа
17.09.2020 19:00
Bodo/Glimt (Nor) - Zalgiris (Ltu)
3 : 0
Лига Европа
17.09.2020 19:00
Riteriai (Ltu) - Liberec (Cze)
1 : 0
Лига Европа
17.09.2020 19:00
Neftci Baku (Aze) - Galatasaray (Tur)
1 : 0
Лига Европа
17.09.2020 19:00
Lok. Plovdiv (Bul) - Tottenham (Eng)
1 : 0
Лига Европа
17.09.2020 19:00
Goteborg (Swe) - FC Copenhagen (Den)
1 : 0
Египет - Премиър лига
17.09.2020 19:00
El Masry - El Gaish
0 : 0
Лига Европа
17.09.2020 18:45
FC Botosani (Rou) - Shkendija (Mkd)
0 : 0
Финландия - Вейкауслига
17.09.2020 18:30
Lahti - TPS
1 : 0
Клубни приятелски мачове
17.09.2020 18:00
Triestina (Ita) - Tabor Sezana (Slo)
1 : 0
Украйна - купа
17.09.2020 18:00
MFC Metalurh - Hirnyk-Sport
1 : 0
Лига Европа
17.09.2020 18:00
Lincoln Red Imps (Gib) - Rangers (Sco)
0 : 0
Клубни приятелски мачове
17.09.2020 18:00
Arezzo (Ita) - Pianese (Ita)
1 : 0
Клубни приятелски мачове
17.09.2020 17:00
Pordenone (Ita) - Ravenna (Ita)
0 : 0
Украйна - купа
17.09.2020 17:00
Dunaivtsi - Nyva Ternopil
3 : 0
Лига Европа
17.09.2020 17:00
Teuta (Alb) - Granada CF (Esp)
0 : 0
Приятелски мачове
17.09.2020 17:00
Qatar U19 - Indonesia U19
1 : 0
Лига Европа
17.09.2020 17:00
FC Astana (Kaz) - Buducnost (Mne)
0 : 0
Чили - Примера Дивисион
17.09.2020 17:00
Antofagasta - U. Espanola
2 : 0
Лига Европа
17.09.2020 16:30
Renova (Mkd) - Hajduk Split (Cro)
0 : 0
Лига Европа
17.09.2020 15:15
Ventspils (Lat) - Rosenborg (Nor)
1 : 0
Купа на Русия
17.09.2020 15:00
Znamya Noginsk - Akhmat Grozny
0 : 0
Лига Европа
17.09.2020 15:00
Kaisar Kyzylorda (Kaz) - APOEL (Cyp)
1 : 0
Клубни приятелски мачове
17.09.2020 09:30
Persik Kediri (Ina) - Putra Sinar Giri (Ina)
3 : 0
Бразилия - Серия А
17.09.2020 03:30
Corinthians - Bahia
3 : 0
Бразилия - Серия B
17.09.2020 01:15
CSA - Cuiaba Esporte
1 : 0
Мароко - Ботола Къп
16.09.2020 23:30
Wydad - Raja Beni Mellal
3 : 0
Клубни приятелски мачове
16.09.2020 22:30
UE Figueres (Esp) - Olot (Esp)
1 : 0
Англия - Купа на Лигата
16.09.2020 22:15
Everton - Salford
3 : 0
Франция - Лига 1
16.09.2020 22:00
Paris SG - Metz
1 : 0
Клубни приятелски мачове
16.09.2020 21:45
Clitheroe (Eng) - Padiham (Eng)
2 : 0
Англия - Купа на Лигата
16.09.2020 21:45
Southampton - Brentford
0 : 0
Клубни приятелски мачове
16.09.2020 21:45
Montevarchi Calcio (Ita) - Prato (Ita)
1 : 0
Шотландия - Премиършип
16.09.2020 21:45
St. Mirren - Celtic
1 : 0
Англия - Купа на Лигата
16.09.2020 21:45
Bristol City - Northampton
4 : 0
Клубни приятелски мачове
16.09.2020 21:45
Kettering (Eng) - Hemel Hempstead (Eng)
1 : 0
Шампионска лига
16.09.2020 21:30
Midtjylland (Den) - Young Boys (Sui)
3 : 0
Египет - Премиър лига
16.09.2020 21:30
Wadi Degla - Pyramids
0 : 0
Клубни приятелски мачове
16.09.2020 21:30
Villarrobledo (Esp) - La Roda (Esp)
2 : 0
Клубни приятелски мачове
16.09.2020 21:30
Rayo Ibense (Esp) - Eldense (Esp)
1 : 0
Мароко - Ботола Къп
16.09.2020 21:15
IR Tanger - FAR Rabat
1 : 0
Англия - Купа на Лигата
16.09.2020 21:00
Ipswich - Fulham
0 : 0
Клубни приятелски мачове
16.09.2020 21:00
Orihuela (Esp) - Murcia (Esp)
0 : 0
Клубни приятелски мачове
16.09.2020 20:30
Bembibre (Esp) - Leonesa (Esp)
2 : 0
Клубни приятелски мачове
16.09.2020 20:30
Llagostera (Esp) - Banyoles (Esp)
1 : 0
Германия - Регионална лига Байерн
16.09.2020 20:30
Oberneuland - Oldenburg
0 : 0
Германия - Регионална лига Байерн
16.09.2020 20:30
Norderstedt - Drochtersen/Assel
0 : 0
Швеция Суперетан
16.09.2020 20:00
Sundsvall - Akropolis
1 : 0
Клубни приятелски мачове
16.09.2020 20:00
Guijuelo (Esp) - CD Coria (Esp)
3 : 0
Клубни приятелски мачове
16.09.2020 20:00
Barcelona (Esp) - Girona (Esp)
3 : 0
Швеция Суперетан
16.09.2020 20:00
Jonkopings - Orgryte
2 : 0
Шампионска лига
16.09.2020 20:00
Maccabi Tel Aviv (Isr) - Dynamo Brest (Blr)
1 : 0
Шампионска лига
16.09.2020 20:00
Ferencvaros (Hun) - D. Zagreb (Cro)
2 : 0
Швеция Суперетан
16.09.2020 20:00
Halmstad - Umea FC
4 : 0
Купа на Австрия
16.09.2020 20:00
Union Gurten - Altach
1 : 0
Швеция Суперетан
16.09.2020 20:00
Degerfors - Dalkurd
2 : 0
Лига Европа
16.09.2020 20:00
Hammarby (Swe) - Lech Poznan (Pol)
0 : 0
Швеция Суперетан
16.09.2020 20:00
Brage - GAIS
2 : 0
Англия - Купа на Лигата
16.09.2020 20:00
West Brom - Harrogate
3 : 0
Клубни приятелски мачове
16.09.2020 19:30
Gimnastic (Esp) - Zaragoza (Esp)
1 : 0
Клубни приятелски мачове
16.09.2020 19:30
Salamanca (Esp) - Atl. Astorga (Esp)
0 : 0
Лига Европа
16.09.2020 19:30
Niedercorn (Lux) - Willem II (Ned)
0 : 0
Купа на Русия
16.09.2020 19:00
Chernomorets Novorossijsk - Rubin Kazan
2 : 0
Египет - Премиър лига
16.09.2020 19:00
El Gouna - Smouha
1 : 0
Клубни приятелски мачове
16.09.2020 19:00
Pescara (Ita) - Ternana (Ita)
1 : 0
Купа на Русия
16.09.2020 19:00
Rodina Moscow - Spartak Moscow
1 : 0
Клубни приятелски мачове
16.09.2020 18:30
Entella (Ita) - Lucchese (Ita)
1 : 0
Чили - Примера Дивисион
16.09.2020 18:00
Palestino - Deportes Iquique
2 : 0
Клубни приятелски мачове
16.09.2020 18:00
ND Gorica (Slo) - Triestina (Ita)
0 : 0
Клубни приятелски мачове
16.09.2020 18:00
Giannina (Gre) - Karaiskakis (Gre)
1 : 0
Украйна - купа
16.09.2020 18:00
Alliance - Veres-Rivne
0 : 0
Клубни приятелски мачове
16.09.2020 18:00
Ludogorets (Bul) - Lok. Gorna (Bul)
2 : 0
Украйна - купа
16.09.2020 18:00
Obolon - Zhytomyr
0 : 0
Клубни приятелски мачове
16.09.2020 17:00
Cittadella (Ita) - Piacenza (Ita)
3 : 0
Украйна - купа
16.09.2020 17:00
Volyn Lutsk - Prykarpattya
0 : 0
Купа на Русия
16.09.2020 17:00
Ulyanovsk - Ural
0 : 0
Клубни приятелски мачове
16.09.2020 17:00
Venezia (Ita) - Pordenone (Ita)
2 : 0
Купа на Русия
16.09.2020 17:00
Zvezda Perm - Sochi
0 : 0
Украйна - купа
16.09.2020 16:00
Mykolaiv - Ch. Odessa
1 : 0
Украйна - купа
16.09.2020 16:00
Kryvbas 2020 - Tavriya
4 : 0
Украйна - купа
16.09.2020 16:00
Uzhhorod - Ahrobiznes Volochysk
0 : 0
Купа на Русия
16.09.2020 16:00
Mashuk - Tambov
1 : 0
Китай - Суперлига
16.09.2020 15:00
Tianjin Teda - Shijiazhuang
1 : 0
Купа на Русия
16.09.2020 13:00
Leningradets - Ufa
0 : 0
Китай - Суперлига
16.09.2020 13:00
Qingdao Huanghai - Chongqing Lifan
0 : 0
Клубни приятелски мачове
16.09.2020 12:00
Extremadura UD (Esp) - Cacereno (Esp)
5 : 0
