asenlv | Прогноза за Актобе - Сепси | 17.08.2023

1:0
Резултат: 0:1
За четвъртък са предвидени да се изиграят почти всички срещи от срещите реванш от третият предварителен кръг или така наречените полуфинали преди групите на третият по сила турнир на Континента- Лигата на Конференциите. В един от десетките двубои съперници са Актобе и Сепси. Домакините от Казакстан в момента са на второто място във вътрешният шампионат. Тук в предният етап елиминираха Торпедо Кутаиси от Гръзия , след като още в първият двубой спечелиха убедително , далеч от дома си с 4:1. Първият двубой с днешният съперник допуснаха изравняване в послдните минути. Гостите от Румъния, елиминираха българският ЦСКА София с 6:0, но и нашият отбор е в явна криза.