Мая Шишкова | Прогноза за Ливърпул - Уест Хям | 20.12.2023

3:1
Резултат: 5:1
Тази вечер от 22:00 часа ще се изиграе четвъртфинална среща за купата на лигата - Англия между съставите на Ливърпул и Уест Хям. В предишния кръг домакините отстраниха Борнемут побеждавайки го с 1-2. За последно те вдигнаха купата през сезон 2021- 2022 година. В първенството те ще се борят за титлата, но на този етап изостават с точка от лидера Арсенал. Пропуснаха да станат едноличен лидер след като В последния кръг завършиха на равно с отбора на Манчестър Юнайтед. На четвъртфиналите гостите отстраниха състава на Арсенал с 3-1. В първенството са на осмо място в класирането. В последните пет директни срещи домакините имат 4 победи и една загуба.