Мая Шишкова | Прогноза за Нидерландия - Аржентина | 09.12.2022

0:0
Резултат: 2:2
На 09.12.2022 година ще се изиграят първите четвъртфинали на световното първенство в катар.От 21.00 часа на стадиона в Лусаил един срещу друг ще се изправят отборите на Нидерландия и Аржентина. Последното участие на нидерландците на световно първенство б през 2014 година. Те завършиха на първо място в групата след което стигнаха до полуфинал където отпаднаха след дузпи от състава на аржентина. С две победи и едно равенство в груповата фаза на това световно първенство те взеха първо място в групата след това на осминафиналите успяха да победят отбора на САЩ с3-1. През 2018 година аржентинците отстъпиха на осминафинала от отбора на Франция. На това първенство те надградиха като стигнаха до четвъртфинал след като се класираха на първо място в групата си като записаха загуба и две победи, а след това но сме на финалите отстраниха с минимален резултат отбора на австралия.