Nikita1972 | Прогноза за Реал Мадрид - Кадис | 10.11.2022

Прогоза: Победа за Реал Мадрид
Резултат: Победа за Реал Мадрид

Реал Мадрид приема слабака Кадис в междинния кръг на испанската Ла Лига този четвъртък. Кадис постигна само две победи от началото на сезона, като едната дойде съвсем скоро и бе доста изненадваща – над Атлетико Мадрид с 3:2.

Този път обаче смятам, че домакините няма абсолютно никакъв шанс да се издънят… макар че видяхме срещу Жирона и равенството насред Мадрид.

Това е последен мач за Реал Мадрид преди паузата за Световното първенство, а следващият е насрочен точно за 31 декември.

От мен за този мач победа за домакините от Реал Мадрид. Смятам, че с хубава победа ще поставят край на тази част от сезона.