К.Василев | Прогноза за Хърватия - Бразилия | 09.12.2022

1:3
Резултат: 1:1
Предстои да се изиграе първата среща от четвъртфиналите на световното първенство в катар. Старт ще дадат отборите на Хърватия и Бразилия. Това е доста интересен мач ,но според мен фаворит в него и доста изразен. Бразилците показаха една невероятна игра срещу Южна Корея и само за няколко минути успяха да реализират четири гола през първото полувреме. Ако продължа да играят в същия дух , то е ясно за кого ще бъде победата. За последно двата отбора се срещат на световно първенство в груповата фаза през 2014 година. Тогава бразилците побеждават с резултат 3-1. Имат и още една среща в групова фаза през 2006 година ,когато бразилците също побеждават ,но с минимален резултат 1-0.
Този сайт използва бисквитки, включително и бисквитки на трети страни, за да функционира коректно. Разбрах