ALIEN_80 | Прогноза за Лече - Милан | 14.01.2023

Прогоза: Победа за Милан
Резултат: Равен резултат
През изминалата седмица отборът на Милан загуби ценни точки и се отдалечи на седем точки до водача Наполи. “Росонерите” направиха равенство 2:2 на собствения си терен с Рома. Три минути преди края на сблъсъка им на “Джузепе Меаца” Милан имаше преднина от два гола, но тогава Рожер Ибанес вкара за 1:2, а в третата от добавените минути Тами Ейбрахам заработи точката за своя тим. Това равенство позволи на Ювентус да изравни “Росонерите”, след като “Старата госпожа” би с 1:0 Удинезе До момента през сезона шампионът Милан записа суха мрежа като гост само срещу новака Кремонезе. В четиринадесетия кръг двата отбора направиха нулево равенство на “Джовани Дзини”. Смятам, че и сега “Росонерите” няма да успеят да опазят вратата си без гол.