Груев дебютира за първия тим на Вердер

Илия Груев направи дебют за първия отбор на Вердер Бремен, влизайки като резерва в 87-ата минута.

20-годишният талант се появи в игра в заключителните минути на мача при резултат 0:3 в полза на Вердер.

Неговият тим не изпита трудности срещу Хановер и заслужено намери място в следващата фаза на турнира за Купата на Германия.

Груев се подвизава на позицията дефанзивен полузащитник и е част от “бременските музиканти” от 15-годишен.

Нееднократно намира място в групата на Вердер дори за мачовете от Бундеслигата, но за първи път се появява в игра. За дубъла на бременци има 19 срещи, в които се е отчел с 2 гола и 5 асистенции.

Снощи се изиграха още няколко срещи от надпреварата за купата, които донесоха усмивки на феновете на Волфсбург и Щутгарт. Майнц отпадна от втородивизионния Бохум, а Ян Регенсбург победи Веен Висбаден след изпълнение на дузпи.

Тагове: Бундеслига