Мая Шишкова | Прогноза за ПСВ - Ланс | 08.11.2023

Прогоза: Победа за ПСВ
Резултат: Победа за ПСВ
Тази вечер от 22:00 часа ще се изиграе среща от четвърти кръг в груповата фаза на шампионска лига между съставите на ПСВ и Ланс. В предишния кръг двата отбора се срещнаха и не можаха да се победят като срещата завърши при резултат 1-1. В момента домакините се намират на последното четвърто място с актив от две точки, но ако днеска те победят могат да се изстрелят до второто място в групата. Нидерланското първенство те са лидери с пълен актив от 33 точки като преднината им пред втория А АЗ Алкмаар е 7 точки. Френският отбор е на второ място в групата като до момента имат една победа и две равенства и голова разлика четири на три. Изоставят точка от лидера Арсенал. В последния кръг от френската лига 1 те направиха нулево равенство с отбора на Лориан. В момента там с актив от 13 точки и заемат временното 10-то място в класирането.
Този сайт използва бисквитки, включително и бисквитки на трети страни, за да функционира коректно. Разбрах