Мая Шишкова | Прогноза за Дортмунд - Севиля | 11.10.2022

Прогоза: Победа за Дортмунд
Резултат: Равен резултат
Тази вечер от 22:00 часа на стадион Сигнал Идуна Парк в Дортмунд ще се изиграе среща от четвърти кръг в груповата фаза на шампионска лига между отборите на Дортмунд и Севиля. До този момент двата тима са се срещали помежду си 5 пъти ,като домакините имат две победи, две равенства и една загуба. Може да се каже, че в тази група отборите които ще продължат напред са почти сигурни. Това са временният лидер Манчестър Сити и днешния домакин. Тук борбата ще е за третото място. Домакините записаха две победи над ФК Кпенхаген и Севиля и допуснаха загуба от Манчестър Сити. Вкарали са осем гола и са допуснали три. Гостите са на трето място, като единствено гола ,който вкараха срещу Дортмунд им позволи да вземат минимална преднина пред четвъртия в групата. Надявам се че домакините ще успеят да повторят резултата от предишния кръг.