Мая Шишкова | Прогноза за България - Иран | 07.09.2023

1:2
Резултат: 0:1
На 7 септември от 19.00 часа ще се изиграе приятелска среща между съставите на България и Иран. До този момент двата отбора не са се срещали. Това ще бъде последна контрола на българския национален отбор преди решаваща среща от квалификациите в група G за европейско първенство. В групата нашият отбор заема временното четвърто място в класирането. Те стартираха надпреварата доста неубедително, след като допуснаха две последователни загуби, първо у дома с минимален резултат от състава на Черна гора, а след това и при гостуването на Унгария с класически резултат 3-0. Какво стана ли те две срещи записаха равенства с отборите на Литва и Сърбия. В момента заемат временното четвърто място като изостават на 5 точки от лидера Унгария. Вкарали са два гола и са допуснали шест. Смятам че една победа би дала огромно самочувствие на нашия отбор.
Този сайт използва бисквитки, включително и бисквитки на трети страни, за да функционира коректно. Разбрах