Клубни приятелски мачове
16.09.2020 11:30
Hercules (Esp) - Baleares (Esp)
1 : 0
Клубни приятелски мачове
16.09.2020 11:30
Madura United (Ina) - Martapura (Ina)
4 : 0
Парагвай - Примера Дивисион - Клаусура
16.09.2020 01:30
Cerro Porteno - Nacional Asuncion
1 : 0
Бразилия - Серия B
16.09.2020 01:15
Confianca - Avai
2 : 0
Клубни приятелски мачове
15.09.2020 22:30
Banyoles (Esp) - Olot (Esp)
1 : 0
Франция - Лига 1
15.09.2020 22:00
Montpellier - Lyon
2 : 0
Чили - Примера Дивисион
15.09.2020 22:00
Curico Unido - Coquimbo
2 : 0
Холандия - втора дивизия
15.09.2020 22:00
FC Volendam - Nijmegen
1 : 0
Клубни приятелски мачове
15.09.2020 21:45
Curzon Ashton (Eng) - Altrincham (Eng)
4 : 0
Уелс - Премиър Лига
15.09.2020 21:45
Penybont - Aberystwyth
1 : 0
Англия - Купа на Лигата
15.09.2020 21:45
Rochdale - Sheffield Wed
0 : 0
Клубни приятелски мачове
15.09.2020 21:45
St. Albans (Eng) - Wealdstone (Eng)
4 : 0
Клубни приятелски мачове
15.09.2020 21:45
Calne Town (Eng) - Chippenham (Eng)
0 : 0
Уелс - Премиър Лига
15.09.2020 21:45
Newtown - Caernarfon
2 : 0
Англия - Купа на Лигата
15.09.2020 21:45
Leyton Orient - Plymouth
3 : 0
Уелс - Премиър Лига
15.09.2020 21:45
Cardiff Metropolitan - Haverfordwest
0 : 0
Клубни приятелски мачове
15.09.2020 21:45
Slough (Eng) - Boreham Wood (Eng)
1 : 0
Клубни приятелски мачове
15.09.2020 21:45
Guiseley (Eng) - Stockport (Eng)
1 : 0
Клубни приятелски мачове
15.09.2020 21:45
Hampton & Richmond (Eng) - Eastleigh (Eng)
1 : 0
Клубни приятелски мачове
15.09.2020 21:45
Bromley (Eng) - Chelmsford (Eng)
1 : 0
Англия - Купа на Лигата
15.09.2020 21:45
Morecambe - Oldham
1 : 0
Клубни приятелски мачове
15.09.2020 21:45
Witton (Eng) - Macclesfield (Eng)
1 : 0
Клубни приятелски мачове
15.09.2020 21:45
Dartford (Eng) - Aldershot (Eng)
3 : 0
Англия - Купа на Лигата
15.09.2020 21:45
Burton - Aston Villa
1 : 0
Клубни приятелски мачове
15.09.2020 21:45
Dundela (Nir) - Glenavon (Nir)
1 : 0
Клубни приятелски мачове
15.09.2020 21:30
AFC Telford (Eng) - Wrexham (Wal)
0 : 0
Англия - Купа на Лигата
15.09.2020 21:30
Newcastle - Blackburn
1 : 0
Клубни приятелски мачове
15.09.2020 21:30
Glentoran (Nir) - Portadown (Nir)
3 : 0
Шампионска лига
15.09.2020 21:30
Gent (Bel) - Rapid Vienna (Aut)
2 : 0
Египет - Премиър лига
15.09.2020 21:30
El Ismaily - Arab Contractors
1 : 0
Англия - Купа на Лигата
15.09.2020 21:30
West Ham - Charlton
3 : 0
Англия - Купа на Лигата
15.09.2020 21:00
Bradford City - Lincoln
0 : 0
Англия - Купа на Лигата
15.09.2020 21:00
Newport - Cambridge Utd
1 : 0
Клубни приятелски мачове
15.09.2020 21:00
Dorchester (Eng) - Yeovil (Eng)
0 : 0
Англия - Купа на Лигата
15.09.2020 21:00
Fleetwood - Port Vale
2 : 0
Шампионска лига
15.09.2020 21:00
PAOK (Gre) - Benfica (Por)
2 : 0
Клубни приятелски мачове
15.09.2020 21:00
Sutton (Eng) - Dulwich Hamlet (Eng)
1 : 0
Купа на Белгия
15.09.2020 20:30
Lierse K. - Hoboken
4 : 0
Англия - Купа на Лигата
15.09.2020 20:30
Derby - Preston
1 : 0
Швеция Суперетан
15.09.2020 20:00
Osters - Trelleborgs
1 : 0
Шампионска лига
15.09.2020 20:00
Dyn. Kyiv (Ukr) - AZ Alkmaar (Ned)
2 : 0
Англия - Купа на Лигата
15.09.2020 20:00
Middlesbrough - Barnsley
0 : 0
Англия - Купа на Лигата
15.09.2020 20:00
Reading - Luton
0 : 0
Англия - Купа на Лигата
15.09.2020 20:00
Millwall - Cheltenham
3 : 0
Холандия - втора дивизия
15.09.2020 19:45
Almere City - Oss
3 : 0
Клубни приятелски мачове
15.09.2020 19:00
Sevilla (Esp) - Levante (Esp)
3 : 0
Египет - Премиър лига
15.09.2020 19:00
Misr Lel Makkasa - Masr
3 : 0
Клубни приятелски мачове
15.09.2020 18:00
Inter (Ita) - Lugano (Sui)
5 : 0
Клубни приятелски мачове
15.09.2020 18:00
Pergolettese (Ita) - Atalanta U19 (Ita)
0 : 0
Чили - Примера Дивисион
15.09.2020 17:00
La Serena - U. De Concepcion
0 : 0
Китай - Суперлига
15.09.2020 15:00
Hebei - Beijing Guoan
3 : 0
Клубни приятелски мачове
15.09.2020 15:00
Torquay (Eng) - Bournemouth U23 (Eng)
3 : 0
Китай - Суперлига
15.09.2020 13:00
Wuhan Zall - Shanghai SIPG
1 : 0
Купа на Русия
15.09.2020 13:00
Zenit Irkutsk - Khimki
0 : 0
Клубни приятелски мачове
15.09.2020 13:00
Real Madrid (Esp) - Getafe (Esp)
6 : 0
Мексико - Лига МХ - Апертура
15.09.2020 05:00
Pachuca - Monterrey
1 : 0
Бразилия - Серия B
15.09.2020 02:00
Juventude - Vitoria
1 : 0
Бразилия - Серия C
15.09.2020 02:00
Jacuipense - Ferroviario
0 : 0
Перу - Лига 1 - Клаусура
15.09.2020 02:00
Cienciano - Sporting Cristal
0 : 0
Бразилия - Серия B
15.09.2020 02:00
Parana - CRB
2 : 0
Бразилия - Серия C
15.09.2020 00:00
Manaus - Treze PB
1 : 0
Перу - Лига 1 - Клаусура
14.09.2020 23:30
Carlos Mannucci - Grau
0 : 0
Англия - Премиър лига
14.09.2020 22:15
Brighton - Chelsea
1 : 0
Холандия - втора дивизия
14.09.2020 22:00
Jong Utrecht - Jong AZ
1 : 0
Чили - Примера Дивисион
14.09.2020 22:00
U. De Chile - Cobresal
2 : 0
Германия - Купа на Германия
14.09.2020 21:45
Duisburg - Dortmund
0 : 0
Белгия - Юпилер Лига
14.09.2020 21:45
Beerschot VA - Genk
5 : 0
Франция - втора лига
14.09.2020 21:45
Toulouse - Sochaux
0 : 0
Египет - Премиър лига
14.09.2020 21:30
Al Ittihad - Al Ahly
0 : 0
Перу - Лига 1 - Клаусура
14.09.2020 21:15
Ayacucho - Dep. Municipal
1 : 0
Румъния - Лига 1
14.09.2020 21:00
Viitorul Constanta - U Craiova
1 : 0
Холандия - втора дивизия
14.09.2020 21:00
Breda - Den Bosch
2 : 0
Русия - Премиър лига
14.09.2020 20:30
FK Rostov - Lokomotiv Moscow
0 : 0
Турция - СуперЛига
14.09.2020 20:00
Hatayspor - Basaksehir
2 : 0
Англия - Премиър лига
14.09.2020 20:00
Sheffield Utd - Wolves
0 : 0
Дания - Суперлига
14.09.2020 20:00
Aarhus - Vejle
4 : 0
Швеция - Алсвенскан
14.09.2020 20:00
Hacken - Sirius
1 : 0
Швеция - Алсвенскан
14.09.2020 20:00
Ostersunds - Orebro
0 : 0
Швеция - Алсвенскан
14.09.2020 20:00
Kalmar - Norrkoping
0 : 0
Холандия - втора дивизия
14.09.2020 19:45
Jong Ajax - Jong PSV
1 : 0
България - Efbet Лига
14.09.2020 19:30
Slavia Sofia - Beroe
0 : 0
Германия - Купа на Германия
14.09.2020 19:30
Wurzburger Kickers - Hannover
2 : 0
Германия - Купа на Германия
14.09.2020 19:30
SG Dynamo Dresden - Hamburger SV
4 : 0
Германия - Купа на Германия
14.09.2020 19:30
RW Essen - Arminia Bielefeld
1 : 0
