Валентина Ванкова | Прогноза за Бразилия - Италия | 04.07.2023

Прогоза: Победа за Бразилия
Резултат: Победа за Италия
В първи мач от надпреварата по волейбол в лигата на нацийте във Филшпините един срещу друг ще се изправят отборите на Бразилия и Италия. Бразилците стартираха тази година надпреварата в боеспособен състав ,от който липсваха само Леал и Саткаамп,но в същото време няколко млади играчи бяха включени в отбора.В първия кръг те записахха три победи от четири мача. Победиха Германния, Аржентина и САЩ,а загубиха от Куба в пет геймов мач.На френска земя те записаха победи над България,Словения и Франция и загубиха от лидера Япония.Италианците спечелиха миналата година с-ветовното п-во ,като станаха шампиони за четвърти път.Те стартираха тази година без основни играчи,като разчитат на подновяване на отбора.Миналата година в този турнир бразилците спечелиха с 3-1,,като се надявам и тази година да повторят успеха си.
Този сайт използва бисквитки, включително и бисквитки на трети страни, за да функционира коректно. Разбрах