Мая Шишкова | Прогноза за Люцерн - Юргорден | 03.08.2023

Прогоза: Победа за Люцерн
Резултат: Равен резултат
Тази вечер от 21:45 часа ще се изиграе втората четвъртфинална квалификационна среща от лигата на конференциите между отборите на Люцерна и Юргорден. Първата завърши с победа за Люцерн резулта 2-1.. Миналата година домакините завършиха на четвърто място в местното първенство, като от изиграните 36 срещи записаха 13 победи ,11 равенства и 12 загуби ,а головата им разлика бе 56 на 52. Тази година стартираха първенството с победа и равенство и в момента заемат временното пеето място в класирането, като изоставят на две точки от временният лидер Лугано. Гостите заемат временните четвърто място в първенството ,като от изиграните до момента 18 кръга имат 10 победи,3 равенства и 5 загуби,а головата им разлика е 26 на 22. Тези стават на шест точки от временния лидер Елфсборг.