Beavisbg | Прогноза за Дортмунд - Кьолн | 19.08.2023

Прогоза: Победа за Дортмунд
Резултат: Победа за Дортмунд
Драмата в Бундеслигата миналия сезон беше пълна и именно загубата на Кьолн от Байерн Мюнхен в последния кръг подпечата поредната титла на баварците. Дортмунд беше облян в сълзи в последните минути, но отборът може да се сърди само на себе си за развитието на кампанията. Победата над днешния съперник с 6:1 на този стадион миналата година беше част от възхода на домакините по пътя към... отново второто място в Германия. Няма причина да се смята, че днес те не са тотален фаворит в мача. Кьолн беше на път да отпадне рано и за купата, след равенство в редовното време срещу Онснабюрк.
Този сайт използва бисквитки, включително и бисквитки на трети страни, за да функционира коректно. Разбрах