bobbyfm | Прогноза за Ница - Базел | 20.04.2023

Прогоза: Победа за Ница
Резултат: Равен резултат
Ница приема Базел след равенство 2-2 в първия мач на швейцарска земя. Французите вероятно съжаляват, че измъкнаха само равенство в първата среща, в която домакините поведоха след много спорна дузпа в средата на първото полувреме и въпреки това гостите успяха да обърнат резултата до 2-1 още преди края на първата част. За съжаление на футболистите от Ница, въпреки множеството добри положения, които създадоха през втората част, не успяха да отбележат трети гол, а при една от малкото си опасни атаки играчите на Базел съумяха да изравнят. В реванша французите ще се радват на подкрепата на френетичните си фенове и с оглед на добрата си игра, показана в първия мач, не мисля, че ще имат проблеми да отстранят швейцарския си опонент.