Перу - Лига 1 - Клаусура
14.09.2020 19:00
U. San Martin - Cusco
1 : 0
Египет - Премиър лига
14.09.2020 19:00
Aswan SC - Tanta
4 : 0
Полша - Екстракласа
14.09.2020 19:00
Rakow - Zaglebie
2 : 0
Финландия - Вейкауслига
14.09.2020 18:30
HIFK - Inter Turku
0 : 0
Русия - Премиър лига
14.09.2020 18:30
Zenit - Arsenal Tula
3 : 0
Финландия - Вейкауслига
14.09.2020 18:30
Lahti - KuPS
1 : 0
Финландия - Вейкауслига
14.09.2020 18:00
TPS - Mariehamn
1 : 0
Египет - Премиър лига
14.09.2020 16:30
Haras El Hodood - El Masry
1 : 0
Китай - Суперлига
14.09.2020 15:00
Dalian Pro - Shanghai Shenhua
1 : 0
Китай - Суперлига
14.09.2020 13:00
Henan Jianye - Shenzhen
1 : 0
Мексико - Лига МХ - Апертура
14.09.2020 05:06
Club Tijuana - Cruz Azul
1 : 0
Никарагуа
14.09.2020 04:00
Juventus Managua - Real Madriz
1 : 0
Колумбия - Лига Агиля - Клаусура
14.09.2020 03:30
Dep. Pasto - Deportes Tolima
1 : 0
Мексико - Лига МХ - Апертура
14.09.2020 03:00
Queretaro - Club Leon
2 : 0
Бразилия - Серия А
14.09.2020 02:30
Botafogo RJ - Vasco
2 : 0
Никарагуа
14.09.2020 02:00
Jalapa - Chinandega
1 : 0
Бразилия - Серия А
14.09.2020 01:45
Palmeiras - Sport Recife
2 : 0
Чили - Примера Дивисион
14.09.2020 00:30
O'Higgins - Everton
1 : 0
Бразилия - Серия А
14.09.2020 00:00
Ceara - Flamengo RJ
2 : 0
Бразилия - Серия А
14.09.2020 00:00
Bahia - Atletico GO
0 : 0
Парагвай - Примера Дивисион - Клаусура
14.09.2020 00:00
Guairena FC - San Lorenzo
4 : 0
Бразилия - Серия А
14.09.2020 00:00
Atletico-MG - Bragantino
2 : 0
Мароко - Ботола Къп
14.09.2020 00:00
IR Tanger - Berkane
1 : 0
Бразилия - Серия C
14.09.2020 00:00
Santa Cruz - Remo
1 : 0
Бразилия - Серия А
14.09.2020 00:00
Goias - Internacional
1 : 0
Никарагуа
14.09.2020 00:00
Diriangen - Managua FC
0 : 0
Бразилия - Серия D
13.09.2020 23:00
Ypiranga AP - Bare
0 : 0
Мароко - Ботола Къп
13.09.2020 22:00
FUS Rabat - Raja Beni Mellal
1 : 0
Бразилия - Серия А
13.09.2020 22:00
Fluminense - Corinthians
2 : 0
Чили - Примера Дивисион
13.09.2020 22:00
U. Catolica - A. Italiano
3 : 0
Испания - Ла Лига 2
13.09.2020 22:00
Tenerife - Malaga
2 : 0
Бразилия - Серия D
13.09.2020 22:00
Nacional-AM - Ji-Parana
1 : 0
Испания - Ла Лига
13.09.2020 22:00
Valencia - Levante
4 : 0
Франция - Лига 1
13.09.2020 22:00
Paris SG - Marseille
0 : 0
Бразилия - Серия D
13.09.2020 22:00
Aquidauanense - Real Noroeste
1 : 0
Бразилия - Катаринензе
13.09.2020 22:00
Brusque - Chapecoense-SC
0 : 0
Бразилия - Серия А
13.09.2020 22:00
Gremio - Fortaleza
1 : 0
Белгия - Юпилер Лига
13.09.2020 21:45
Kortrijk - Mouscron
3 : 0
Норвегия - Елитсериен
13.09.2020 21:30
Valerenga - Brann
5 : 0
Румъния - Лига 1
13.09.2020 21:30
CFR Cluj - FC Hermannstadt
1 : 0
Клубни приятелски мачове
13.09.2020 21:00
SC Lusitania (Por) - Fontinhas (Por)
1 : 0
България - Efbet Лига
13.09.2020 21:00
Levski Sofia - Etar
2 : 0
Египет - Премиър лига
13.09.2020 21:00
Zamalek - El-Entag El-Harby
1 : 0
Бразилия - Серия D
13.09.2020 21:00
Brasiliense - Tocantinopolis
4 : 0
Холандия - втора дивизия
13.09.2020 21:00
Telstar - Maastricht
1 : 0
Гръцко първенство
13.09.2020 20:30
Asteras Tripolis - Panathinaikos
1 : 0
Клубни приятелски мачове
13.09.2020 20:30
San Cristobal CP (Esp) - UE Rubi (Esp)
0 : 0
Хърватия - 1. HNL
13.09.2020 20:05
Lok. Zagreb - Gorica
1 : 0
Чехия - 1. Лига
13.09.2020 20:00
Plzen - Mlada Boleslav
2 : 0
Турция - СуперЛига
13.09.2020 20:00
Trabzonspor - Besiktas
1 : 0
Турция - СуперЛига
13.09.2020 20:00
Antalyaspor - Genclerbirligi
2 : 0
Мексико - Лига МХ - Апертура
13.09.2020 20:00
U.N.A.M.- Pumas - Atl. San Luis
3 : 0
Украйна - Премиър лига
13.09.2020 19:30
Vorskla Poltava - Inhulets
2 : 0
Германия - Купа на Германия
13.09.2020 19:30
Wehen - Heidenheim
1 : 0
Испания - Ла Лига
13.09.2020 19:30
Villarreal - Huesca
1 : 0
Клубни приятелски мачове
13.09.2020 19:30
Granollers (Esp) - CE Europa (Esp)
1 : 0
Германия - Купа на Германия
13.09.2020 19:30
Mannheim - Freiburg
1 : 0
Испания - Ла Лига 2
13.09.2020 19:15
Mirandes - Alcorcon
0 : 0
Белгия - Юпилер Лига
13.09.2020 19:15
Waregem - Charleroi
0 : 0
Испания - Ла Лига 2
13.09.2020 19:15
Fuenlabrada - Lugo
2 : 0
Норвегия - Елитсериен
13.09.2020 19:00
Mjondalen - Sandefjord
0 : 0
Русия - Премиър лига
13.09.2020 19:00
CSKA Moscow - Spartak Moscow
3 : 0
Сърбия - Супер лига
13.09.2020 19:00
Proleter - Macva
0 : 0
Сърбия - Супер лига
13.09.2020 19:00
Napredak - Zlatibor Cajetina
1 : 0
Норвегия - Елитсериен
13.09.2020 19:00
Bodo/Glimt - Odd
6 : 0
Дания - Суперлига
13.09.2020 19:00
Odense - FC Copenhagen
3 : 0
Сърбия - Супер лига
13.09.2020 19:00
Mladost - Backa
2 : 0
Клубни приятелски мачове
13.09.2020 19:00
Prat (Esp) - Vilafranca (Esp)
1 : 0
Норвегия - Елитсериен
13.09.2020 19:00
Stromsgodset - Rosenborg
3 : 0
Ирландия - Висша дивизия
13.09.2020 19:00
Finn Harps - Derry City
0 : 0
Румъния - Лига 1
13.09.2020 19:00
Astra - Sepsi Sf. Gheorghe
2 : 0
Клубни приятелски мачове
13.09.2020 19:00
Burgos CF (Esp) - Unionistas (Esp)
0 : 0
Сърбия - Супер лига
13.09.2020 19:00
Javor - Vojvodina
2 : 0
Норвегия - Елитсериен
13.09.2020 19:00
Aalesund - Sarpsborg 08
0 : 0
България - Efbet Лига
13.09.2020 18:45
CSKA 1948 Sofia - Montana
2 : 0
Гръцко първенство
13.09.2020 18:30
Atromitos - Volos
0 : 0
Швеция - Алсвенскан
13.09.2020 18:30
Mjallby - Varbergs
2 : 0
Полша - Екстракласа
13.09.2020 18:30
Gornik Z. - Lechia Gdansk
3 : 0
Швеция - Алсвенскан
13.09.2020 18:30
Malmo FF - AIK
0 : 0
Финландия - Вейкауслига
13.09.2020 18:30
Ilves - HJK
1 : 0
Англия - Премиър лига
13.09.2020 18:30
Tottenham - Everton
0 : 0
Клубни приятелски мачове
13.09.2020 18:00
SC Angrense (Por) - Boavista (Por)
1 : 0
Хърватия - 1. HNL
13.09.2020 18:00
Istra 1961 - Varazdin
0 : 0
Клубни приятелски мачове
13.09.2020 18:00
Udinese (Ita) - Venezia (Ita)
0 : 0
Австрия - Типико Бундеслига
13.09.2020 18:00
Wolfsberger AC - Salzburg
1 : 0
Франция - Лига 1
13.09.2020 18:00
Monaco - Nantes
2 : 0
Беларус - Висша лига
13.09.2020 18:00
Zhodino - Slavia Mozyr
4 : 0
Холандия - Ередивизие
13.09.2020 17:45
Waalwijk - Vitesse
0 : 0
Холандия - Ередивизие
13.09.2020 17:45
Groningen - PSV
1 : 0
Чехия - 1. Лига
13.09.2020 17:30
Karvina - Sparta Prague
