Мая Шишкова | Прогноза за Байер Леверкузен - Роял Юнион СЖ | 13.04.2023

Прогоза: Победа за Байер Леверкузен
Резултат: Равен резултат
Тази вечер от 22:00 един срещу друг в първи мач от четвъртфиналите ще се изправят отборите на байер леверкузен и роял юнион сж. Домакините набират скорост за решаващата част от сезона и след като победиха айнтрахт с три на един у дома спечели седмото си поредно гостуване във всички турнири. За втора поредна година тимът от брюксел печели шампионската титла на белгия и сега отново е втори след генк в първенството. В миналия кръг те не успяха да спечелят трите точки след като завършиха наравно с гент. И двата отбора играят атакуващ футбол, но аз ще дам моите предпочитания за отбора на домакините.
Този сайт използва бисквитки, включително и бисквитки на трети страни, за да функционира коректно. Разбрах