Мая Шишкова | Прогноза за Динамо Киев - АЕК Ларнака | 15.09.2022

2:1
Резултат: 0:1
На 15-ти септември от 22:00 в краков ще се изиграе среща от втори кръг в груповата фаза на Лига Европа между отборите на Динамо Киев и АЕК Ларнака. Миналия сезон домакините завършиха на четвърто място в груповата фаза от Шампионска лига записвайки равенство и пет загуби. Този сезон не можаха да се класират за Шампионска лига, след като във финалната среща от квалификациите загубиха от Бенфика. В Лига Европа стартираха със загуба от Фенербахче с 2-1. От състава на домакините с травми са Бущан ,Костивич ,Попов ,Супряга, Шапаренко. Гостите също стартираха у дома със загуба 1-2 от Рен. В момента са изиграли три срещи в първенството, от които имат победа ,равенство и загуба. Домакините са със солидна линия на атака и се надявам да се впуснат още от първите минути да търсят попадения. Мисля че победата ще е за тях.
Този сайт използва бисквитки, включително и бисквитки на трети страни, за да функционира коректно. Разбрах