Мая Шишкова | Прогноза за Казахстан - Северна Ирландия | 10.09.2023

2:0
Резултат: 1:0
На 10-ти септември от 16:00 часа в Астана ще се изиграе среща от група Н за класиране на европейско първенство между съставите на Казахстан и Северна Ирландия. В момента домакините вземат четвърто място в групата с актив от 9 точки като изостават с три от временния лидер Финландия. До този момент те имат три победи и две загуби като са вкарали 8 гола и са допуснали пет. Състава на гостите има само една единствена победа над Сан Марино ,след което са серия от четири последователни загуби. Те допуснаха загуби от съставите на Словения, Финландия ,Северна Ирландия и Дания. Единствената среща между двата отбора е в четвърти кръг от квалификациите където казахстанският отбор победи при гостуването си с минимален резултат.