Валентина Ванкова | Прогноза за Пилзен - Барселона | 01.11.2022

Прогоза: Равен резултат
Резултат: Победа за Барселона
В мач от последен кръг в груповата фаза на Шампионска лига ,един срещу друг ще се изправят отборите на Пилзен и Барселона. Всичко в тази група е решено и това ще бъдат едни протоколни срещи. Домакините са на последно четвърто място като до този момент нямат нито една спечелена точка. Вкарали са само три гола и са допуснали осем. С една победа, едно равенство и три загуби и четири точки в актива си ,гостите заемат трето място. В първи кръг барселона се наложи убедително с 5-1. Двата тима се срещат  в груповата фаза и през сезон и 2022-та/ 2012 година, когато и двете срещи са спечелени от Барселона. Доста от основните играчи и на двата отбора ще са аут от тази среща заради различни. Треньорът на гостите дава почивка и на голмайстора Левандовски.