Мая Шишкова | Прогноза за Крусейдърс - Хака | 20.07.2023

2:1
Резултат: 1:0
В първия мач Крусейдърс и Хака не успяха да определят победител. Срещата завърши при резултат 2-2. Надявам се че този път няма да има такъв резултат. След равенството при гостуването домакините играха приятелски мач у дома с отбора на Рейнджърс В и там бяха победени с резултат 1-3. Гостите не познават вкуса на победата вече в 11 поредни мача. Те бяха на път да прекъснат тази серия именно срещу днешният си опонент ,тъй като след първото полувреме водеха с 2-1, но допуснаха изравняване в 68-а минута. В момента в първенството отборът заема временното шесто място ,като от изиграните 14 мача имат пет победи ,четири равенства и 5 загуби ,а головата им разлика е 19 на 21. Смятам че домакините ще успеят да излязат победители в този двубой.