2 : 0
Чехия - 1. Лига
13.09.2020 17:30
Zlin - Brno
3 : 0
Купа на Белгия
13.09.2020 17:00
Oppagne - Lochristi
1 : 0
Бурунди
13.09.2020 17:00
Muzinga - Bumamuru
1 : 0
Купа на Белгия
13.09.2020 17:00
Sint-Dymphna - Boom
0 : 0
Купа на Белгия
13.09.2020 17:00
Bambrugge - Ardennen
2 : 0
Бразилия - Серия B
13.09.2020 17:00
Oeste - CSA
2 : 0
Купа на Белгия
13.09.2020 17:00
Ganshoren - Oudenaarde
4 : 0
Купа на Белгия
13.09.2020 17:00
SG-Tertre Hautrage - Tienen
2 : 0
Белгия - Юпилер Лига
13.09.2020 17:00
St. Truiden - Antwerp
2 : 0
Купа на Белгия
13.09.2020 17:00
Achel - Entite Manageoise
1 : 0
Купа на Швейцария
13.09.2020 17:00
Thun - Luzern
0 : 0
Купа на Белгия
13.09.2020 17:00
Jeunesse Tamines - Herent
2 : 0
Купа на Белгия
13.09.2020 17:00
Francs Borains - Dikkelvenne
0 : 0
Чили - Примера Дивисион
13.09.2020 17:00
S. Wanderers - Huachipato
3 : 0
Купа на Белгия
13.09.2020 17:00
Lyra-Lierse Berlaar - K. Berchem Sport
2 : 0
Купа на Белгия
13.09.2020 17:00
Aalst - Saint Eloois
3 : 0
Купа на Швейцария
13.09.2020 17:00
Chiasso - Zurich
3 : 0
Купа на Белгия
13.09.2020 17:00
Royal Gosselies - Vorselaar
1 : 0
Купа на Белгия
13.09.2020 17:00
Groen Star Beek - Wielsbeke
2 : 0
Испания - Ла Лига 2
13.09.2020 17:00
Mallorca - Rayo Vallecano
0 : 0
Купа на Белгия
13.09.2020 17:00
Diegem - Olsa Brakel
0 : 0
Испания - Ла Лига
13.09.2020 17:00
Valladolid - Real Sociedad
1 : 0
Купа на Белгия
13.09.2020 17:00
Londerzeel - Gullegem
3 : 0
Украйна - Премиър лига
13.09.2020 17:00
FK Zorya Luhansk - Mariupol
0 : 0
Дания - Суперлига
13.09.2020 17:00
Brondby - Nordsjaelland
3 : 0
Купа на Белгия
13.09.2020 17:00
RFC Liege - Waremme
3 : 0
Купа на Белгия
13.09.2020 17:00
Dessel - Rapid Symphorinois
1 : 0
Турция - СуперЛига
13.09.2020 17:00
Kayserispor - Kasimpasa
1 : 0
Купа на Белгия
13.09.2020 17:00
Voorde Appelterre - Petegem
0 : 0
Купа на Белгия
13.09.2020 17:00
Lauwe - Schaerbeek-Evere
1 : 0
Купа на Белгия
13.09.2020 17:00
Patro Eisden - Stockay-Warfusee
3 : 0
Турция - СуперЛига
13.09.2020 17:00
Ankaragucu - Erzurum BB
1 : 0
Купа на Белгия
13.09.2020 17:00
Tilleur - Knokke
0 : 0
Купа на Белгия
13.09.2020 17:00
Braine - Zwarte Leeuw
0 : 0
Германия - Купа на Германия
13.09.2020 16:30
Hansa Rostock - Stuttgart
0 : 0
Германия - Купа на Германия
13.09.2020 16:30
Elversberg - St. Pauli
4 : 0
Германия - Купа на Германия
13.09.2020 16:30
Steinbach Haiger - Sandhausen
1 : 0
Германия - Купа на Германия
13.09.2020 16:30
Rielasingen-Arlen - Holstein Kiel
1 : 0
Германия - Купа на Германия
13.09.2020 16:30
Norderstedt - Bayer Leverkusen
0 : 0
Германия - Купа на Германия
13.09.2020 16:30
Wiedenbruck - Paderborn
0 : 0
Русия - Премиър лига
13.09.2020 16:30
Dynamo Moscow - Rubin Kazan
0 : 0
Купа на Белгия
13.09.2020 16:00
Jong Lede - Schoonbeek-Beverst
2 : 0
Беларус - Висша лига
13.09.2020 16:00
Belshina - Isloch
2 : 0
Полша - Екстракласа
13.09.2020 16:00
Pogon Szczecin - Wisla
2 : 0
Франция - Лига 1
13.09.2020 16:00
Dijon - Brest
0 : 0
Франция - Лига 1
13.09.2020 16:00
Angers - Reims
1 : 0
Франция - Лига 1
13.09.2020 16:00
Nimes - Rennes
2 : 0
Англия - Премиър лига
13.09.2020 16:00
West Brom - Leicester
0 : 0
Германия - Регионална лига Байерн
13.09.2020 16:00
Hildesheim - Wolfsburg II
0 : 0
Купа на Швейцария
13.09.2020 16:00
Xamax - Kriens
1 : 0
Германия - Регионална лига Байерн
13.09.2020 16:00
Hannoverscher SC - Jeddeloh
3 : 0
Франция - Лига 1
13.09.2020 16:00
Lorient - Lens
2 : 0
Швеция - Алсвенскан
13.09.2020 15:30
Falkenbergs - Goteborg
0 : 0
Холандия - Ередивизие
13.09.2020 15:30
Sparta Rotterdam - Ajax
0 : 0
Австрия - Типико Бундеслига
13.09.2020 15:30
Ried - Tirol
3 : 0
Купа на Белгия
13.09.2020 15:30
RFC Raeren - Zelzate
0 : 0
Холандия - Ередивизие
13.09.2020 15:30
Heracles - Den Haag
2 : 0
Швеция Суперетан
13.09.2020 15:30
Norrby - Vasteras SK
3 : 0
Швеция - Алсвенскан
13.09.2020 15:30
Hammarby - Helsingborg
2 : 0
Купа на Швейцария
13.09.2020 15:30
Schoftland - Solothurn
1 : 0
Австрия - Типико Бундеслига
13.09.2020 15:30
St. Polten - Sturm Graz
0 : 0
Испания - Ла Лига
13.09.2020 15:00
Alaves - Betis
0 : 0
Китай - Суперлига
13.09.2020 15:00
Shandong Luneng - Guangzhou Evergrande
1 : 0
Дания - Суперлига
13.09.2020 15:00
Horsens - Randers FC
0 : 0
Германия - Регионална лига Байерн
13.09.2020 15:00
Teutonia Ottensen - Phonix Lubeck
2 : 0
Германия - Регионална лига Байерн
13.09.2020 15:00
Holstein Kiel II - St. Pauli II
1 : 0
Германия - Регионална лига Байерн
13.09.2020 15:00
Altona - Hamburger SV II
0 : 0
Дания - Суперлига
13.09.2020 15:00
Lyngby - Aalborg
0 : 0
Бурунди
13.09.2020 14:30
Rukinzo - Flambeau du Centre
2 : 0
Белгия - Юпилер Лига
13.09.2020 14:30
Anderlecht - Cercle Brugge KSV
2 : 0
Англия - Лига 1
13.09.2020 14:00
Ipswich - Wigan
2 : 0
Франция - Лига 1
13.09.2020 14:00
Lille - Metz
1 : 0
Украйна - Премиър лига
13.09.2020 14:00
Minaj - Oleksandriya
1 : 0
Клубни приятелски мачове
13.09.2020 14:00
Donnycarney (Irl) - Cherry Orchard (Irl)
2 : 0
Холандия - Ередивизие
13.09.2020 13:15
FC Emmen - Venlo
3 : 0
Испания - Ла Лига 2
13.09.2020 13:00
R. Oviedo - Cartagena
0 : 0
Китай - Суперлига
13.09.2020 13:00
Jiangsu Suning - Guangzhou R&F
3 : 0
Клубни приятелски мачове
13.09.2020 11:30
Juventus (Ita) - Novara (Ita)
5 : 0
Никарагуа
13.09.2020 05:00
CD Junior - Esteli
0 : 0
Мексико - Лига МХ - Апертура
13.09.2020 05:00
Club America - Toluca
1 : 0
Мексико - Лига МХ - Апертура
13.09.2020 03:00
U.A.N.L.- Tigres - Santos Laguna
2 : 0
Парагвай - Примера Дивисион - Клаусура
13.09.2020 03:00
Diaz - Libertad Asuncion
0 : 0
Колумбия - Лига Агиля - Клаусура
13.09.2020 02:00
Dep. Cali - Millonarios
1 : 0
Никарагуа
13.09.2020 02:00
Ferretti - Ocotal
2 : 0
Мексико - Лига МХ - Апертура
13.09.2020 01:00
Atlas - Mazatlan FC
1 : 0
Бразилия - Серия B
13.09.2020 01:00
Nautico - Botafogo SP
3 : 0
Бразилия - Серия C
13.09.2020 01:00
Paysandu PA - Imperatriz
6 : 0
Бразилия - Серия А
13.09.2020 01:00
Santos - Sao Paulo
2 : 0
Чили - Примера Дивисион
13.09.2020 00:30
Union La Calera - Colo Colo
0 : 0
Парагвай - Примера Дивисион - Клаусура
13.09.2020 00:30
Sol de America - Guarani
1 : 0
Перу - Лига 1 - Клаусура
