Валентина Ванкова | Прогноза за ПАОК - Бейтар Йерусалим | 27.07.2023

Прогоза: Победа за ПАОК
Резултат: Равен резултат
Тази вечер в Солун от 20.30 часа в първи квалификационен четвъртфинален мач от лигата на конференциите един срещу друг ще се изправят отборите на ПАОК и Бейтар Йерусалим. Миналата година домакините завършиха на четвърто място в местното първенство. В хода на подготовката за новия сезон те изиграха 5 контроли, като успяха да запишат по две победи и загуби и едно равенство. Израелският отбор успя да завоюва държавната купа като на финала се наложи с класически резултат над състава на Нетания. В мач за суперкупата те отстъпиха с резултат 3-1 на Макаби Хайфа. Двата отбора са се срещали през 2000 година в лига Европа ,като първият двубой у дома състава на ПАОК печелят с 3-1, а при гостуването завършват на равно 3-3. Смятам ,че домакините са фаворити в тази среща.