ivoptr | Прогноза за Полша - Словения | 05.07.2023

Прогоза: Победа за Полша
Резултат: Победа за Полша
Очаквам победа за Полша в този мач . Двата отбора се намират съответно на четвърто и пето място във временното класиране,като дори са с единични показатели от общо изиграни осем мача и двата отбора имат по шест победи и две загуби. Дори словенците се намират по-напред от Полша с общо 18 точки, докато поляците имат 14 . По програма следващата среща на Полша е с Бразилия и с оглед на това смятам че срещу Словения ще излязат с най-доброто и ще гонят твърда победа. Очаквам чиста победа с резултат 3 : 0 или макс един гейм в полза на словенците.