ivanov55 | Прогноза за Мароко - Испания | 06.12.2022

Прогоза: Равен резултат
Резултат: Равен резултат
     В предпоследния осминафинален сблъсък един срещу друг се изправят отборите на Мароко и Испания. На пръв поглед хората ,които не следят футбола от близо веднага ще кажат Испания ще ги бие. Аз обаче не мога да бъда така категоричен като не изключвам този вариант, но знам че няма да им никак лесно да го постигнат. Тук ще припомня, че на миналото световно те пак се срещнаха и тогава завършиха наравно 2:2 като Испания успя да изравни в добавеното време. Испанците дадоха почивка на някои от основнитв си футболисти и помогнаха Германия да си тръгне рано от турнира.Мача ще бъде много завързан и мисля,че ще са необходими повече от 90 минути, а може да се стигне и до дузпи.