12.09.2020 23:30
AD Cantolao - FBC Melgar
0 : 0
Бразилия - Серия C
12.09.2020 23:00
Botafogo PB - Vila Nova FC
0 : 0
Перу - Лига 1 - Клаусура
12.09.2020 23:00
Carlos Stein - Cesar Vallejo
2 : 0
Бразилия - Серия А
12.09.2020 22:30
Athletico-PR - Coritiba
1 : 0
Бразилия - Серия B
12.09.2020 22:30
Sampaio Correa - Operario
0 : 0
Англия - Премиър лига
12.09.2020 22:00
West Ham - Newcastle
0 : 0
Холандия - Ередивизие
12.09.2020 22:00
Twente - Sittard
2 : 0
Франция - Лига 1
12.09.2020 22:00
St Etienne - Strasbourg
2 : 0
Испания - Ла Лига
12.09.2020 22:00
Cadiz CF - Osasuna
0 : 0
Бразилия - Серия C
12.09.2020 22:00
Tombense - Sao Bento
1 : 0
Испания - Ла Лига 2
12.09.2020 22:00
Espanyol - Albacete
3 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 21:45
L.R. Vicenza (Ita) - Monza (Ita)
1 : 0
Германия - Купа на Германия
12.09.2020 21:45
Jena - Werder Bremen
0 : 0
Белгия - Юпилер Лига
12.09.2020 21:45
Club Brugge KV - Waasland-Beveren
4 : 0
Ирландия - Дивизия 1
12.09.2020 21:30
Longford - Drogheda
1 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 21:30
La Roda (Esp) - Villarrobledo (Esp)
0 : 0
Норвегия - Елитсериен
12.09.2020 21:30
Stabaek - Haugesund
2 : 0
Купа на Белгия
12.09.2020 21:15
Bertem-Leefdaal - Dender
0 : 0
Купа на Белгия
12.09.2020 21:00
Heist - Onhaye
3 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 21:00
CD Coria (Esp) - Extremadura UD (Esp)
0 : 0
Купа на Белгия
12.09.2020 21:00
Esperanza Pelt - Spouwen-Mopertingen
5 : 0
Румъния - Лига 1
12.09.2020 21:00
FC Voluntari - FCSB
2 : 0
Купа на Белгия
12.09.2020 21:00
Ronse - Blankenberge
1 : 0
Ирландия - Дивизия 1
12.09.2020 21:00
Cobh Ramblers - UC Dublin
0 : 0
Купа на Белгия
12.09.2020 21:00
City Pirates - Wolvertem Merchtem
3 : 0
Купа на Белгия
12.09.2020 21:00
KRC Gent - Hamme
3 : 0
Сърбия - Супер лига
12.09.2020 21:00
Partizan - Rad Beograd
3 : 0
България - Efbet Лига
12.09.2020 21:00
Ludogorets - Lok. Plovdiv
3 : 0
Купа на Белгия
12.09.2020 21:00
Rochefort - Westhoek
4 : 0
Полша - Екстракласа
12.09.2020 21:00
Slask Wroclaw - Lech Poznan
3 : 0
Холандия - Ередивизие
12.09.2020 21:00
Zwolle - Feyenoord
0 : 0
Купа на Белгия
12.09.2020 21:00
OC Charleroi - Sprimont-Comblain
6 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 21:00
Muro (Esp) - Alcoyano (Esp)
1 : 0
Бразилия - Серия C
12.09.2020 21:00
EC Sao Jose - Boa
0 : 0
Чехия - 1. Лига
12.09.2020 20:30
FK Pardubice - Slavia Prague
1 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 20:30
Vilassar de Mar (Esp) - CE Europa (Esp)
0 : 0
Купа на Белгия
12.09.2020 20:30
Thes Sport - Menen
3 : 0
Купа на Белгия
12.09.2020 20:30
Hades - Herk
3 : 0
Хърватия - 1. HNL
12.09.2020 20:05
Hajduk Split - D. Zagreb
1 : 0
Франция - втора лига
12.09.2020 20:00
Valenciennes - Chateauroux
1 : 0
Купа на Белгия
12.09.2020 20:00
Royal Marloie Sport - RAAL La Louviere
1 : 0
Купа на Швейцария
12.09.2020 20:00
Vevey - Koniz
3 : 0
Турция - СуперЛига
12.09.2020 20:00
Goztepe - Denizlispor
5 : 0
Франция - втора лига
12.09.2020 20:00
Auxerre - Clermont
0 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 20:00
Barcelona (Esp) - Gimnastic (Esp)
3 : 0
Франция - втора лига
12.09.2020 20:00
Troyes - Pau FC
2 : 0
Купа на Белгия
12.09.2020 20:00
Namur - Jette
1 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 20:00
Poblense (Esp) - Baleares (Esp)
2 : 0
Франция - втора лига
12.09.2020 20:00
Amiens - Paris FC
1 : 0
Турция - СуперЛига
12.09.2020 20:00
Galatasaray - Gaziantep
3 : 0
Беларус - Висша лига
12.09.2020 20:00
Din. Minsk - Dynamo Brest
2 : 0
Франция - втора лига
12.09.2020 20:00
Rodez - Caen
0 : 0
Купа на Белгия
12.09.2020 20:00
Buzet - Hoogstraten
2 : 0
Франция - втора лига
12.09.2020 20:00
Niort - Nancy
1 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 20:00
Benevento (Ita) - Reggina (Ita)
2 : 0
Купа на Белгия
12.09.2020 20:00
KRC Harelbeke - Wijgmaal
0 : 0
Франция - втора лига
12.09.2020 20:00
Chambly - Grenoble
1 : 0
Уелс - Премиър Лига
12.09.2020 19:45
Connahs Q. - Bala
1 : 0
Холандия - Ередивизие
12.09.2020 19:45
Heerenveen - Willem II
2 : 0
Перу - Лига 1 - Клаусура
12.09.2020 19:30
Sport Boys - Sport Huancayo
0 : 0
Испания - Ла Лига
12.09.2020 19:30
Granada CF - Ath Bilbao
2 : 0
Англия - Премиър лига
12.09.2020 19:30
Liverpool - Leeds
4 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 19:30
Zaragoza (Esp) - Getafe (Esp)
0 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 19:30
CD Badajoz (Esp) - Almeria (Esp)
1 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 19:30
Laredo (Esp) - Racing Santander (Esp)
0 : 0
Белгия - Юпилер Лига
12.09.2020 19:30
Leuven - St. Liege
1 : 0
Германия - Купа на Германия
12.09.2020 19:30
Ingolstadt - Dusseldorf
0 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 19:30
Juventus U19 (Ita) - Pro Patria (Ita)
2 : 0
Германия - Купа на Германия
12.09.2020 19:30
Ulm - Aue
2 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 19:30
Espanyol B (Esp) - Sant Andreu (Esp)
4 : 0
Испания - Ла Лига 2
12.09.2020 19:15
Gijon - UD Logrones
1 : 0
Испания - Ла Лига 2
12.09.2020 19:15
Leganes - Las Palmas
1 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 19:00
Frosinone (Ita) - Lazio (Ita)
0 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 19:00
Fiorentina (Ita) - Reggiana (Ita)
5 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 19:00
Empoli (Ita) - Lucchese (Ita)
4 : 0
Перу - Лига 1 - Клаусура
12.09.2020 19:00
Llacuabamba - U. de Deportes
0 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 19:00
Cagliari (Ita) - AS Roma (Ita)
2 : 0
Египет - Премиър лига
12.09.2020 19:00
Enppi - Wadi Degla
2 : 0
Русия - Премиър лига
12.09.2020 19:00
Akhmat Grozny - Sochi
0 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 19:00
Mosconia (Esp) - Marino de Luanco (Esp)
0 : 0
Норвегия - Елитсериен
12.09.2020 19:00
Kristiansund - Viking
3 : 0
Ирландия - Висша дивизия
12.09.2020 19:00
St. Patricks - Sligo Rovers
0 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 19:00
Braga (Por) - SC Farense (Por)
2 : 0
България - Efbet Лига
12.09.2020 18:45
Cherno More - CSKA Sofia
1 : 0
Полша - Екстракласа
