Мая Шишкова | Прогноза за ПАОК - Арис | 17.09.2023

2:0
Резултат: 0:0
Тази вечер от 20:30 часа ще се изиграе среща от четвърти кръг на гръцката суперлига между отборите на ПАОК и Арис. Домакините стартираха тази годишното първенство за две поредни победи, след което В последния кръг до пуснаха загуба от състава на ОФИ Крит. В момента заемат временното четвърто място в класирането с актив от 6 точки като изостават на три от временния лидер Олимпиакос. Гостите стартираха с две поредни загуби, което е в последния кръг записаха победа над астерас триполис. В момента заемат временното девето място с актив от 3 точки голова разлика пет на шест. През миналия сезон и две директни срещи бяха спечелени от състава на ПАОК.