Мая Шишкова | Прогноза за Дортмунд - Нюкасъл Юн | 07.11.2023

Прогоза: Победа за Дортмунд
Резултат: Победа за Дортмунд
Тази вечер от 21:45 часа ще се изиграе среща от четвърти кръг в груповата фаза на шампионска лига между съставите на Дортмунд и Нюкасъл Юнайтед. В момента и двата отбора са с еднакъв актив от по четири точки като и двата отбора записаха до момента по една победа ,равенство и загуба. Двата отбора се срещнаха в трети кръг и тогава немският тим записа минимална победа при гостуването си. В бундеслигата отбора заема временното четвърто място като от изиграните до момента 10 кръга имат шест победи три равенства и една загуба. През миналата година в изданието на този турнир те завършиха на второ място в групата, но след това на осминафиналите бяха спрени от състава на Челси. Ако иска да продължи напред то немският отбор ще трябва да вземе трите точки тази вечер