12.09.2020 18:30
Warta Poznan - Piast Gliwice
0 : 0
Швеция Суперетан
12.09.2020 18:30
Degerfors - Jonkopings
4 : 0
Швеция Суперетан
12.09.2020 18:30
AFC Eskilstuna - Halmstad
0 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 18:30
Verona (Ita) - Cremonese (Ita)
0 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 18:30
Lecce (Ita) - Monopoli (Ita)
2 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 18:30
La Baneza (Esp) - Leonesa (Esp)
0 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 18:00
SC Angrense (Por) - SC Lusitania (Por)
0 : 0
Сърбия - Супер лига
12.09.2020 18:00
Sp. Subotica - Novi Pazar
1 : 0
Сърбия - Супер лига
12.09.2020 18:00
Radnik - FK Indjija
0 : 0
Австрия - Типико Бундеслига
12.09.2020 18:00
Altach - Hartberg
1 : 0
Хърватия - 1. HNL
12.09.2020 18:00
Osijek - Rijeka
3 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 18:00
Pergolettese (Ita) - Renate (Ita)
1 : 0
Гръцко първенство
12.09.2020 18:00
OFI Crete - Panetolikos
1 : 0
Чехия - 1. Лига
12.09.2020 18:00
Teplice - Slovacko
0 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 18:00
Panachaiki (Gre) - Ionikos (Gre)
1 : 0
Беларус - Висша лига
12.09.2020 18:00
Shakhtyor Soligorsk - Vitebsk
5 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 18:00
Cittadella (Ita) - Sudtirol (Ita)
2 : 0
Чехия - 1. Лига
12.09.2020 18:00
Pribram - Opava
1 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 18:00
AC Milan (Ita) - Brescia (Ita)
3 : 0
Сърбия - Супер лига
12.09.2020 18:00
FK Vozdovac - Metalac
4 : 0
Чехия - 1. Лига
12.09.2020 18:00
Jablonec - Ostrava
2 : 0
Франция - Лига 1
12.09.2020 18:00
Montpellier - Nice
3 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 18:00
Alessandria (Ita) - AlbinoLeffe (Ita)
0 : 0
Чехия - 1. Лига
12.09.2020 18:00
Ceske Budejovice - Liberec
0 : 0
Сърбия - Супер лига
12.09.2020 18:00
TSC Backa Topola - Radnicki Nis
1 : 0
Румъния - Лига 1
12.09.2020 18:00
Poli Iasi - Gaz Metan Medias
1 : 0
Купа на Швейцария
12.09.2020 17:30
Lausanne Ouchy - Grasshoppers
1 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 17:30
Cosenza (Ita) - Vibonese (Ita)
3 : 0
Холандия - втора дивизия
12.09.2020 17:30
Graafschap - Roda
4 : 0
Купа на Швейцария
12.09.2020 17:15
Stade Nyonnais - Lausanne
1 : 0
Белгия - Юпилер Лига
12.09.2020 17:15
KV Mechelen - Oostende
0 : 0
Финландия - Вейкауслига
12.09.2020 17:00
Rovaniemi - Honka
1 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 17:00
Buxton (Eng) - Chester (Eng)
3 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 17:00
Brightlingsea (Eng) - Romford (Eng)
0 : 0
Англия - Чемпиъншип
12.09.2020 17:00
Bournemouth - Blackburn
3 : 0
Англия - Лига 2
12.09.2020 17:00
Cambridge Utd - Carlisle
3 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 17:00
Lancaster (Eng) - Spennymoor (Eng)
2 : 0
Англия - Лига 1
12.09.2020 17:00
Accrington - Peterborough
2 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 17:00
Weston-super-Mare (Eng) - Hereford (Eng)
2 : 0
Англия - Чемпиъншип
12.09.2020 17:00
Millwall - Stoke
0 : 0
Англия - Лига 2
12.09.2020 17:00
Salford - Exeter
2 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 17:00
Salisbury (Eng) - Eastleigh (Eng)
1 : 0
Англия - Лига 1
12.09.2020 17:00
Lincoln - Oxford Utd
2 : 0
Шотландия - Премиършип
12.09.2020 17:00
Aberdeen - Kilmarnock
1 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 17:00
Dorking (Eng) - Horsham FC (Eng)
1 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 17:00
Brackley Town (Eng) - AFC Rushden & Diamonds (Eng)
2 : 0
Англия - Лига 2
12.09.2020 17:00
Bradford City - Colchester
0 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 17:00
Eichstatt (Ger) - Spvgg Ansbach 09 (Ger)
3 : 0
Англия - Лига 1
12.09.2020 17:00
Swindon - Rochdale
3 : 0
Шотландия - Премиършип
12.09.2020 17:00
St. Mirren - Hibernian
0 : 0
Финландия - Вейкауслига
12.09.2020 17:00
Haka - SJK
1 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 17:00
Ballyclare (Nir) - Ballymena (Nir)
0 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 17:00
Warrington (Eng) - AFC Fylde (Eng)
0 : 0
Купа на Австрия
12.09.2020 17:00
SV Wallern - Reichenau
0 : 0
Англия - Чемпиъншип
12.09.2020 17:00
Huddersfield - Norwich
0 : 0
Англия - Лига 2
12.09.2020 17:00
Port Vale - Crawley
2 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 17:00
Hitchin (Eng) - Barnet (Eng)
2 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 17:00
Weymouth (Eng) - Poole (Eng)
4 : 0
Англия - Лига 1
12.09.2020 17:00
Gillingham - Hull
0 : 0
Испания - Ла Лига 2
12.09.2020 17:00
Ponferradina - Castellon
1 : 0
Англия - Лига 1
12.09.2020 17:00
Sunderland - Bristol Rovers
1 : 0
Шотландия - Премиършип
12.09.2020 17:00
Ross County - Celtic
0 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 17:00
Bologna (Ita) - Entella (Ita)
0 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 17:00
Alfreton (Eng) - Notts Co (Eng)
1 : 0
Англия - Чемпиъншип
12.09.2020 17:00
Barnsley - Luton
0 : 0
Англия - Лига 2
12.09.2020 17:00
Bolton - Forest Green
0 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 17:00
Crusaders (Nir) - Dundela (Nir)
0 : 0
Англия - Лига 2
12.09.2020 17:00
Oldham - Leyton Orient
0 : 0
Украйна - Премиър лига
12.09.2020 17:00
Kolos Kovalivka - Lviv
4 : 0
Бурунди
12.09.2020 17:00
Inter Star - Vital'O
3 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 17:00
Radcliffe (Eng) - Chorley (Eng)
3 : 0
Англия - Чемпиъншип
12.09.2020 17:00
Derby - Reading
0 : 0
Англия - Лига 2
12.09.2020 17:00
Walsall - Grimsby
1 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 17:00
Haringey (Eng) - Sutton (Eng)
0 : 0
Турция - СуперЛига
12.09.2020 17:00
Sivasspor - Alanyaspor
0 : 0
Англия - Лига 1
12.09.2020 17:00
Fleetwood - Burton
2 : 0
Шотландия - Премиършип
12.09.2020 17:00
Rangers - Dundee Utd
4 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 17:00
Hyde (Eng) - Farsley (Eng)
0 : 0
Англия - Лига 2
12.09.2020 17:00
Barrow - Stevenage
1 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 17:00
Concord (Eng) - Boreham Wood (Eng)
1 : 0
Англия - Премиър лига
12.09.2020 17:00
Crystal Palace - Southampton
