Мая Шишкова | Прогноза за Бейтар Йерусалим - ПАОК | 03.08.2023

Прогоза: Победа за ПАОК
Резултат: Победа за ПАОК
Тази вечер от 20:30 ще се изиграе втората четвъртфинална квалификационна среща в лигата на конференциите между отборите на Бейтар Йерусалим и ПАОК. Първият двубой между двата отбора завърши с нулево равенство. Домакините играха финал за суперкупата на Израел който загубиха с 3-1 от Макаби Хайфа. Миналата година завършиха на второ място в първенството като записаха 13 победи четири равенства и 16 загуби. Отстъпиха само на Апоел Хайфа, но ако не бяха отнетите и три точки от федерацията те щяха да излезнат с две пред тях. Двата отбора се срещат през 2000 година в лига Европа като в първата среща гръцкият тим побеждава с 3-1, а при гостуването завършат на равно 3-3. Миналата година завършиха на четвърто място в класирането с 19 победи, 10 равенства и седем загуби. Входът на подготовката изиграха пет контроли като записаха две победи ,две загуби и едно равенство.