Мая Шишкова | Прогноза за Барселона - Реал Сосиедад | 25.01.2023

4:2
Резултат: 1:0
Тази вечер от 22:00 в четвъртфинален мач от турнира за купата на краля един срещу друг ще се изправят отборите на барселона и реал сосиедад. За последно домакините са носители на този трофей през сезон 2020-21 година. В последното издание на турнирате отпаднаха на осминафиналите след продължение от отбора на атлетик билбао. В първенството те са лидери с актив от 44 точки като преднината им пред втория реал мадрид е 3 точки. Гостите за последно вдигнаха купата през сезон 2019-2020 година. Миналия сезон те отпаднаха на четвъртфиналите от състава на бетис. Доста от основните играчи на гостите ще отсъстват от тази среща заради различни травми. В последните пет директни срещи барселона имат пет победи.
Този сайт използва бисквитки, включително и бисквитки на трети страни, за да функционира коректно. Разбрах