1 : 0
Англия - Лига 1
12.09.2020 17:00
Portsmouth - Shrewsbury
0 : 0
Купа на Швейцария
12.09.2020 17:00
Tuggen - Winterthur
1 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 17:00
Wealdstone (Eng) - Havant & W (Eng)
3 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 17:00
Modena (Ita) - Spal (Ita)
4 : 0
Англия - Чемпиъншип
12.09.2020 17:00
Cardiff - Sheffield Wed
0 : 0
Англия - Лига 2
12.09.2020 17:00
Mansfield - Tranmere
0 : 0
Турция - СуперЛига
12.09.2020 17:00
Karagumruk - Yeni Malatyaspor
3 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 17:00
Carrick Rangers (Nir) - Annagh (Nir)
2 : 0
Англия - Лига 1
12.09.2020 17:00
Doncaster - MK Dons
1 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 17:00
Rushall (Eng) - Stourbridge (Eng)
2 : 0
Англия - Чемпиъншип
12.09.2020 17:00
QPR - Nottingham
2 : 0
Англия - Лига 2
12.09.2020 17:00
Southend - Harrogate
0 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 17:00
Gosport (Eng) - Bognor Regis (Eng)
0 : 0
Англия - Лига 1
12.09.2020 17:00
Plymouth - Blackpool
1 : 0
Шотландия - Премиършип
12.09.2020 17:00
Motherwell - St Johnstone
1 : 0
Бразилия - Серия B
12.09.2020 17:00
Guarani - Brasil de Pelotas
0 : 0
Купа на Швейцария
12.09.2020 17:00
Schotz - Sion
0 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 17:00
Folkestone (Eng) - Dover (Eng)
0 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 17:00
Gainsborough (Eng) - Boston Utd (Eng)
1 : 0
Англия - Чемпиъншип
12.09.2020 17:00
Bristol City - Coventry
2 : 0
Англия - Лига 2
12.09.2020 17:00
Cheltenham - Morecambe
1 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 17:00
Nantwich (Eng) - Altrincham (Eng)
0 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 17:00
Torquay (Eng) - Hemel Hempstead (Eng)
3 : 0
Англия - Лига 1
12.09.2020 17:00
Crewe - Charlton
0 : 0
Англия - Чемпиъншип
12.09.2020 17:00
Preston - Swansea
0 : 0
Англия - Лига 2
12.09.2020 17:00
Scunthorpe - Newport
1 : 0
Англия - Лига 1
12.09.2020 17:00
Northampton - AFC Wimbledon
2 : 0
Шотландия - Премиършип
12.09.2020 17:00
Livingston - Hamilton
1 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 17:00
Mickleover (Eng) - Peterborough Sports (Eng)
0 : 0
Испания - Ла Лига
12.09.2020 17:00
Eibar - Celta Vigo
0 : 0
Германия - Купа на Германия
12.09.2020 16:30
Todesfelde - VfL Osnabruck
0 : 0
Германия - Купа на Германия
12.09.2020 16:30
Eintracht Celle - Augsburg
0 : 0
Уелс - Премиър Лига
12.09.2020 16:30
Barry - TNS
0 : 0
Германия - Купа на Германия
12.09.2020 16:30
Munich 1860 - Eintracht Frankfurt
1 : 0
Русия - Премиър лига
12.09.2020 16:30
Ural - Khimki
3 : 0
Германия - Купа на Германия
12.09.2020 16:30
Altglienicke - FC Koln
0 : 0
Уелс - Премиър Лига
12.09.2020 16:30
Aberystwyth - Cardiff Metropolitan
2 : 0
Германия - Купа на Германия
12.09.2020 16:30
Oberneuland - B. Monchengladbach
0 : 0
Германия - Купа на Германия
12.09.2020 16:30
Nurnberg - RB Leipzig
0 : 0
Германия - Купа на Германия
12.09.2020 16:30
Furstenwalde - Wolfsburg
1 : 0
Уелс - Премиър Лига
12.09.2020 16:30
Flint - Newtown
1 : 0
Германия - Купа на Германия
12.09.2020 16:30
Engers - Bochum
0 : 0
Уелс - Премиър Лига
12.09.2020 16:30
Caernarfon - Penybont
1 : 0
Ирландия - Висша дивизия
12.09.2020 16:00
Cork City - Shamrock Rovers
0 : 0
Бурунди
12.09.2020 16:00
Les Elephants - Atletico Olympic
2 : 0
Бурунди
12.09.2020 16:00
Aigle Noir - Le Messager Ngozi
1 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 16:00
Atalanta (Ita) - Pro Sesto (Ita)
4 : 0
Швеция Суперетан
12.09.2020 16:00
GAIS - Sundsvall
3 : 0
Бурунди
12.09.2020 16:00
Royal de Muramvya - Kayanza
2 : 0
Беларус - Висша лига
12.09.2020 16:00
BATE - Smolevichi
5 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 16:00
Aston Villa (Eng) - Manchester Utd (Eng)
1 : 0
Франция - втора лига
12.09.2020 16:00
Guingamp - Le Havre
1 : 0
Швеция - Алсвенскан
12.09.2020 16:00
Djurgarden - Elfsborg
1 : 0
Бурунди
12.09.2020 16:00
Olympic S. - Bujumbura C.
2 : 0
Полша - Екстракласа
12.09.2020 16:00
Cracovia - Stal Mielec
1 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 16:00
Glentoran (Nir) - Bangor FC (Nir)
6 : 0
Румъния - Лига 1
12.09.2020 15:30
Academica Clinceni - Chindia Targoviste
0 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 15:30
St. Gallen (Sui) - Turkgucu Munchen (Ger)
1 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 15:00
Hallescher (Ger) - Braunschweig (Ger)
1 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 15:00
Whitby (Eng) - York (Eng)
2 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 15:00
Leamington (Eng) - Solihull Moors (Eng)
1 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 15:00
Guiseley (Eng) - FC Halifax (Eng)
1 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 15:00
Hednesford (Eng) - Basford (Eng)
1 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 15:00
Aubstadt (Ger) - Wurzburger FV (Ger)
3 : 0
Германия - Регионална лига Байерн
12.09.2020 15:00
Werder Bremen II - Delmenhorst
0 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 15:00
SpVgg Bayreuth (Ger) - Ammerthal (Ger)
4 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 15:00
Gateshead (Eng) - South Shields (Eng)
1 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 15:00
Stockport (Eng) - Curzon Ashton (Eng)
2 : 0
Германия - Регионална лига Байерн
12.09.2020 15:00
Heider SV - SC Weiche-08
0 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 15:00
Memmingen (Ger) - Sonthofen (Ger)
4 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 15:00
Chippenham (Eng) - Bristol Rovers U23 (Eng)
4 : 0
Англия - Чемпиъншип
12.09.2020 14:30
Birmingham - Brentford
1 : 0
Англия - Премиър лига
12.09.2020 14:30
Fulham - Arsenal
0 : 0
Бурунди
12.09.2020 14:30
Dynamik - Musongati
0 : 0
Англия - Чемпиъншип
12.09.2020 14:30
Wycombe - Rotherham
0 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 14:00
Seligenporten (Ger) - Nurnberg II (Ger)
2 : 0
Украйна - Премиър лига
12.09.2020 14:00
Dnipro-1 - Olimpik Donetsk
1 : 0
Беларус - Висша лига
12.09.2020 14:00
Rukh Brest - Neman
2 : 0
Русия - Премиър лига
12.09.2020 13:45
