bobbyfm | Прогноза за Манчестър Юнайтед - Астън Вила | 30.04.2023

3:1
Резултат: 1:0
Отборът на Манчестър Юнайтед продължава с лъкатушенето в представянето си. Последният мач на червените дяволи при гостуването им в Лондон на Тотнъм затвърди това. Първото полувреме футболистите на Юнайтед показаха прекрасен динамичен футбол и водеха с 2-0, но през втората част на все едно на терена излезе друг отбор, който допусна множество леки положения за гол пред вратата си и същевременно не създаде почти нищо опасно в предни позиции. Червените дяволи, които играят по-убедително като домакини, са задължени да победят в този мач, за да запазят добрия точков аванс, който имат пред отборите на Тотнъм, Ливърпул и Брайтън в борбата за местата, даващи право на участие в Шампионска лига догодина.