Мая Шишкова | Прогноза за Наполи - Милан | 18.04.2023

Прогоза: Победа за Наполи
Резултат: Равен резултат
Тази вечер от 22:00 часа на стадион Диего Армандо Марадона в Неапол ще се изиграе втората четвъртфинална среща от шампионската лига между отборите на Наполи и Милан. В първенството домакините започнаха страхотно и до този момент не намалиха темпото. Дългата победна серия още в средата на първенството осигури на тима удобна преднина и в момента те са с 14 точки пред втория лацио и едва ли ще изпуснат титлата в италия. В първия четвъртфинален мач те не можаха да разчитат на своя голмайстор в лицето на Виктор Осимен. Те загубиха срещата с минимален резултат. В момента гостите се борят за място в челната четворка в първенството и до този момент се правят. Домакините загубиха първият мач, но не изглеждаше по-слаб от съперника. Надявам се със завръщането на голмайстора си и предимството на домакинството ще изиграят голяма роля и наполи ще вземе своето.
Този сайт използва бисквитки, включително и бисквитки на трети страни, за да функционира коректно. Разбрах