ivan047 | Прогноза за Спортинг - Арсенал | 09.03.2023

Прогоза: Победа за Арсенал
Резултат: Равен резултат
След като в плейофната шеснайсетинафинална фаза на Лига Европа Спортинг започна с разочароващо 1:1 с Мидтиланд, тимът се съвзе във втората среща и очаквано отнесе съперника с 5:1 общ резултат за да достигне осминафиналната фаза. В този мач тимът навлиза след 6 победи от последните 7 в локалната лига, с единствена загуба в периода от Порто, който е втори в класирането. OЩЕ... 04.03.23 | 19:00 Арсенал обърна Борнемут с три за полувреме (видео) Арсенал спечели драматично и дори извън добавените минути във Висшата лига срещу Борнемут за пълен обрат с 3:2 за да застане отново с 5 точки над преследвачите в Англия. Така тимът и направи четвърта поредна победа. В ЛЕ тимът последно спечели групата си с пет победи и загуба само от ПСВ. В двата състава проблемите не са много, като при домакините само Даниел Браганса е с контузия. Гостите няма да разчитат на Жезус, Елнени и Тросар, като Нкетиа е поставен под въпрос. В четирите домакинства на Спортинг в Европа те успяха да спечелят само веднъж. Това обаче бе срещу Тотнъм в ШЛ, което е английска опозиция. Въпреки последното победа за домакините ще е изненада в случая.