Мая Шишкова | Прогноза за Цървена звезда - Лайпциг | 07.11.2023

Прогоза: Победа за Лайпциг
Резултат: Победа за Лайпциг
Тази вечер от 22:00 ще се изиграе среща от четвърти кръг в груповата фаза на шампионска лига. Един срещу друг ще се изправят отборите на Цървена звезда и Лайпциг. В момента домакините се намират на последното четвърто място в групата с актив от една точка. Имат едно равенство и две загуби като се вкарали четири гола и са допуснали 8. Сръбското първенство те заемат временното второ място с актив от 31 точки та той изостават 6 от лидера Партизан. Немският отбор се намира на второ място в групата с актив от 6 точки като изостава с три от лидера Манчестър Сити. В групата те записаха две победи и една загуба, като вкараха седем гола и допуснаха пет. В последния кръг в бундеслигата те допуснаха загуба от Майнц. Там те вземат временното пето място с актив от 20 точки като изостават с осем от временния лидер Байер Леверкузен. В трети кръг двата отбора се срещнаха и тогава ластик записаха победа у дома с 3-1.