Tambov - Ufa
2 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 13:15
Dusseldorf U19 (Ger) - Offenbach U19 (Ger)
1 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 12:00
Paradiso (Sui) - Varese (Ita)
4 : 0
Клубни приятелски мачове
12.09.2020 11:00
Elche (Esp) - UCAM Murcia (Esp)
2 : 0
Мексико - Лига МХ - Апертура
12.09.2020 05:30
Juarez - Puebla
1 : 0
Мексико - Лига МХ - Апертура
12.09.2020 03:30
Necaxa - Guadalajara Chivas
1 : 0
Бразилия - Серия B
12.09.2020 03:30
Cruzeiro - Vitoria
1 : 0
Парагвай - Примера Дивисион - Клаусура
12.09.2020 02:30
River Plate - Olimpia Asuncion
0 : 0
Бразилия - Серия C
12.09.2020 02:00
Ituano - Criciuma
2 : 0
Бразилия - Серия B
12.09.2020 01:15
Avai - Ponte Preta
0 : 0
Парагвай - Примера Дивисион - Клаусура
12.09.2020 00:00
Sp. Luqueno - 12 de Octubre
2 : 0
Перу - Лига 1 - Клаусура
11.09.2020 23:30
Alianza Lima - Cajamarca
0 : 0
Холандия - втора дивизия
11.09.2020 22:00
Nijmegen - Jong Ajax
2 : 0
Франция - Лига 1
11.09.2020 22:00
Bordeaux - Lyon
0 : 0
Ирландия - Висша дивизия
11.09.2020 22:00
Dundalk - Shelbourne
3 : 0
Холандия - втора дивизия
11.09.2020 22:00
Jong AZ - Jong PSV
1 : 0
Холандия - втора дивизия
11.09.2020 22:00
Cambuur - G.A. Eagles
0 : 0
Белгия - Юпилер Лига
11.09.2020 21:45
Eupen - Gent
2 : 0
Германия - Купа на Германия
11.09.2020 21:45
Braunschweig - Hertha Berlin
5 : 0
Ирландия - Дивизия 1
11.09.2020 21:45
Wexford - Bray
1 : 0
Англия - Чемпиъншип
11.09.2020 21:45
Watford - Middlesbrough
1 : 0
Ирландия - Дивизия 1
11.09.2020 21:45
Galway - Shamrock 2
2 : 0
Германия - Купа на Германия
11.09.2020 21:45
TSV Havelse - Mainz
1 : 0
Ирландия - Дивизия 1
11.09.2020 21:45
Cabinteely - Athlone
1 : 0
Полша - Екстракласа
11.09.2020 21:30
Wisla Plock - Legia
0 : 0
Египет - Премиър лига
11.09.2020 21:30
Al Ahly - El Ismaily
3 : 0
Австрия - Типико Бундеслига
11.09.2020 21:30
LASK - Austria Vienna
1 : 0
Купа на Белгия
11.09.2020 21:30
KRC Mechelen - La Louviere
0 : 0
Клубни приятелски мачове
11.09.2020 21:30
Newry City (Nir) - Dungannon (Nir)
0 : 0
България - Efbet Лига
11.09.2020 21:00
Botev Plovdiv - Tsarsko Selo
0 : 0
Клубни приятелски мачове
11.09.2020 21:00
Morpeth (Eng) - Hartlepool (Eng)
1 : 0
Румъния - Лига 1
11.09.2020 21:00
Din. Bucuresti - FC Botosani
1 : 0
Клубни приятелски мачове
11.09.2020 21:00
Taunton (Eng) - Yeovil (Eng)
2 : 0
Хърватия - 1. HNL
11.09.2020 21:00
Slaven Belupo - Sibenik
0 : 0
Клубни приятелски мачове
11.09.2020 20:30
Paloma (Ger) - Condor Hamburg (Ger)
7 : 0
Клубни приятелски мачове
11.09.2020 20:30
Heimstetten (Ger) - Unterfohring (Ger)
3 : 0
Гръцко първенство
11.09.2020 20:30
PAOK - AEL Larissa
1 : 0
Клубни приятелски мачове
11.09.2020 20:30
L'Entregu (Esp) - Langreo (Esp)
0 : 0
Клубни приятелски мачове
11.09.2020 20:15
Buchbach (Ger) - Deisenhofen (Ger)
4 : 0
Германия - Регионална лига Байерн
11.09.2020 20:00
BSV Rehden - Hannover II
2 : 0
Швеция Суперетан
11.09.2020 20:00
Trelleborgs - Brage
0 : 0
Дания - Суперлига
11.09.2020 20:00
Sonderjyske - Midtjylland
2 : 0
Швеция Суперетан
11.09.2020 20:00
Orgryte - Ljungskile
4 : 0
Клубни приятелски мачове
11.09.2020 20:00
Burghausen (Ger) - TSV 1880 Wasserburg (Ger)
1 : 0
Швеция Суперетан
11.09.2020 20:00
Dalkurd - Umea FC
0 : 0
Турция - СуперЛига
11.09.2020 20:00
Rizespor - Fenerbahce
1 : 0
Сърбия - Супер лига
11.09.2020 20:00
Cukaricki - FK Crvena zvezda
1 : 0
Швеция Суперетан
11.09.2020 20:00
Akropolis - Osters
2 : 0
Холандия - втора дивизия
11.09.2020 19:45
Dordrecht - Excelsior
1 : 0
Ирландия - Висша дивизия
11.09.2020 19:45
Bohemians - Waterford
0 : 0
Холандия - втора дивизия
11.09.2020 19:45
FC Volendam - Jong Utrecht
0 : 0
Холандия - втора дивизия
11.09.2020 19:45
Eindhoven FC - Helmond
0 : 0
Клубни приятелски мачове
11.09.2020 19:30
Eltersdorf (Ger) - Furth II (Ger)
1 : 0
Клубни приятелски мачове
11.09.2020 19:30
Auerbach (Ger) - Zwickau (Ger)
0 : 0
Австрия - Типико Бундеслига
11.09.2020 19:30
Rapid Vienna - Admira
4 : 0
Египет - Премиър лига
11.09.2020 19:00
El Gaish - El Gounah
4 : 0
Украйна - Премиър лига
11.09.2020 19:00
Dyn. Kyiv - Desna
0 : 0
Перу - Лига 1 - Клаусура
11.09.2020 19:00
Alianza Huanuco - Binacional
1 : 0
Клубни приятелски мачове
11.09.2020 19:00
Vaduz (Lie) - Turkgucu Munchen (Ger)
1 : 0
Чехия - 1. Лига
11.09.2020 19:00
Sigma Olomouc - Bohemians 1905
3 : 0
Клубни приятелски мачове
11.09.2020 19:00
Napoli (Ita) - Pescara (Ita)
4 : 0
Полша - Екстракласа
11.09.2020 19:00
Jagiellonia - Podbeskidzie
2 : 0
Клубни приятелски мачове
11.09.2020 19:00
Illertissen (Ger) - Schwaben Augsburg (Ger)
2 : 0
Египет - Премиър лига
11.09.2020 19:00
Tanta - Misr Elmaqasah
0 : 0
България - Efbet Лига
11.09.2020 18:45
Botev Vratsa - Arda
0 : 0
Клубни приятелски мачове
11.09.2020 18:30
Vis Pesaro (Ita) - Spal (Ita)
0 : 0
Клубни приятелски мачове
11.09.2020 18:30
Augsburg II (Ger) - Regensburg II (Ger)
4 : 0
Гръцко първенство
11.09.2020 18:15
Aris - Lamia
3 : 0
Клубни приятелски мачове
11.09.2020 18:00
FeralpiSalo (Ita) - Lecco (Ita)
2 : 0
Румъния - Лига 1
11.09.2020 18:00
FC Arges - UTA Arad
1 : 0
Клубни приятелски мачове
11.09.2020 18:00
Giannina (Gre) - Levadiakos (Gre)
1 : 0
Приятелски мачове
11.09.2020 17:30
Saudi Arabia U19 - Indonesia U19
3 : 0
Беларус - Висша лига
11.09.2020 17:00
FC Minsk - Gorodeja
3 : 0
Египет - Премиър лига
11.09.2020 16:30
Masr - Al Ittihad
2 : 0
Клубни приятелски мачове
11.09.2020 15:00
Basel (Sui) - Saarbrucken (Ger)
1 : 0
Китай - Суперлига
11.09.2020 15:00
Shijiazhuang - Wuhan Zall
1 : 0
Таджикистан
11.09.2020 14:00
Lokomotiv Pamir - Kuktosh
2 : 0
Китай - Суперлига
11.09.2020 13:00
Chongqing Lifan - Hebei
3 : 0
Бразилия - Серия А
11.09.2020 03:00
Vasco - Atletico GO
1 : 0
Бразилия - Серия C
11.09.2020 02:00
Treze PB - Remo
2 : 0
Бразилия - Серия А
11.09.2020 01:15
Corinthians - Palmeiras
0 : 0
Бразилия - Серия А
11.09.2020 01:15
Bahia - Gremio
0 : 0
Бразилия - Серия А
11.09.2020 01:15
Internacional - Ceara
2 : 0
Чили - Примера Дивисион
11.09.2020 00:30
Everton - Antofagasta
0 : 0
Този сайт използва бисквитки, включително и бисквитки на трети страни, за да функционира коректно. Разбрах