Мая Шишкова | Прогноза за Шериф Тираспол - Макаби Хайфа | 26.07.2023

Прогоза: Победа за Макаби Хайфа
Резултат: Победа за Шериф Тираспол
Отборът на Шереф няма загуба у дома в последните 10 срещи. Дали ще успее да увеличи тази серия молдовският тим предстои да разберем тази вечер от 20.00 часа в сблъсака му с Макаби Хайфа.В първия кръг домакините загубиха като гост от Фарул с 0-1,а след това спечелиха у дома със същия резултат,а в дорълнителните полувремена отбора вкара два гола и така продължи напред към четвъртфиналите. Гостите са в невероятна форма.Те спечелиха първия кръг уверено,като записаха две победи с общ резултат 6-1.След това те спечелиха и Суперкупата на страната като се наложиха с 3-1 над Бейтар.Домакините спечелиха доста трудно първия кръг срещу доста по-слаб противник,но сега противника е доста по-класен,така,че се надявам за победа на гостите.
Този сайт използва бисквитки, включително и бисквитки на трети страни, за да функционира коректно. Разбрах