Мая Шишкова | Прогноза за Наполи - Унион Берлин | 08.11.2023

Прогоза: Победа за Наполи
Резултат: Равен резултат
Тази вечер от 19:45 часа на стадион Диего Армандо Марадона в Неапол ще се изиграе среща от четвърти кръг в груповата фаза на шампионска лига между съставите на Наполи и Унион Берлин. В момента домакините вземат второ място в групата с актив от 6 точки като имат две победи и една загуба, а головата им разлика е 5-4. В последния кръг в италианската серия А те допуснаха загуба с 2-0 от Салернитана. В първенството вземат временната четвърта позиция с актив от 21 точки като изостават със седем от лидера Интер. Гостите са на последното четвърто място в групата като до този момент нямат нито една записана точка. Вкарали са два гола и са допуснали пет. Те са в серия от 12 поредни загуби във всички турнири. В бундеслигата се намират в зоната на изпадащите ,заемайки 16-то място с актив от само шест точки.
Този сайт използва бисквитки, включително и бисквитки на трети страни, за да функционира коректно. Разбрах