Мая Шишкова | Прогноза за ФК Астана - ФК Балкани | 09.11.2023

Прогоза: Победа за ФК Астана
Резултат: Равен резултат
Тази вечер предстои да си изиграят срещите от четвърти кръг в лигата на конференциите. От 17:30 часа един срещу друг ще се изправят отборите на ФК Астана и ФК Балкани. В трети кръг а стана победиха при гостуването си косовският отбор с 1-2. В момента домакините са на последното четвърто място в групата като с три точки записвайки една победа и две загуби. Вкара ли се четири гола и са допуснали осем. В момента в първенството на Казахстан заемат второто място като от 26 кръга до момента имат 16 победи и по пет равенства и загуби. Изостават с 5 точки от временния лидер Ордабаси. Гостите са със същия актив точки но заради по-добрата голова разлика заемат временното трето място в групата. За второто място ще се борят тези два отбора заедно с динамо Загреб, който е със същият брой точки. Победата е еднакво важна и затовата отбора но аз ще дам своите предпочитания за домакините.