Валентина Ванкова | Прогноза за Аржентина - Бразилия | 09.06.2023

Прогоза: Победа за Бразилия
Резултат: Победа за Бразилия
Аржентина и бразилия излизат да изиграят втората си среща от тазгодишния турнир в лигата на нациите. В първия кръг аржентинците победиха италия с 3-0 сета. Миналата година те допуснаха загуба в последния кръг и така не можах да се класират за плейофите, завършвайки на девето място с 5 победи и 7 загуби. На последното световно първенство завършиха на първо място в групата .На осминафиналите победихс Сърбия,а на четвъртфиналите загубиха от Бразилия. Миналата година бразилия завърши на шесто място в груповата фаза ,а след това стигна до мач за третото място ,който спечели срещу състава на словения.В пър се Ив мач тази година те победиха Германия с 3-1 гейма. В последните 10 директни срещи бразилия има 9 победи и само една загуба,която бе на олимпийските игри.