Мая Шишкова | Прогноза за Д. Загреб - Залцбург | 11.10.2022

Прогоза: Равен резултат
Резултат: Равен резултат
Тази вечер от 22:00 на стадион Максимир в Загреб ще се изиграе среща от четвърти кръг в груповата фаза на Шампионска лига между отборите на Динамо Загреб и Залцбург. До момента тази група е доста равностойна и всичките отбори имат шансове да продължат. В момента домакините заемат последното четвърто място, като успяха да запишат победа над Челси и допуснаха две загуби от Милан и Залцбург. Вкарали са два гола и са допуснали четири. Гостите са временният лидер на групата с една победа и две равенства и голова разлика три на два. Двата тима са се срещали 7 пъти помежду си до момента, като Залцбург имат четири победи и три равенства. И двата тима са лидери на първенствата си като домакините все още нямат загуба там ,а гостите имат само една такава.