Мая Шишкова | Прогноза за ПСВ - Рейнджърс | 30.08.2023

3:1
Резултат: 5:1
На 30-ти август от 22:00 часа ще се изиграе втората квалификационна финална среща за влизане в групите на шампионска лига между отборите на ПСВ и Рейнджърс. Домакините изиграха пет контроли в които допуснаха една загуба и записаха четири победи. Те спечелиха и супер купата след като победиха с минимален резултат в състава на Фейенорд. В предишния кръг те отстраниха състава на Щурм Грац,след като записаха две победи. В първенството заемат временното четвърто място след като до този момент имат две победи ,но и достават с мач от временния лидер. Гостите изиграха четири контроли в тях допуснаха две загуби и записаха по едно равенство и победа. Предишния кръг те отстраниха състава на сервет след като записаха победа у дома с 2-1,а при гостуването завършиха наравно 1-1. Първенството заемат временната четвърта позиция след като след 30 грани кръга имат две победи и една загуба, а головата им разлика е 6-1. Изостават с точка от временният лидер Селтик. Първият от двубой двата отбора не можаха да се победят и срещата завърши при резултат 2-2. Надявам се с подкрепата на домакините победата да бъде за ПСВ.