Мая Шишкова | Прогноза за Жалгирис - Пюник Ереван | 13.10.2022

Прогоза: Победа за Пюник Ереван
Резултат: Победа за Жалгирис
В мач от четвърти кръг в груповата фаза в Лигата на Конференциите един срещу друг ще се изправят отборите на Жалгирис и Пюник Ереван. Само преди седмица двата ти имаш се срещнаха и тогава Жалгирис загубиха с 2-0. В момента домакините заемат временното последно място в групата като до този момент имат само една точка. Все още нямат отбелязано попадение ,а са допуснали три. В първенството те са лидери като преднината им пред втория е 9 точки и по всичко личи,че те ще са шампион за тази година. Гостите са на второ място в групата с актив от шест точки. До този момент те има две победи и една загуба. В първенството са на четвърто място във временното класиране ,изоставайки със 7 точки от лидера. За да продължат към фазата на елиминациите гостите се  нуждаят от тези три точки които се надявам че ще вземат.
Този сайт използва бисквитки, включително и бисквитки на трети страни, за да функционира коректно. Разбрах