asenlv | Прогноза за Абърдийн - Хекен | 31.08.2023

1:1
Резултат: 1:3
Утре ще се изиграят и последните срещи преди групите на останалите два турнира в Европа - Лига Европа и Лигата на Конференциите или така наречените срещи реванш от последният предварителен кръг. В среща от вторият по сила турнир- Лига Европа съперници са Абърдийн и Хекен. Преди седмица двата отбора направиха резултатно равенство - 2:2 , след като до 70 минута тогавашните домакини водеха с 2:0 , но допуснаха полуобрат в последните 20 минути. Тимът от Шотландия обаче все още нчма победа и в страната си от 3 мача. Шведите пък отпаднаха от Шампионската лига от Клаксвик, а тук елиминираха Жалгирис.