Мая Шишкова | Прогноза за Порто - Антверп | 07.11.2023

Прогоза: Победа за Порто
Резултат: Победа за Порто
Тази вечер от 22:00 часа ще се изиграе среща от четвърти кръг в груповата фаза на шампионска лига. В група Н един срещу друг ще се изправят отборите на Порто и Антверп. В момента домакините се намират на временното второ място в групата с актив от 6 точки. От изиграните три срещи те има две победи и една загуба като са вкарали седем гола и са допуснали три. В първенството на Португалия заемат временното трето място с актив от 22 точки като изостават шест от временния лидер Спортинг. На този етап гостите са на последното четвърто място в групата като имате четири загуби до момента. Вкарали са три гола и са допуснали 12. Белгийската юпилер лига заемат временното шесто място с актив от 20 точки . В трети кръг двата отбора се срещнаха и тогава Порто победи с 4-1.